Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-05-04, 23:20   #61
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

unde **** mea s-a scris ca yo nu am gasit nimic?!
tekno is offline  
Old 12-05-04, 23:25   #62
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

ia mai cauta un pic ... ca o sa vezi ... e chiar fain.
n0namee is offline  
Old 13-05-04, 01:00   #63
TheSinner

Stage 2
 
TheSinner's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 63
Default

ca o revenire la topic... e de inteles ca ni se spune in toate felurile. ati uitat cumva de tzaranii cu eleron de trabant, autocolant nike si spoilere facute in curte? din punctul lor de vedere.. al celor din afara curselor.. aceste masini arata la fel. adik altfel! si cand niste prosti din astia isi incordeaza bucile prin oras si mai lovesc o baba... sau trec la limita de cate un copil pe trecere... cine mai sta sa verifice daca ala vine la curse sau nu? e plin de prosti care nu inteleg ca in oras e mai greu sa mergi civilizat decat sa o calci .. sa nu dai prioritate.. etc. oricine poate fi prost. mai ales in trafic. atata timp cat vor mai fi cretini care o calca in plin oras.. si fac accidente ( si va mai dura... vreo 5000 de ani ), asta va fi parerea generala: golani, tigani, derbedei. punct
__________________
-= IQ before MPH =-
TheSinner is offline  
Old 13-05-04, 01:11   #64
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

man ... da asta nu e chiar asa ... eu refuz sa cred ca un om normal nu vede diferenta dintre o masina preparata pentru curse si un jeg de masina cu NIKE pe ea. si apoi daca e pana acolo ... de cele mai multe ori aia cu NIKE o calca ... da o cam calca in punga ... ca masina nixam ... nu prea trage. ... si apoi mai e o diferenta ... la noi in difuzoare ... nu cred ca va auzi nimeni ... niciodata ... MANELE!!!
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline  
Old 13-05-04, 07:42   #65
B-96-AGC

Stage 2
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 70
Default

asta e diferenta la noi oameni care se cred normali asculta manele si nu se aude masina.i-a cam luat prin surprindere muzica din cele tunate,mai ales sunetul evacuarii.
B-96-AGC is offline  
Old 13-05-04, 08:22   #66
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

da, da' shi aici exista o diferentza... shi la aia cu sigle nike le suna... tobele sparte... sau capetele de tobe din piatza cu fluier in ele shi alte porcarii de genu' ala...

am gasit pana la urma shi eu articolul... frumos scris... respectele mele pentru autorul lui...
__________________
tekno is offline  
Old 13-05-04, 08:37   #67
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default

si sa nu uitam ..... dacia boss pe spate scris pe luneta
alexufo is offline  
Old 15-05-04, 02:39   #68
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

mai \"golanilor\"..nu aveti ce face..romanu' tot roman e...
nu s-a discutat pe aici cum sunt privite fetele care sunt pasionate de masini si tuning?
sincer...unele reactii nu le pot pricepe... \"iti plac masinile..vai de mine..cee!!!..massini? tu? fata? \"dupa parerea unor persoane....ar trebui sa imi pun o punga de hartie in cap ca..parca e rusine
au fost situatii in care am dat lectii unor baieti...in legatura cu masini &tuning..nu ma refer la voi..stati linistiti..e vorba de impresari cu masinutze cu \"splat\",de firma!(NIKE!!!)
...insa nu merita sa ne agitam prea tare...
ce ar fi de facut in privinta asta...pt ca trebuie facut ceva ca sa fie o schimbare... nu ratati nici o ocazie de a demonstra ca nu sunteti golani...
sau incercati sa ii intelegeti ca mai mul nu pot..in speranta ca si voi veti fi intelesi pana la urma...bla bla...
strengaritza is offline  
Old 15-05-04, 11:52   #69
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mmdeah... pai cum ***** sa nu fim privitzi ca nishte golani cand la tv-u vezi... curse cu alcool shi voie buna la cluj... media ne baga cel mai rau in cacat, media shi garda, iar cetatzeanu de rand care nu shtie ce se intampla pune botu'...
tekno is offline  
Old 15-05-04, 13:14   #70
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default

toata lumea se uita la stirile de la ora 5 ala o batut-o pe sorasa,altu a luat toporu si la taiat pe taicas-o ....mai are rost sa continuu??
__________________
Team C.S.R.
alexufo is offline  
Old 15-05-04, 15:14   #71
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

dupa cateva luni bune m-am uitat ieri shi eu la shtirile de la 5... shi au fost \"numai\" vreo 3 cazuri de viol din care unu in grup... shi tot noi suntem aia rai mah... golanii...
tekno is offline  
Old 15-05-04, 15:15   #72
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

ieri m-am dus la OMV sa imi pun benzina ... si vine unu la mine ... avea nu stiu ce BMW ... ca ce am facut eu la masina ... la semafor plecasem de langa el ... si ii dadea lui cu virgula ... cam cum se poate ca o masina veche (din '86) sa faca un BMW nou nout ... seria 3 ... nu stiu ce motor sincer sa fiu. si nu ma crezut si pace ca eu in masina mea nu am investit mii de euro... ca numa asa ar fi posibil! multi foarte multi nu stiu ce inseamna masina ... si pentru multi viteza inseamna multi bani.
n0namee is offline  
Old 15-05-04, 15:19   #73
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

bai da mah... noi suntem baietzii de bani gata... cu mashinile noastre de ultima generatzie...
tekno is offline  
Old 15-05-04, 15:32   #74
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

da ma tekno ai dreptae si mai suntem baietzii car en da ;pe mii de $sau euro) cand ii auzi ce aeratii scot pe gura aia de cacat.respekt for all
yonutz is offline  
Old 17-05-04, 00:14   #75
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ehhh vedetzi daca aveam toti biciclete .. era alta viatza
Psycho is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -