Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-06, 22:07   #256
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

ala e drum national. trebuia aprobare de la cateva ministere. mi se pare o explicatie logica. de organizat......la sf verii cred, un week-end, drift in Dragaica vinerea si liniute sambata....teoretic
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:07   #257
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

a fost foarte buna soseaua pt e a fost astazi si eu zic a ca fost o atmosfera foarte frumoasa ... cu mici exceptii
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:08   #258
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

bravo Ploiestiul! si merci de participare!
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:11   #259
Burnout18

Stage 3
 
Burnout18's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 157
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

scuze SaintDick nu cunosc buzaul asa ca imi pare rau!!! Eu cum am ajuns akolo am si intrebat lumea unde e dragaica sau cum ii zice!!! Cand am ajuns akolo si am vazut ca nu e nimik ma gandeam ca am luat tzeapa!!!! dar am uitat ca ai zis ca pe soseaua brailei erau cursele!! Alt cosmar cum sa ajung akolo!!!
__________________
visam la un ursulet si mi-am luat o pisicutza!! ))
Burnout18 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:13   #260
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

a fost placerea noastra sa participam ... dar nu cred ca sunt eu in masura sa spun asta daca nu am concurat :P totusi avem 2 premianti Cielo si Peugeotul 206 RC carora le multumim si noi
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:14   #261
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

soseaua brailei n-am pus-o pe harta in ideea ca cei interesati sa se stranga intr-un sg loc si sa taiem orasul in doo cand ne indreptam spre zona de curse. numai ca nici oras taiat in doo nu a mai fost nici tu nu te-ai descurcat usor sa ajungi acolo. o bila neagra ptr mine, dar lasa ca-i constructiva. si poate ca in cativa ani o sa inveti orasul pe de rost de atatea drumuri...
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:15   #262
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

pentru noi a fost usor sa ajungem acolo ca am plecat in coloana toti din parcarea aceea
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:19   #263
Burnout18

Stage 3
 
Burnout18's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 157
Default

usor pt voi dar eu am ajuns la 2:30 cred si nu era nimeni aproape pe strazile alea!!Niste soferi amablil ma mai si clanxonau!!! Nu erau invatat ca la mine semnalizare si bagat!! ori cum eu am luato sper focsani prima data!! am ajuns la mcdonals!!! ori cum a fost frumos dar am crezut ca voi vedea ceva show!!cred ca am picat eu numai prost la acel moment!! cand am plecat eu faceau fum aia prin parcare!!!

si nu stiu de ce tot te invinovatesti pe tine!!singura prostie care ai facuto u este ca nu ai luat de pe la aia de la gaze niste banda sa pui pe lungimea traseului!!!sau ceva sa nu mai stea aia pe sosea!!sincer mie imi era putin frica si nu stiu ei cum au avut curaj sa dea in masini cu aia pe strada!!! cum dadea starul ei pe sosea sa vada !!!!

mama ce am pierdut!!sa imi bag pwla!!! Ma esti nebun ca era o domnisoara politista care am auzit ca e javra rau!! cum te prinde cum te arde!!pana si ea casca ochii de pe pod sa vada ce fac aia in parcare!!!

am vazut si eu akum filmuletzu cu cielo cotra seatului alb!!!

nu ma ca nu eram atent dar eu am stat foarte putin!!! Daca am stat jum de ora!!! am vazuto cand au dato ala cu 206 si ala cu bmw negru de 2 ori,am vazut un ford scorpio am impresia cand a dato,loganu negru cotra la ala rosu!!! loganu negru cotra la nova ala si alaea 2 motoare!! si am dat o tura pana la strat si la finish!!si asta a fost tot

bine mai twwety daca u spui ca nu am carnet asa e frate!!!!Deci trebuie sa te astept sa ma dai in gat cand am venit cu masina!!! si sincer de ce sa ma oftic,poate doar un pic ca nu era al meu bmw!!!!se vede ca nu ai neamuri prin buzau!! ala mai colorat e romanizat!!! Si daca nu am auzit a fost o cursa organizat si acest forum e deschis pt parerei!! Hai ca o datzi toti in labartzeala akum!!! Mai bine nu mai mergeam drakului ca sa nu povestesc ce naspa a fost!!! da asta e daca ati venit voi de le no speed limit cu 2 nove un cielo si ce ati mai avut!!! Uite asta e ultimul comentariu care il fac ca sa nu va mai sucariti!!! Toti care au sarit cu gura au fost aia de la no spee limit toti am impresia!!!

Si mai Twwety ala eu nu ma referam la ala din poza care ai puso u si la ala care avea bmw negru.dupa ce sa dat bmw cu 206 sa dus unu la 206 si amabala motoru!!!U daca treci pe langa si vezi pe unu ca imi ambaleaza masina nu zici ca e a lui!!! In fine ti-am mai zis toti care ati sarit cu gura au fost cei de la no speed limit!!!! Si despre omul cu 206 felicitari frate pt masina.Cand o sa fiu si eu pe salariu meu o sa imi permit sa bag si eu mii de euro sa imi fac una la fel!!!

Si wtcvictim ce sa zici si u akum dupa ce ai calcat stramb!!!! Ori cum sa nu ne suparam scuze pe cine am enervat si cui lam stresat !!!! Daca e sa o rezolvam pe strazi o data si o data si gata!!!Nu sunt eu marele cunoscator de motoare sau cine stie ce modificari stiu sa fac!!!! Eu sunt un incepator care ascult si bag la cap!!!

Last edited by RoSonic; 02-05-06 at 13:00.
Burnout18 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:25   #264
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

nu s-a vazut, dar stalpi au fost, legati au fost. si au fost au ramas.....daca pe 16 aprilie o banda ca aia nu a facut serviciile scontate la baneasa, crezi ca faceau aici?
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:28   #265
Burnout18

Stage 3
 
Burnout18's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 157
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

ce public nemernic ai la buzau!!!Daca il duce capu!!!!Adevarul ca cu mic cu mare sau adunat akolo!!chair vb cu un baiat ca el aflase de pe masina tov lui ca sunt curse!!! Deci prinde bine si publicitatea pe masini!!!
Burnout18 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:33   #266
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

prinde oriunde. haideti sa-l impulsionam pe proddigy sa urce filmele care le are, asa putine cum sunt.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:37   #267
Burnout18

Stage 3
 
Burnout18's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 157
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

te roaga si neneia ceva??ia zi cum fac rost de o panarama cu 4tuning sa o pun si eu pe luneta???
Burnout18 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:38   #268
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Talking Re: cursa 400 de metri la Buzau

Quote:
Originally Posted by SaintDick
prinde oriunde. haideti sa-l impulsionam pe proddigy sa urce filmele care le are, asa putine cum sunt.
inca nu am ce sa fac deocamdata urmariti zilele astea topicul acesta https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/16640-participarile-noastre-buzau.html
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:40   #269
Burnout18

Stage 3
 
Burnout18's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 157
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

Pana la urma nu stie nimeni ce era cu fumul ala in parcare la finish dupa ce sau dat aia motoarele???!!!Cred ca era 3:30
Burnout18 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 22:50   #270
PEPPO

Stage 2
 
PEPPO's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 30
Default Re: cursa 400 de metri la Buzau

Pacat ca l-a descalificat pe Martalogu' ( BZ-10-ARD ).Il facuse in sange pe ala cu SuperNova
Felicitari pt organizare.
Felicitari si ploiestenilor pt premii

Last edited by PEPPO; 29-04-06 at 22:53.
PEPPO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -