Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-05, 22:42   #31
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

Hai sa va spuna fratele vostru doua penale rau de tot:

1) In 2001 la celebrul blocaj de la baneasa fug eu cu masina prin padure cu luminile stinse cu inca 3 amici . . .lasam masina intr-o tufa ne dam jos si o luam perpedes . . . Acum eu le zic la astia . . .bai daca vine garda unu se aseaza in genunchi , unu se deface la pantaloni si asta e . . .ne dau mai putin pentru homosexualitate decat pentru curse ilegale . . .va dati seama ca toata seara aia a fost o mare cearta cine se aseaza in genunchi . . . .

si 2 )

Domnu santos are bunul obicei sa-si tot schimbe numerele de telefon . . . intr-o seara dadea omu startu la curse. . .noi postati in capatul celalalt al soselei cand . . .garda . . .pune un amic (se stie el) mana pe telefon suna la numarul care stia ca e a lui santos si incepe sa tipe . . . .Fugitiiii Gaaarrdaaaaa . . .la care se aude din telefon . . .cu cine doriti va rog . . .era evident mama lui santos la telefonul ala . . .la care asta in loc sa inchida scoate cea mai tare chestie din el \"AAAA buna seara Radu este acasa . . . . .. \" Ne-am pishat pe noi de ras !!!!
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-05, 22:52   #32
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ford_V6\"
si 2 )

Domnu santos are bunul obicei sa-si tot schimbe numerele de telefon . . . intr-o seara dadea omu startu la curse. . .noi postati in capatul celalalt al soselei cand . . .garda . . .pune un amic (se stie el) mana pe telefon suna la numarul care stia ca e a lui santos si incepe sa tipe . . . .Fugitiiii Gaaarrdaaaaa . . .la care se aude din telefon . . .cu cine doriti va rog . . .era evident mama lui santos la telefonul ala . . .la care asta in loc sa inchida scoate cea mai tare chestie din el \"AAAA buna seara Radu este acasa . . . . .. \" Ne-am pishat pe noi de ras !!!!
S-a mai spus :P
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-11-05, 23:04   #33
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

bine mah bine . . .acum am vazut . . . .
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-05, 23:23   #34
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default




.. ce amintiri ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-11-05, 15:00   #35
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

cauta mah postul unde ai povestit drumu spre craiova . . .ala a fost rasu lumii . . .
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-05, 15:31   #36
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Nu mai e. Era in topicu' \"Mesaje tampite, aiurea si inutile\", care a fost sters de Vali.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 10:44   #37
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alex_maxx\"
hahah....foarte tare mi se pare a lu Bishop )....si aia cu mama lui santos a fost dementiala


santos u trebuie sa o stii pe asta ...cand intr-un anume loc statea de 6 o skoda 100s parca ...daia veche si ne-a avertizat k vin oze-neurile (o dacie amarata ) ...care evident s-au oprit langa el si dupa ce i-a smuls telefonul din mana i-a zis sa deschida capota sa vada ce motor ascunde si s-au dus in fata masinii ...... Mare le-a fost surpriza cand au vazut k in fata nu e motoru .....modelul ala avea motorul pe spate si se uitau k prostii in porbagaj ...probabil cautau motoul...si l-a intrebat pe om unde e motorul .....la care el zambind : IN SPATE !!

...nu au putut sa ii faca nimik ...evident...si le-a mai aruncat-o si pe aia cu i-a fiert motoru :P
eu am o skoda 100 s si am patit-o si eu ca vroiau politaii sa se uite la motor si ma puneau sa deschid portbagaju... mi s-o parut amuzant
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 11:42   #38
Edy_Cielo

Stage 1
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 7
Default Re:

Haideti sa va zic si eu o poveste:
Eram cu un amic pe la Talciocu de masini dinspre Sos Oltenitzei ... hai sa ne intrecem... si 3...2...1...START!!! si am lasat tel deschis pe hands-off sa vb ... ahahaha ... si am avut noroc k am facut asa k in spate venea politia si am zis:
\"Hai bah BAGA k vin gaborii ! \" Si atunci chiar k a fost o intrecere ... am fugit ... ohoo ... ca ai reaq se tineau dupa noi ... a trebuit sa intram pe niste catacombe sa scapam de ei ahahahahaa ce experientza ahahahahahahahahaa
Edy_Cielo is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 12:32   #39
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

tare...
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 30-12-05, 22:46   #40
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

nu e de la curse dar cre ca merge...eram cu masina unui amic din anglia,volan dreapta...veneam de la chef....la intrare in ploiesti,control de rutina....trag pe dreapta si ''organul'' vine la masina[semi-intuneric in zona in care am oprit].se duce in stanga unde ar fi trebuit sa fie volanul...il roga politicos pe amic sa coboare.acesta ''rupt in gura''....''baaaaaaa ,da de ce sa cobor baaaaaaaa.....ete nu vreau!!atzi consumat bauturi alcoolice?[organul intreba].da ma,si ce!!!beau pana nu mai pot....
organul:stizti ca nu avetzi voie sa conducetzi sub influentza alcoolului?
amicul:da!
organulai atunci?
amiculai in cazul asta am baut de imi sta limba ca pluta baaaaaaaaaa...
''discutzia a contuniuat vrea 10 min bune.nu mai puteam de ras si am stat sa vad cat de departe poate duce prostia unora...in cele din urma am coborat si am explicat ce si cum....si culmea mai vroia sa ne si amendeze ptr nu stiu ce *** de-al lor...noroc cu ''amicul'' care i-a strecurat bani de bere si am plecat linistitzi acasa....destul de hazliu,ma umfla rasul si acum cand imi amintesc fatza ''organului''care credea ca ala conduce beat si nu vrea sa coboare din masina!!
__________________
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 30-12-05, 22:52   #41
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

Taz, ai matiz cu motor de clio?!
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 30-12-05, 23:05   #42
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

repede te bagi tu!!! sa intzeleg ca ai clio?
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 30-12-05, 23:11   #43
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"T@zMania\"
repede te bagi tu!!! sa intzeleg ca ai clio?
nu, am un prieten cu clio 1.4 16v, eu am megane diezelar. deci ai sau n-ai motoru ala? daq ai, tot respectu pt k stiu cum trage motorul ala .
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 31-12-05, 08:46   #44
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

il am,dar e pe clio[lu' mama] ....ptr matiz am unul de 100 cai de 1.3 de suzuky swift,dar nu m-am apucat inca de ''treaba''.....si imi e frica sa nu cumva sa nu mi-l omologheze astia si sa dau bani aiurea pe transplant
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 31-12-05, 12:11   #45
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

daca e euro 3 si vad aia k nu-s pb, nu vad d c nu l-ar omologa. Dai si u de-o bere acolo si sunt sigur k se rezolva.
CataNOS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -