Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-06, 14:43   #76
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Incercat... da nu pe trapa pe geam... eu ii ziceam... nu ii da blana... ca scap draku aparatu pe jos si el tot ... i dadea....
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 23:42   #77
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Ti-se imprastie mucii pe fata nu doar lacrilmile))))
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 04-09-06, 03:39   #78
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Santos .. haide tati ..esti asteptat cu ceva nou



=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))


sti tu la ce ma refer...
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 04-09-06, 03:44   #79
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

ok,dak tu vrei ..


avem un canal .... asa... \_/ ... din ala ca la tzara.. sa se scurga apa probabil ..

asta despartea soseaua .. o banda de cealalta..

acuma ... masina noastra era pe cealalta banda ...

plm, incepe lumea sa fuga, si striga unu langa noi , GARDA BA !!! ..

bun .. ? bun ...

n-apuc sa constientizez.. deja walderamma era la 30 de metri de mine, alergand...
si da sa "traverseze" ....
din nou , nici n-apuc sa tzip ... .

"VEZI BA CA-I CANAL!!!!!!!!!!!!!" =))
ca-l vad zacand prin iarba =)) deci , nu stiam ce sa fac. sa ma opresc sa fac misto de el sau sa alerg in continuare =))

am alergat facand misto de el .. =))

oricum ,regret faptul ca n-am avut o camera.. ceva la mine , trebuia importalizat momentul =))
asa.. so .. toata lumea e sanatoasa , fericita, etc...
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 04-09-06, 03:51   #80
nadir

Stage 3
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 126
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

a fost prea tare faza eram in spatel vostru )

btw am filma ceva de pe la a dowa locatzie
;
nadir is offline   Reply With Quote
Old 07-09-06, 10:39   #81
fixu_mic

Stage 5
 
fixu_mic's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 339
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

oke...dk tot am citit fazele de pe aici si am ras de nu mai am lacrimi...sa va zic ce am patit eu in prima zi cand mi-am luat carnetul ))

sa incepem cu inceputul..., Am fst la pol. sa imi iau carnetul, toate bune si frumoase...se face 19:00 seara...ce sa fac....hai sa ma plimb prin mamaia..la un moment dat apare o dacie nova eu fiind cu o mazda 323f 1.6.carburator dublu....vrum vrum langa mine..Oke zic eu asta vrea linie si incep sa ii dau..ii da si el...numai k era km aglomerat si trebuia sa iti faci loc pe unde potzi..k na strada e mare...pe la jumatatea mamaii se mai agatza o dacie alba dupa noi...)) la care eu zic..hmmm ce o vrea si asta cu japitza lui...si ii dau si mai tare...la care ala scoate un girofar pe plafon si incepe sa ma alerge..."trage pe dreapta" ))..imi zic eu hai k opresc k dk ma alearga si nu opresc e mai grav...opresc la care din dacia alba coboara un nene ffff suparat..spunand ceva de genul "esti hadicapat asa se conduce..de cand ai permis"...la care eu zambind ii zic "azi l-am luat"...)))=))) deci vreau sa zic k omu a inghetzat...cre k ii sau inmuiat picioarele....in fine.. imi zice "da-mi permisu k tu esti pericol pe strada"...la care eu zambind "nu il am la mine" da el ce zice...."nu ma intereseaza mie mi-l dai altfel nu pleci de aici"..."tu esti pericol pe strazi ma baiatule"..anyway...pana la urma mia cerut datele si a plekt zicand ceva de genu "de maine o sa mergi pe jos".....din fericire nu mia mai venit nik aks, am si azi carnetul )))))....oricum sunt muulte faze tampite pe care le-am fct...prietenii stiu k am o mmmmmmmik problema cu viteza )))

Last edited by fixu_mic; 07-09-06 at 10:43.
fixu_mic is offline   Reply With Quote
Old 08-09-06, 17:25   #82
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

pai ala cum vrea sa ii dai permisu daca nu il aveai la tine (gabor tampit).....
esti norocos ca nu tia venit nimik akasa .......dar pe celalat nu la oprit?
...dar sunt sigur ca permisul il aveai la tine ca asa e cand til iei ...il tii la tine chiar de mergi cu bicicleta ..si sa aratzi la lume ... ..il aveai nuh ?
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 08-09-06, 23:17   #83
fixu_mic

Stage 5
 
fixu_mic's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 339
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

da il aveam..)) si bineinteles k doar pe mine ma oprit....k a mea masina urla tare si doar eu am esit pe contrasense si deastea ))..ala a scapat
fixu_mic is offline   Reply With Quote
Old 14-09-06, 21:04   #84
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

....u erai cu mazda aia rosie nuh ?...mah....dardin cate stiu eu ..se da amenda si daca nu ai permisul la tine ....cam costa aia ?....tu pozti sa zicic a ai scapat bine ....si ca na fost gaboru bulangiu
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 15-10-06, 15:54   #85
Dependentu

Stock
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 5
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Draq, bine ca nu v-a servit omul cu un Mititel de pe gratar =)) (la faza cu gratarul) si un paharel de bere
Dependentu is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 00:51   #86
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

tare rau faza .se pare ca baietii erau speriati rau de garda . erau instare sa fac pe ei ca sa nu fac galagie).atunci dc mai vin frate la ilegale)
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 20-01-07, 19:03   #87
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

...faza tare la ilegale .....eram vreo 3 insi care dadeam startul ...toti avand peste 18 ani .si unu care are 15 de e inalt de zici ca are 20 ....faza tare e ca peste cateva zile in ziar sa zica asa """ un copil de 12 ani situat intre cele 2 masini dadea startul"" auzi ce urat din partea ..chiar arat de 12 ani?
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 18:23   #88
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

)))....creca la mine se refereau amh ioane.......mau vazut asha mai minor))).....btw...ieri seara (acelashi loc aceeashi ora) vor 2 sa se dea....se aliniaza la start..shi fac flash-uri la aia de pe amrgine sa le dea unu startu.....cand colo ...il vad pe unu ..ca alearga spre ei....(io am crezut ca e de-al lor..shi nu mam bagat sa-l dau io)...cand se duce la vreo 10 -12 metri in fatza amshinilor...se opreshte acolo..shi incepe sa tzipe..1 2 3 shi )))))bai am afcut pe mine de ras sa mor io))....aia din mahsini mai aveau putzin shi il luau la bataie)a fost prea tare omu ala
leonard is offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 21:40   #89
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

de tine era vb mah ....asa mic esti ......
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 21-01-07, 23:06   #90
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: \"Si intamplari mai -haioase- ....... in ale ilegalelor

Sa incep si eu sa postez pe aici...
E calda...
Mergem frumos inspre locul stabilit ne facem provizii cu carne,cu mustar cu tot ce trebuie...iese ce iese...la un moment dat se alearga ptr ca se zvonea ca ar veni niste oznuri blindate comandate de bush...si eu vazand agitatia asta ce zic hai sa o iau usor si sa ma mai uit prin prejur sa mai rad si eu de copii astia teribilisti...si bine am facut.
Ma pun eu pe mers spre masina cand vad pe la picioarele mele un n70 zburand din buzunarul unui ametit care era foarte speriat...ok ma fac ca nu vad...ala incepuse sa isi caute telefonu...si-l gaseste dar era alb la fata de speriat...nu stia ce sa faca mai intai...
Ma duc eu in masina, cand sa plecam se facuse coloana si nu se inainta...noi ma ce drq or fi venit ozn-urile si au flancat drumu sa nu mai putem sa iesim?de unde era unu de aici dupa forum cu un espero auriu(mi-am dat seama ca e de aici ca avea sticker) omu nush ce vroia sa faca,dar cert e ca blocase toata calea de plecare a celor peste 30 de masini.nici pana in momentul de fata nu stiu d c a blocat toata multimea...eventual isi pierduse si el telefonu prin iarba
Si tot in aceasi seara si-a facut aparitia la gratar si un taxi care tot incerca de mama focului sa dea burn-out dar el mai mult facea fum din ambreaj...a mancat si el un mic doi...dar omu deja se credea mare burtos al gratarelor ca ma uitam la el,se ingrasase
orlando is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -