Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

View Poll Results: Ce ai alege ca tip de cursa ?
Cursa ILEGALA 219 59.03%
Cursa LEGALA 152 40.97%
Voters: 371. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 21-12-04, 21:39   #136
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Eu nu inteleg d c zici ca va plac mai mult ilegalele din moment ce voi nu v-ati dat niciodata la legale. Intai impliniti 18 ani, luati-va carnetul, da-ti-va la legale, si mai vb. dupa aia!!!
__________________
De vanzare: Honda Civic Type R FN2 2.0 i-VTEC: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3673736

shadow is offline   Reply With Quote
Old 21-12-04, 22:17   #137
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

UNA LEGALA!
astazi - 21-12-2004 am vazut cu totii ce poate sa se intample in trafic, chiar daca te intreci cu cineva sau mergi foarte tare!

PAO este cel mai bun exemplu ptr care ar trebui sa ne tinem mania in frau si sa dam tare in masini doar la cursele legale
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline   Reply With Quote
Old 21-12-04, 22:42   #138
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

Si nu e singurul exemplu.... (
aicad is offline   Reply With Quote
Old 06-03-05, 17:10   #139
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

legala dar daca se poate spectatorii sa fie tinuti intr-un tarc ca ei sar ca prostii in fata masinilor sa vada ce nu pot sa inteleaga
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 09-03-05, 23:42   #140
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default

eu sunt de acord cu CT77PIA la ceea ce a zis.. una legala unde sa fie spectatorii legati intr-un tarc
79BYG is offline   Reply With Quote
Old 12-03-05, 09:04   #141
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

IO unu am votat cu cea illegala .. e mult mai palpitanta .. si cum a zis cineva .. mai sus .. sunt pushtani care vin sa`si ia numere d concurs ... si apoi se plimba falnici prin orash .. si vezi doamne ei s`au dat la curse ... statzi calmi k nu va remarca nimeni poate doar politzia ...

cei care se dau la illegale sunt p lista la sectzia 2 ( am vazut si eu lista ) si la rutiera respekt .. ptr illegale
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-03-05, 09:06   #142
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

si mi`am adus aminte de o chestie ... stai la stop ... unu cu o mashina mai benga cu o pisda in dreapta vine si o ambaleaza langa tine .. tu esti calm .. azi ai ieshit sa t plimbi la \" figuri \" ... dar la verde .. o calka .. o calci si tuh ... cum se numeshte ???
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-03-05, 09:11   #143
Soichiro
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
si mi`am adus aminte de o chestie ... stai la stop ... unu cu o mashina mai benga cu o pisda in dreapta vine si o ambaleaza langa tine .. tu esti calm .. azi ai ieshit sa t plimbi la \" figuri \" ... dar la verde .. o calka .. o calci si tuh ... cum se numeshte ???
Asta intelegi tu prin curse ilegale??
  Reply With Quote
Old 12-03-05, 13:07   #144
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Soichiro\"
Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
si mi`am adus aminte de o chestie ... stai la stop ... unu cu o mashina mai benga cu o pisda in dreapta vine si o ambaleaza langa tine .. tu esti calm .. azi ai ieshit sa t plimbi la \" figuri \" ... dar la verde .. o calka .. o calci si tuh ... cum se numeshte ???
Asta intelegi tu prin curse ilegale??
nu ... dar eu ti`am dat un exemplu d cursa illegala .. ia intreaba si tuh orice prost cu cashcheta si o sa vezi ce zice ... il intrebi asa .. shefu daca plec de la stop tare cu unu in paralel da nu ne cunoashtem ... ce mi se poate intampla .. si o sa zica .. depidne .. sa vedem ... se poate integra la illegala .. si jap dosar penal .. poa sa se incadreze la .. masturbarea ordinii publice k ai plecat cu scartzait .. poa sa . .iti dea amenda ptr viteza .. etc .. dar nu tot illegala e ?
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-03-05, 13:14   #145
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
nu ... dar eu ti`am dat un exemplu d cursa illegala .. ia intreaba si tuh orice prost cu cashcheta si o sa vezi ce zice ... il intrebi asa .. shefu daca plec de la stop tare cu unu in paralel da nu ne cunoashtem ... ce mi se poate intampla .. si o sa zica .. depidne .. sa vedem ... se poate integra la illegala .. si jap dosar penal .. poa sa se incadreze la .. masturbarea ordinii publice k ai plecat cu scartzait .. poa sa . .iti dea amenda ptr viteza .. etc .. dar nu tot illegala e ?
Si daca nu depasesc 60 si nu plec cu scartz ce mai imi face???
Sa stii ca nu trebuie sa pleci cu scartz ca sa pleci tare!!!
Si daca tu consideri aia ilegala.........
shadow is offline   Reply With Quote
Old 12-03-05, 15:19   #146
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Am votat, ilegala, nu stiu catzi oameni de pe forum au fost la o ilegala, este un sentiment de nedescris iar adrenalina care este provocata de acel tzipat care se aude de undeva din departare \"POLITIA\", de la ilegale am niste amintiri placute chiar foarte placute, iar drumul dintr-un loc in altu atunci cand venea politia, cum se fugea de politzie ...... frumos. intodeauna as alege o ilegala in schimbul unei legale.

Oricum sunt prezent si la legale de fiecare data.
__________________
I said no to drugs but they whouldn't listen.
Hazbulatov is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 08:21   #147
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default ilegala

la cursele ilegale e mai palpitant si nu iti ia nimeni nr. de la masina atunci cand faci o cursa legala.Asta e chiar prostie ce dreacu au astia in cap cat timp o sa ne mai dea amenzi asa .au boala pe astia care au o masina modificata (poate se oftica).
dar si daca te prinde la o ilegala atunci o preferai pe aia legala
oricum ambele sunt super tari
__________________
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 19-03-05, 21:34   #148
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"shadow\"
Si daca tu consideri aia ilegala.........
tu cum o consideri ? legala ? mi se pare la fel de ilegala ca si cum ar da cineva startul...
synkro is offline   Reply With Quote
Old 25-03-05, 08:30   #149
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Indiferent cat o sa se zbata unii sa promoveze legalele , ilegalele vor fii mereu si vor fii multi care le vor face Eu votez ILEGALE ptr adrenalina si senzatii majore...e bine si sa se mai organizeze legalele dar cursele adevarate tot in cadru ilegal vor fii ptr ca asa ne place multora s-o dam ExACT CAND VREM NOI SI UNDE VREM NOI indiferent ce ve-ti scrie sau ati scris si sustineti cam asta este adevarul
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 25-03-05, 09:33   #150
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

asta o pot confirma...shi DMX e putzin nebun cand vine vorba de ilegale...rupe omu...shi fuge pe unde apuca...
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -