Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-08, 12:02   #181
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Quote:
Originally Posted by mpa View Post
Sper ca esti fata. Pentru binele tau si al nostru.
Chiar nu am inteles ce ai vrut sa spui...si is baiat DUUUHH!!! Si am zis ca daca ma opreste garda pe motiv de spppeeeding le spun ca am nervi si draci si bla bla bla ca miam prins prietena cu un gagiu in pat...ideea lui Vladdman...dar ce ai inteles tu, nu stiu...nici nu vreau sa imi imaginez ) oricum...chiar nu am inteles "Sper ca esti fata. Pentru binele tau si al nostru"...in fine...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 16:22   #182
andrei_400
Dacia Driver

Stage 4
 
andrei_400's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 182
Member of:
[DACIA]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

daca tot am citit topicul si am ras cu pofta sa spun si eu una , nu prea are legatura cu ilegalele .Un prieten de-al meu isi luase o dacie mai amarata ...la vre-o 600 RON , si vine la mine sa facem o plimbare , si sa mearga sa-si cumpere o baterie. mergeam noi pe un drum dintr-o localitate , plin de gropi , si balti , iar la un moment dat cand am trecut cu ceva viteza prin niste balti toata masina s-a umplut de noroi , improscandu-ne si pe noi. A oprit imediat si akm stateam sa ne gandim de unde vine noroiul, Cand dau presul din fata la o parte , am crezut ca-s in masina "familiei flinstone" podul pedalier era asa distrus ) plini de noroi , am iesit afara din masina , nu se vedea nimik in ea =)) , parca tocmai isi pusese folie

Last edited by andrei_400; 10-05-08 at 16:26.
andrei_400 is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 20:06   #183
NWZeu

Stage 5
 
NWZeu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[DAEWOO]
[FORD]
[BMW]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Quote:
Originally Posted by mpa View Post
Sper ca esti fata. Pentru binele tau si al nostru.
replica a fost foarte tare
NWZeu is offline   Reply With Quote
Old 04-07-08, 16:53   #184
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Talking Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Quote:
Originally Posted by mpa View Post
Sper ca esti fata. Pentru binele tau si al nostru.
am citit de 2 ori ca sa`mi dau seama la ce te refereai
dar acu` rad de 2 minute incontinuu
__________________
'13 Dacia Logan
'09 BMW X6
'08 AUDI S5
'07 Peugeot 307CC
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 18:56   #185
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Santos spunem si noi ce ni se intamplase...cu pdw de l-am alergat si dupa aceea venise garda e unpic hazz.. ?
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 19:24   #186
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Spune spune ne ai facut curiosi
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 19:32   #187
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

ce sa zic...nici nu stiu cum sa incep...un tovaras are o dacie si si-a copiat semnu de la anonymous *semnu intrebarii* si l-a lipit pe luneta...acest "prieten" a intrat pe id-ul meu si sa laudat la santos ...santos ia zis cu frumosu sa il dea jos...dar el a inceput cu injurii si mai stiu eu ce..! asta fiind noaptea pe la 1 si afla santos nr meu el nestiind ca nu eram eu pe iid incepe sa ma sune si eu fiind somnoros si nervos ca nu raspunde am inceput sa injur nuj ce...eeh toate bune si frumoase...am vrut sa io fac si eu cik prietenului meu...lam atras in capcana si mam intalnit cu el cu santos si cu inca un pusti pr de al lui santos ....prietenul meu a luato la fuga) cand il vazuse pe santos...nujtiu ce au vb au dato cat de cat la pace...si knd sa plecam de la acel poligon de la paltul copiilor..cine vine GARDA...si incepe stiti ca nu aveti voie sa stationati aici...si vine si replica lui santos da DVS dc stationati aici...cik gaboru a bine va dam amenda da santos da dati-va si dvs amenda ....sa certat ce sa certat cu ei si urmeaza partea tare...zice gaboru aici in spatiul acesta pot fi copii mici si doamne fereste ii puteti lovi ...la ora 11 noaptea copii mici ?aici? ) sa luat in gura cu ei...nuj nus as in a explica dar a fost crima faza ...
__________________
Respect for your turn to be respected!



Respect the rules of this forum, not only we always be the weakest!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 19:49   #188
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Si pana la urma sa lasat cu amenda ?
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 19:50   #189
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Santos tot zicea dati-ne ma amenda si celalat pr al lui ii zicea taci ma k nu tie iti da amenda ci mie ...) si ttot tare in gura au fost cu ei da nu le-a dat amenda)
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 21:54   #190
(!8Y_M

Stage 5
 
(!8Y_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[DACIA]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Apropo de gabori.. mi-a zis un coleg de clasa.. ca un prieten de al lui cu o pisicutza.. alerga omu.. seara.. singur pe sosea.. "lejer".. 100-120.. prin bucuresti... moment in care.. observa in oglinda una bucata ozn...
Omu... ce sa faca? frate.. daca opresc.. am dat de dracu.. nu.. ii da in continuare... da avarii.. schimba banda de pe una pe alta.. .. ozn-ul.. nimic.. dupa el... trage asta pe dreapta.. trage o frana grava rau de tot.. se da jos in viteza de la volan.. se duce in dreptul echipajului.... si foarte nerves... le adreseaza replica: "Ba incompetentilor... de 4 luni de zile alerg dupa unii si cand sa-i prind si eu.. apareti voi ... idiotii dracu.. sunt agent sub acoperire.. valea de aici!" si la fel de nervos si grabit se suie omu in masina... pleaca in blana... si se uita in oglinda retrovizoare.. si constata cu uimire ca echipajul respectiv ramane stationat.. si opresc girofarurile si sirena... bineintels ca nu s-au mai luat dupa el... baiat destept ala care a zis ca gaborii nu au cap))
__________________
Old school lover!

Ain`t no replacement for displacement!!!
I`m not driving fast...
I`m just flying low...
(!8Y_M is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 22:07   #191
(!8Y_M

Stage 5
 
(!8Y_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[DACIA]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Scuze ca raspund tarziu.. dar nu am mai intrat de mult pe aici...
Psycho... Apropo de dacii putere.. am fost acum o luna -2.. la fostul meu loc de munca.. Racing Nick... intr-o sambata.. reamenajarea depozitului... Un coleg care lucreaza la X-motors.. are o dacia 1310... omu.. a bagat in ea bani... inclusiv turbo... ok.. toate bune si frumoase... pana intr-o seara cand il opreste un echipaj de politie... erau mai multi cu masinile... ia lumea certificate.. ajunge si la el.. ridica asta capota... si incepe discutia...
Gabor: ahaaaa.. alt motor... eram sigur..
Posesorul autoturismului: nu.. e acelasi.. uita-te la serie...
G: aha.. e seria.. da nu arata a dacie ce e asta?? (turboul)
P: turbo...
G: si ce face? la ce e bun?
P: scoate mai repede aerul din motor... si mi-a scazut consumul...
G: wow.. mf.. cu cat?
P: 4-5%
G: aha.. pai si dc nu-l omologhezi?
P: ?
...
la sf.. ce scrie pe procesul verbal...


Scaune neomologate... (sunt mai bune alea de dacie decat sparco)
Volan neomologat
Far stanga... nu ilumineaza.. (sau ceva de genul)
....
(si piesa de pe tort)
Turbo evacuare =))=))=))

si acuma.. stau si ma intreb... omul ala era de la rar.. chiar nu a vazut in viata lui o turbina? sau macar sa auda?

unii ori sunt prea prosti.. ori se prefac...

Replica posesorului...: Nu-i nimic.. maine dim sunt la garaj... Scot tot de pe ea... vin la rar.. si pana maine seara e la loc))=)))

P.S. Imi cer scuze daca replicile nu au fost intr-u tocmai asa... eu am prins discutiile in tp ce lucram... si mai ales acum 2 luni.. ns daca-mi aduc exact aminte:P oricum.. cam asa s-au desfasurat lucrurile..
(!8Y_M is offline   Reply With Quote
Old 28-07-08, 22:18   #192
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

faza cu omu e sub acoperire ...e prea tare...ce sange rece trebuie sa ai ma nene...dak zicea ...dati-ne si noua datele dvs...sa verificam ..
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 06:40   #193
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Quote:
Originally Posted by Insanerzw View Post
faza cu omu e sub acoperire ...e prea tare...ce sange rece trebuie sa ai ma nene...dak zicea ...dati-ne si noua datele dvs...sa verificam ..
nu e faza tare, e o aberatie. prima data a zis ca un coleg de clasa, deci rezulta ca e un pusti. 2 se mai si cun intre ei, chiar daca nu face 2 face cunosc masinile, nu sunt comunitari totusi..au anumite numere la masina sau diferite semne ca politia si de la rutiera sa ii cunoasca si sa nu`i opreasca/dea de gol.or fi ei politai dar nu gaini...
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 11:55   #194
(!8Y_M

Stage 5
 
(!8Y_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[DACIA]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
nu e faza tare, e o aberatie. prima data a zis ca un coleg de clasa, deci rezulta ca e un pusti. 2 se mai si cun intre ei, chiar daca nu face 2 face cunosc masinile, nu sunt comunitari totusi..au anumite numere la masina sau diferite semne ca politia si de la rutiera sa ii cunoasca si sa nu`i opreasca/dea de gol.or fi ei politai dar nu gaini...
frate.. coleg de clasa.. coleg de clasa.. dar are 19 ani.. si daca a mintit ala.. am mintit si eu... eu am zis ce mi-a zis ala....
(!8Y_M is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 19:42   #195
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

si tipul cu turbo-evacuare. ar trebui sa i se acorde un premiu... nobel chiar.
vacaroz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -