Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea > Zona comerciala Oradea - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 05-07-09, 13:46   #451
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

topic mai parasit...darrr vremuri de vremuri ce nu vor mai fi
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 11-08-09, 12:13   #452
k3nt

Stock
 
k3nt's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 4
Question Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Buna sandule tocmai mi-am luat masina si as vrea sa schimb sistemul audio vrei ceva simplu un cd-player si 2 boxe care sa traga pana la sfarsitul lui septembrie cand urmeaza sa schimb tot iar acestea sa ajunga pe masina parintilor.Sunt tot din oradea crezi ca m-ai putea ajuta cu cateva indicatii?bugetul care vreau sa-l bag acum este unul modest in jur de 500lei.Poti sa imi dai rasp pe PM te rog?
k3nt is offline   Reply With Quote
Old 14-08-09, 19:29   #453
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Ma intereseaza si pe mine body kit-uri mai nervoase, agresive, pt E 36 4 usi, poze si preturi, va rog. Multumesc anticipat
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 20-08-09, 21:28   #454
rider2009

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 96
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

din ultimele postari pe topicul asta realizez cat de tampita e lumea sa compari calitatea unui electrician care repara 'masini de spalat' cu sandu care e HI-FI profesionist in sisteme audio domnului x o sa i se monteze sistem audio cu 50 de lei fata de 120 de lei si va fi de o calitate..... numa sa nu piarda usha pe drum si sai pice bordu`n bratze cand conduce
P.S sandu, nu te enerva pt toata lumea nu merite hai bafta la totzi cu toate proiectele si tot ce va trece prin cap
rider2009 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-09, 21:30   #455
rider2009

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 96
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

aaaa da luatziva totzi mertzane BMV si punetziva m'n'c in el evident vb cu baiatu ala care le monteaza la electrician ca e mai lezna pretzu si pt care nu stiu PRETZU SPUNE TOTUL DESPRE CALITATE
rider2009 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 11:57   #456
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Nu ma dau cunoscator, dar parerea mea e ca Ground Zero sunt cele mai bune de pe piata. Si eu am pus in masina parintilor si suna bestial chiar daca sunt numai 2 difuzoare.
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 18:56   #457
rider2009

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 96
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

nici io nu is cunoscator am auzit ca sunt beton da mai bine las pe sandu sa comenteze tot poate si un clasament al marcilor dupa parerea lui zic ca near mai improspata
rider2009 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 22:33   #458
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Quote:
Originally Posted by k3nt View Post
Buna sandule tocmai mi-am luat masina si as vrea sa schimb sistemul audio vrei ceva simplu un cd-player si 2 boxe care sa traga pana la sfarsitul lui septembrie cand urmeaza sa schimb tot iar acestea sa ajunga pe masina parintilor.Sunt tot din oradea crezi ca m-ai putea ajuta cu cateva indicatii?bugetul care vreau sa-l bag acum este unul modest in jur de 500lei.Poti sa imi dai rasp pe PM te rog?
salut tuturor!
daca doresti sa te ajut fa un efort te rog i hai pana la magazin sa te conving live nu asa promit ca te ajut la maxim

in rest eu nu ma mai enervez ce scriu si ce zic alti oricum ce masina iese de la mine ori suna ori nu i-am facut nimic
iar electrician va ramane surd ca in totdeauna iar eu voi fi slab si prost in electricitaea din domeniul lor
nu am vazut masina iestia de la electrician reglata bine niciodata precum fac siu eu mici greseli in electricitate poate...nimeni nu e perfect asa ce nu stiu eu ma corecteaza electricianu ce nu stie el il ajut io in audio
nu ma supar pe electricieni daca lucreaza mai ieftin nu e painea lor de baza trasu cablurilor asa ca nu isi dau acel interes ca si noi instalatori de car audio
in rest respect si sanatate maxima tuturor
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 22:39   #459
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Domnu Sandu, intreaba un prieten daca ii trebuie omologare R.A.R. pt un tips tuning la Vento
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 15-04-14, 11:59   #460
Literaunu

Stock
 
Join Date: Apr 2014
Posts: 1
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Buna ziua, am un Golf 5 cu Nav MFD2 si vreau sa conctez o sursa externa la aux. Am inteles ca trebuie bagat in spate la nav un cablu cu iesire jack. Imi poate zice cineva daca se poate face si cat costa?

Multumesc anticipat.
Literaunu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -