Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-03-09, 16:25   #661
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

timpi, poze , filme ? anyone ?
Nemilosu is offline  
Old 29-03-09, 16:26   #662
Raz

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 3
 
Raz's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 157
Member of:
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (UPDATED !!!)

Au fost 200 + masini la start, locatia mult prea mica si rivalitatile MARI.
Inca o data..... Nimeni din acest club nu a facut ceva voit, adica din nesimtire.....Avem aceeasi pasiune toti dar noi fiind mai numerosi si mai cunoscuti am iesit in evidenta si se dati vina pe noi.... NU ESTE FRUMOS...........
__________________
ANONYMOUS motorsport EVO X
Raz is offline  
Old 29-03-09, 16:40   #663
Kinghost69
VW Driver

Stage 3
 
Kinghost69's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 167
Member of:
[VW]
Exclamation Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

am urmarit discutiile pe tot parcusrul acestei zile si... parerea mea e ca tot organizatorii au fost principalii vinovati. (sper sa nu ma insel, dar dupa cate am inteles eu si Politia Romana, brigada rutiera, s-a implicat in aceasta actiune).
cel mai bun exemplu al acestei organizari de 3 lei este momentul cand cineva din public a aruncat in mod repetat o caciula in fata masinilor care deja plecasera de la start.
parerea mea este ca doar o minune a facut sa nu avem victime sau evenimente nedorite, la modul in care intrau pe sosea toti spectatorii, iar agentii de circulatie stateau si faceau poze sau filmau cu telefoanele mobile, adica faceau orice altceva decat sa faca ce aveau in atributie.
sper ca la viitoarele evenimente sa se trezeasca toti promotorii de evenimente de acest gen si sa fie organizarea mult mai buna!
Kinghost69 is offline  
Old 29-03-09, 16:49   #664
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Bai frate cate arfe pe siteu asta n-am vazut in viata mea..numai suferinte si suferinte!!!Cand o sa incetati odata?
Au fost intradevar 2-3 masini de la clubul Anonymous care s-au dat de 3-4 ori spre fericirea lor,dar asta nu inseamna ca tot clubul este vinovat,nu`i mai trageti la raspundere in halul asta ca nu este frumos!Nici mie nu mi-a convenit,nu au fost FAIR-PLAY,dar dc nu v-ati luat de ei la momentul de fata?Ce vreti sa rezolvati acum,sa intoarceti lumea impotriva lor?Terminati cu aberatiile astea si copilarismele de 2 bani!Impacati-va cu ideea si mergem toti mai departe!
Vina este a organizatorilor,v-am mai spus si trebuia sa va ganditi si voi,cand o copila de 19 ani care a vazut numai la t.v. curse era logic si stiut ca o sa iasa un *** cat ea de mare!
Asta e,si eu si voi si aproape toti am fost dezamagiti,dar mergem mai departe!Nu mai aruncati cu pietre in stanga si in dreapta ca pe urma o dati in alte porcarii
Inca o chestie cu care aberati de ceva zile incoace,"scoateti daciile si grupa a1",voi v-ati trezit in masini de la 5000euro in sus cumva?da cine va credeti in primul rand sa veniti cu astea?Ati organizat vreo cursa cumva?Uite ca ieri a fost panarama de dacie filmata,pozata si in centrul atentiei mai mult ca un porsche!
Personal cred ca facut ceva senzatie pe acolo!Lasand la o parte faptul ca incercam sa port o discutie cu cineva si el o tura in spatele meu de nebun
Mai o rugaminte care am repetat-o de 3 ori pana acum,CEI CARE ATI FACUT POZE SI ATI FILMAT,PUNETI POZELE CU TOATE MASINILE SI FILME!Cu a mea n-am gasit nimic pana acum,nici macar cu vreo masina din clubul nostru!


P.S.: Santos te rog frumos sa nu mai comentezi si sa spui toate aberatiile,te iei de toti zici ca cine stie ce esti si tu ... Inceteaza mai bine
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare

Last edited by kidu2006; 29-03-09 at 16:52.
kidu2006 is offline  
Old 29-03-09, 17:05   #665
Costel-TBO
Racing Syndicate Member

Stage 5
 
Costel-TBO's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 308
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Racing Syndicate]
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

foarte frumos a fost......soarele, in rest ca pixu
a mai fost frumoasa coada la care am stat TOATA ZIUA
pacat de km facuti(850) ca norocul ca a fost drumul bun....

orice cursa din zona asta nu o sa ma mai intereseze, nu merita
cum a zis si prietenul meu.....am mai cunoscut ceva oameni..

hai UNGARIA...
Costel-TBO is offline  
Old 29-03-09, 17:12   #666
HardWorker

Stage 5
 
HardWorker's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 683
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

categoric nu se compara cu ungaria dar nu numai datorita organizatorilor ci si persoanelor care iau parte la eveniment. pacat ca la noi in romania nu vom vedea curand curse asemanatoare cu cele din ungaria chiar daca vor fi organizatori sa incerce acest lucru pentru ca o mare parte din publicul care frecventeaza cursele la noi in romania este cam spargatoare de seminte'.rog sa nu se simta cine nu merita
numai bine!

Last edited by HardWorker; 29-03-09 at 17:14.
HardWorker is offline  
Old 29-03-09, 17:18   #667
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Dar intelegeti odata ca cei care s-au dat de mai multe ori nu s-au dat bagandu-se peste altii!!! S-au dat pentru ca au fost chemati la start de organizatori sa se dea cu competitori care au cerut sa se dea cu acestia!! Nu cred ca vreun membru Anonymous s-a dus si a dat la o parte de la start vreo alta masina doar ca sa se dea ei.. Incetati cu acuzele gratuite! Nu e vina clubului ca nu a ajuns timpul sa va dati toti mai ales ca nu faceati parte din grupa lor si oricum adversarii lor ar fi trebuit sa se dea cu cineva.. si au vrut sa se dea cu ei. De ce nu dati vina si pe cei care veneau la start si cereau sa se dea cu anumite masini din Anonymous in loc sa se dea cu cei care erau deja la start?? Ei de ce nu ar fi de vina???

Si ca sa intaresc ce am scris mai sus.. de ce doar cateva masini s-au dat de mai multe ori si nu s-au dat toate masinile din club de mai multe ori??
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready

Last edited by B|shOp-VR6; 29-03-09 at 17:23.
B|shOp-VR6 is offline  
Old 29-03-09, 17:45   #668
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Quote:
Originally Posted by VladGti View Post
chiar as vrea sa-l vad si eu pe unu care-si face tico cu compresor sau cu turbo (aici ai exagerat putin) cat despre masinile de grupa A1, A, B hai sa le mai limitam putin si sa nu mai intre chiar toate pentru ca acolo e agolmeratia mare si acolo vin majoritate epavelor gazoase.
Sper sa vezi unul in viitorul apropiat.
Sa ma ajute Dumnezeu...

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
subscriu si recomand cu tarie sa se renunte la masini care de la start la finish dureaza cat dureaza sa faci o ciorba de burta! Bagati fratilor de la 100-110 cp in sus .. nu mai vrem cazaturi !
Daca e sub 100 de cai e cazatura...
Bine comrad... daca tu zici ca ce e sub 100 de cai e cazan, inseamna ca ce este combi, break, etc e drujba si nu are ce cauta la start...
Tu vezi ce ineptii spui?
BRAVO! Jignesti oamenii care nu isi permit "rachete".
Nu stiam ca tara asta a ajuns o tara de bogatani care isi cumpara super-masini - asa... peste noapte... in perioada de "criza".
Sa se inteleaga dracului o data pentru totdeauna: pasiunea pentru tuning si linii este pentru orice posesor de "cazatura" de masina.
Sau mai nou trebuie sa ai torpila de gen Evo X ca sa poti participa la o cursa?

Nu imi permit. Vrei sa fie numai torpile la start?
Da-ne tu bani, cumpara-ne masinile si eu iti promit ca vom baga banii nostri in ele sa le aducem la performante ridicate. Dar da-ne tu masina stock peste 200 de cai.

O sa ajungeti sa va dati 10 masini la start, ca or sa se urce pretentiile la 500 de cai minim...

Sper ca nu trebuie sa incep sa iti desenez cuvantul motorsport, nu?
Mustang is offline  
Old 29-03-09, 17:52   #669
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

mustang.. tu ce intelegi prin performante? sa se dea 2 dacii de 60 de cai ?.. Bun.. daca sunt masini care ..stock aveau 80 de cai dar acu sunt modificate la 150..chiar 200..nu-i problema.. e totul ok ! insa NU MAI VREM MASINI STOCK CARE FAC 400 METRI IN 2 ORE !!! AU SI EI APORTUL LA O LEGALA CARE IESE PROST ! Cu siguranta..daca erau masini care aveau ce cauta acolo, nu se crea HAOS si nu mai era scandalul de acum !
__________________

dolb is offline  
Old 29-03-09, 17:53   #670
[cash]SexY

Stage 4
 
[cash]SexY's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 289
Member of:
[FullSpeed Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

in numele pitestiului imi cer scuze pt proasta organizare si pt intreaga bataie de joc. la fel de uimiti am fost si noi cei din pitesti de prostia organizatorilor si a tuturor cei care au fost acolo cu veste sau haine verzi.
consider ca toate comentariile astea sunt inutile...ce a fost a fost, conteaza ce va urma, poate ca urmatorii organizatori o sa invete din greselile organizatorilor de la pitesti si de la craiova (daca au fost organizatori la craiova)

poze sau filmulete are cineva sau stiti unde se pot gasi ?
__________________
==> www.devicearea.com <==


Presedinte FullSpeed Racing Club
[cash]SexY is offline  
Old 29-03-09, 18:10   #671
Razvan_MFV

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 96
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

toate ca toate dar
UNDE VEDEM TIMPII ??
Razvan_MFV is offline  
Old 29-03-09, 18:23   #672
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

de ce un WRX la grupa E...eu sunt posesorul WRX-ului care a castigat grupa ...eu nu am putut sa vin de dimineata sa ma inscriu, asa ca am trimis talonul,buletinul,carnetul in original cu baietii din club care au plecat de dimineata ... referitor la faptul ca noi ne bagam la ce grupa vrem ...au fost la start 2 WRX-uri..Eu nu m-am dat cu masini tractiune fata... etc.. m-am dat cu masini mai puternice .. R8..WRX...CZR

vrem sa vedem timpii ... si grupele ...

si asa ca fapt eu am avut al 2-lea timp din concurs...11.47 deci nu vad de ce atatea discutii ... castigam si alte grupe mai sus ...

cel mai bun timp a fost 11.44 EVO IX si timpul meu a fost 11.47 impreza WRX

vad ca pe toate filmulete se scrie ca este STI...
TOBA^ is offline  
Old 29-03-09, 18:25   #673
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Golf 1 vs Calibra https://www.youtube.com/watch?v=SYzuQOaaAm4

NIZ vs TAZ https://www.youtube.com/watch?v=eMiTcZCyXVM

Dacia 1300 vs GTC https://www.youtube.com/watch?v=eMiTcZCyXVM

BLB vs CZR https://www.youtube.com/watch?v=8qlHjPYrgME

S3 vs S5 https://www.youtube.com/watch?v=WpyqEfRz7vY

Toba vs R8 https://www.youtube.com/watch?v=QD7-4SW1KiA

E30 cercuri, probabil BAU https://www.youtube.com/watch?v=fsO_WSiGCHg

WPP vs WAY https://www.youtube.com/watch?v=eD7bQxkWHhM

WPP vs E60? https://www.youtube.com/watch?v=eD7bQxkWHhM

Cielo vs Mercedes https://www.youtube.com/watch?v=VXPNoFLeLj4
ZerO_CooL is offline  
Old 29-03-09, 18:31   #674
gabitzUU

Stage 5
 
gabitzUU's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of:
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Bv zero cool...in sfarsit un om care a inteles Motivul topicului
gabitzUU is offline  
Old 29-03-09, 18:34   #675
Kasp3r

Stage 5
 
Kasp3r's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 563
Member of:
[FullSpeed Racing]
[FORD]
[RENAULT]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

am pus si eu 2 seturi de poze pe paginile 35 si 37
kidu ce masina ai poate am eu ca nu am pus tot sunt foarte multe.
Kasp3r is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -