Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-06, 18:52   #121
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

stai lejer 90 de cai motor 1.8 ....depinde ce motor ai in el is sigur ca mai mare de 1.8 asa ca cat dif si gandestete la cap. de 1.8 pic cu golfu lui juana_man tot de 1.8 ... 230 caluti ce zici?
__________________

No LIMITS RACING TEAM Satu Mare
holdo is offline   Reply With Quote
Old 04-04-06, 18:55   #122
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

daca asta tii parerea pt cele spuse lui SPARK inseamna ca as fi bun de politician nu?
holdo is offline   Reply With Quote
Old 04-04-06, 19:17   #123
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

juana_man...fara suparare...mi se pare k esti mai interesat de oradeni si de baimareni sa vina la legale la sm dekt de noi satmareni...care suntem de-ai casei si ar trebui sa stim mai multe...dar noi nu stim nimik...no offense
__________________
Zambeste...maine poate fi mai rau...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 04-04-06, 20:15   #124
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Mai cine stie de ce se pregateste juana_man de nu vb cu noi.....mai nu zic conteaza ce masina ai dar conteaza si sa ai curaj sa participi la evenimentele care se organizeaza macar in SM....asa cum am fost si eu....am stiut ca nu am masina prea buna dar macar am avut curaju sa particip la liniute,chiar daca juana_man ma facut de rusine cu Golfu lui....asa ca holdo o sa-ti para rau daca nu participi.....pa.

Last edited by raul_rebelul2005; 04-04-06 at 20:17.
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-06, 21:43   #125
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

asa e...tre sa ai si curaj...dar eu zic k participi din placere...nush la ce iti trebe curaj......totusi nu poti veni cu o dacie si sa vrei sa si castigi...poate k lui nu i-ar conveni sa piarda...si de aia nu vrea sa participe...k or mai fi si spectatori...si infrangerea doare...dar tre sa sti sa pierzi...e distractie...nu e razboi...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 16:19   #126
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

ok...eu am inteles ca tu incerci sa organizezi concursuri si la sm...cu participare importanta...dar poti sa ceri ajutor...sfaturi...sa nu faci totul de capul tau...nu ar fi mai bine? sau nah...dak te descurci...atunci spor la treaba si bafta...si sper sa iasa ceva klumea
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 19:42   #127
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Bine mai nici eu nu am lasat capul jos chiar daca nu am castigat,ci din contra mi-a dat si un impuls,as putea si mai mult face daca as avea o masina mai puternica,mai nu mie frica de golfu tau dar tu vreau sa-l conduci cand va fi liniuta ca doar ii al tau....si mai vedem pana atunci....o sa incerc sa te fac la concurs...daca nu asta e...esti cel mai bun...adu concurenti si din alte judete,macar asa o sa fie si spectatori mai multi si masini....mai vb...pa.
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 22:38   #128
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Satu Mare ?

Quote:
Originally Posted by holdo
daca asta tii parerea pt cele spuse lui SPARK inseamna ca as fi bun de politician nu?
tzara ii plina de politicieni care promit diverse .... vrei si u sa completezi gasca ?
Spark is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 22:39   #129
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Satu Mare ?

oricum .. referitor la liniutze ... eu cu masinutza mea ... as concura contra cei cu masinutze asemanatoare .. chiar cu ceva prieteni ... dar ei nu se incumeta ..
si mda ... macar pasiunea pt masini sa fie ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 13:22   #130
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

si merge careva la cj? mai este pana atunci...totusi...sa vedem ce a mai fi pana atunci...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 15:57   #131
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

corvettu asta a fost in sensu giratoriu sambata cand turbam..... s-o si dus de acolo.....is curios de proprietar oare ii satmarean? nu l-am putut provoca la ceva miscare ....si cre ca m-ati convins in legatura cu liniutele prezenta conteaza!!!! salutare la toata lumea!
holdo is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 16:38   #132
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Salutare,am vazut si eu corvetul in oras,ieri,adica miercuri,arata fain de tot,urca podu Golescu asa incet,elegant....mai juana_man imi plac modelele astea de Polo,daca le tuninghezi arata foarte fain,micute si fainute.....insfarsit mai holdo ca te-ai trezit si tu si te-am convins sa participi si tu la concurs,dupa cum am zis conteaza prezenta si sa fim cati mai multi din Satu Mare ca doar aici o sa fie concursu,sa ne mandrim fiecare cu ce avem....ce pwula mea....pa
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 22:51   #133
balurutzu

Stage 4
 
balurutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 176
Default Re: Satu Mare ?

ideea e la liniute sa participi nu conteaza neaparat sa castigi pierzi azi castigi maine si tot asa si o sa pun si eu poze cu masina mea in forma in care a ajuns pana acuma ...sper sa ajung la SM curand cu ea si intreaga daca se poate aveti grija de voi ca vad ca santeti niste tipi super
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	rover.jpg
Views:	147
Size:	43.8 KB
ID:	84367   Click image for larger version

Name:	fata.jpg
Views:	120
Size:	323.2 KB
ID:	84368   Click image for larger version

Name:	lateral 2.jpg
Views:	149
Size:	352.1 KB
ID:	84369  

Click image for larger version

Name:	music.jpg
Views:	135
Size:	330.4 KB
ID:	84370  
__________________
ClujStreetTeam
balurutzu is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 10:16   #134
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

cand am zis ca nu l-am putut provoca la o miscare...nu ma refeream la o liniuta Eu faceam niste cerculete si am crezut ca nu se lasa nici el....da asa cum zice raul asa elegant o luat-o din sens
holdo is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 10:21   #135
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

logo-u ii super! cand l-as putea primi si eu? vrei o liniuta cu raul? si eu as vrea sa-l vad. poate si io trag o liniuta cu benny daca totul merge bine azi sau maine. am putea sa ne intalnim undeva am gasit un drum beton saluatare!!!!
holdo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -