Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

dB_Flex 13-03-06 20:44

discutii Satu Mare
 
am auzit multe din Satu Mare ........ se fac curse..... sunt masini tari..... in curind va fi si un magazin super dotat cu sisteme profesionale car audio....... oameni de acolo nu se uita oare pe 4tuning ?8)

holdo 13-03-06 21:30

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
...in Satu Mare...sunt si aici masini tari si oameni nebuni care mai fac niste liniute ...deocamdata suntem in adunare. a sosit momentu sa auda lumea si de noi ceva...

ZET-EVO 13-03-06 21:30

Re: Satu Mare ?
 
Bagati puternic:)

2flash 13-03-06 22:48

Re: Satu Mare ?
 
mai stiu si eu cate un Optic si cate un CHIP tunning aici in satu mare, am sa ii contactez.

ZET-EVO 13-03-06 22:55

Re: Satu Mare ?
 
Daca vreti. Va pot ajuta eu. Ca am distribuitor in toata tara. Maxim 4 zile ajunge. Dar trebuie sa faceti parte din club ;). Si primiti si discount-uri.

smspeeder 13-03-06 23:23

Re: Satu Mare ?
 
din cate stiu vinerea care vine se deschide un tuning shop in centrul orasului. mai demult era un magazin dar nu prea mergea. un vecin de al meu se ocupa de tuninguri dar numai optic, folii autorizate, sprancene pt faruri, abtibilduri si are multe relatii. impreuna o sa facem outin tying optic si la masina mea

smspeeder 13-03-06 23:24

Re: Satu Mare ?
 
motocicletele is la mare moda in sm

ben23half 14-03-06 14:12

Re: Satu Mare ?
 
salutare frati vitezomani! bine v-am gasit! deic cristi...imi zici si mie ce proritati au cluburile astea? cel putin al tau stii ce ar trebui sa faca? hai incearca sa imi explici sa inteleg si eu cu ce se ocupa clubul NO LIMIT`S - RACING TEAM

Spark 14-03-06 23:20

Re: Satu Mare ?
 
hy la totzi ...
de propotor sport am auzit ... da` de no limit`s racing team .. nu a ajuns pe la urechile mele ... nush` ...
oricum ... bafta in continuare ... si sa se stranga comunitatea satmareana ... ;)

dB_Flex 15-03-06 09:09

Re: Satu Mare ?
 
aveti ceva poze cu masini tunate din SM?

holdo 15-03-06 12:53

Satu Mare
 
1 Attachment(s)
salutare fratilor...in curand o sa venim si cu poze cu cele mai tari masini de pe la noi...

dB_Flex 15-03-06 19:40

Re: Satu Mare ?
 
Opel astra G argintiu care a fost in Oradea la Infect sa-si puna muzica mai e in SM ? 8) arata ca un OZN :lol: era super fain...... daca aveti poze astept.....

ben23half 16-03-06 11:51

Re: Satu Mare ?
 
salutare frati vitezomani! cine imi poate zice o pagina unde sa vad ce se poate face dintr-un vectra a stok! deci vreau preturi detalii! io am cautat da nu am gasit nimik concret!

2 fast 4 U 16-03-06 13:39

Re: Satu Mare ?
 
mah in Satu Mare se poate lejer organiza o etapa wtm.loc este cat China si sunt si multe masin care mai de care.....Deci ce va mai trebe???Acuma se va deschide si unshop tuning......mai este si No Limit's Racing Team-u.........Sper ca in curand pasionatii de viteza din toata tara sa treaca si prin Satu Mare!!!

holdo 16-03-06 13:46

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
...opel-u astra nu mai e pe la noi....proprietarul l-a schimbat cu un audi quattro model 93-94 2.0 L care arata si mai beton ...


All times are GMT +2. The time now is 13:00.

- Copyright 2024 4Tuning