Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-05-04, 13:36   #91
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

Quote:
Daca ii mananca pedala sa se scarpine....dar mai intim
tare ma propozitzia asta.. si da ai dreptate.. dar na ce sa le faci.. cand simt nevoia de adrenalina apasa acceleratzia.. kol answer
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 26-05-04, 08:34   #92
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

da...asa e la romani..e suficient sa vezi un caz izolat...ca pe urma..se generalizeaza...asa e si cu stirile de la ora 5...ca se pomenea pe aici de ele...de cand se uita maica-mea....nici cu taxi nu m-ar lasa sa merg seara..ca daca e cine stie ce pedofil-maniaco-sexual ..sa ce pestii mei mai vad akolo...stirile alea mi-or marcat viata...mi-au restrans-o...
si asa e si cu voi..destul sa vada lumea 2 tzarani cu niste coji penale ca fac pe jmecherii si li se imprastie masinile....ca normal ca se gandesc ca toti fac asa..ii vad pe ai mei...
si exageratul..normal... dupa ce ca numai jum'ate e adevarat..mai infloresc de la ei..sa fie mai exciting ....pana la urma..trebuie sa treaca o vreme buna ca sa nu mai fiti priviti asa...si nu mai zic de mine ca fata....\"hac! masini.... ce pasiuni mai are si asta...tz tz tz....\"
...oameni...si oameni....vedeti de ce parte va situati....maaare grija...
__________________
So what you pushing a nice car - Don't you know there's no such thing as superstar
We leave this world alone, So who gives a fuck about the things you own?
Certainly not me,'Cause baby personally I like to be challenged mentally, I've heard it all before Gangsta's pimps and whores... Quality is poor
A girl like me needs more...
strengaritza is offline  
Old 26-05-04, 17:23   #93
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

bah eu nu stiu despre parintii vostrii ... da eu pe taica-miu l-am imbolnavit ... sa apucat de modificat Dacia ... si-a comprimat motorul ... si-a facut evacuare, geamuri ionizate ... vrea sa isi ia genti ... stuff! ar putea sa isi ia alta masina lejer da lui aia ii place ... si si-a facut-o frumos de tot! Cat despre partea cu masinile ma intelege pana la un punct! nu e de acord sa fac ilegale! ... asta e! oricum e bine comparativ cu ce am citit pana aici!



Jenti nu genti :P gentile sunt altceva
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline  
Old 26-05-04, 18:28   #94
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

looool
noname... nu ai vrea sa fim fratzi? mi-ar place shi mie un tata ca ala
tekno is offline  
Old 26-05-04, 20:04   #95
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

vrei sa iti mai spun ... mi-a platit intrarea la expo de masini care a fost acum la Tm ... a fost la aeroport ... apropos cred ca ne-am vazut pe acolo ... am fost la lucru ca altfel mergeam la etapa la Hunedoara
n0namee is offline  
Old 26-05-04, 20:50   #96
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da si eu stau cat de cat bine cu parinti.... ma lasa in H pana pe la 4 jumate dimineatza... (la 15 ani zic ca e bine) nu prea ma pot plange... caci am vazut alti parinti nu-si lasa copii intr-un club , bar , orice... LA TEATRU SI OPERA CU VOI !!!!!
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 26-05-04, 21:18   #97
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

Pai ma' Santose e normal la 15 ani sa te lase la curse ca nu ai ce pana mea sa faci rau. Nu poti sa te alegi cu vre-un dosar penal nici sa dai masina de gard . oricum e bine ca ai tai inteleg lucrurile astea.

daaaa...... totusi de ce numai pana la 4 jumate ?????
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline  
Old 26-05-04, 21:35   #98
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Putea sa-l lase si pana la 9 dimineata, ca treaba e gata pana pe la 1-2...
Hondarul is offline  
Old 26-05-04, 23:05   #99
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

Pai la 1-2 cand se sparge treaba eu zic sa punem mana sa facem un foc de tabara sau ceva de genul asta sa mai dureze pana la 4 jumate.

Si am mai venit eu cu o idee data trecuta . . . . luam fiecare un nr de la masina si ne tragem pe jos prin fata unei masini de politie sa vedem daca ne filmeaza numerele.
Ford_V6 is offline  
Old 26-05-04, 23:17   #100
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hai sa-ti fac reclama... vorbiti cu Ford V6... ca le are cu masinile.. pe bune , asa , pe la vreo 3 ... caci in noaptea aia de la 1 la 3 noaptea am stat la aicad in masina .... am dat p sdpate scaunu .... si stateam acolo , avea chiar si perne in masina.. iar la 3 am iesit si eu la discutii eram 5 oameni in H.... super frumos a fost p bune e super
EvLSant0S is offline  
Old 27-05-04, 18:57   #101
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

lo santose..., de un lcub un bar ceva batranu nu zice nimic... da cand vede ca ma duc la chesti deastea cu mashini ishi da pumni in coaie... oricum ma doare in ****... nu-s curios de ce zice el, yo voi fi mereu cu amea shi el cu alui... poa sa zica cate vrea
__________________
tekno is offline  
Old 27-05-04, 21:16   #102
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

la mine ii naspa cu mama am si bac-ul anu asta si tot ii cu gura pe mine...catodata nam de ales si stau pe aca sa ,
de curse stie nu-mia zis nimic si nu-s curios
yonutz is offline  
Old 28-05-04, 10:54   #103
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

phooooooooooooooooooaaaaaaa
aseara a fost beton... nu au fost linii... am fost la gratar... la 1 noaptea noi frigeam carnatz pe unde se tzin probele speciale la raliu clujului... caterinca... am ras bine... faza nasoala e ca az dimineatza am avut teza shi am crezut ca mor de somn... macar am ami copiat cat una alta... oricum is 0 la mate
tekno is offline  
Old 28-05-04, 11:12   #104
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

super , ne bucuram ptr voi , luati ma si voi un photo digital si faceti poze... eu o sa iau azi aparatul in H... clar o sa scot toate numerele din POZA sper sa nu zica lumea ceva... si SPER SA FIE IAR FULL NIGHT IN H
EvLSant0S is offline  
Old 28-05-04, 13:09   #105
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

in faget ma tekno ati fost la gratar...sau la dangau..
yonutz is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -