Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-03-09, 13:36   #616
gurau_gury

Stage 2
 
gurau_gury's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 67
Member of:
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Bai a fost frumos, in afara de "soferi" aia care nu stiau sa mearga nici pe autostrada mergeau in haita pe banda 2 incepatori toti cred, la ce sa te astepti de la ei la curse , organizare a fost buna dar daca sunt multi "baietasi" nu e vina la organizatori.
__________________
am guma turbo,deci sunt tunat astept un ORBIT la start
gurau_gury is offline  
Old 29-03-09, 13:44   #617
VladGti

Stage 2
 
VladGti's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 53
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

milivanili, da ma roackere, eu sunt unu din "samantarii" cu masini de fitze de peste douajdemii de euro, care a stat la coada 4 ore ca si tine, mai sunt si din anonymous pe deasupra si da prefer sa vad masini de 300+cp care se dau de 3 4 5 ori decat toate cazanale si masinile de piatza care au la volan soferi ce se cred in supersonice. cat despre cupa ta, pastreaz-o, spala-te pe cap cu ea ca am luat si eu una, dar spre deosebire de tine eu am luat-o pe corect, adica am apucat sa ma dau de 2 ori (incalzirea plus prima tura care a fost si ultima, dupa care am stat 4 ore sa ma bronzez de placere cu voi la coada).
__________________
AnonymousMotorSport
VladGti is offline  
Old 29-03-09, 13:44   #618
gurau_gury

Stage 2
 
gurau_gury's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 67
Member of:
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Ba frate ati innebunit ?
Problema mare nu sunt anonimii ci organizarea de c*c*t...As fii facut si eu sincer la fel ca ei daca imi basea mintea dar nu m-am gandit...La o cursa organizata frumos si civilizat ei nu ar fii facut asa ceva pentru ca tin la imaginea lor...EU am stat cu CZT ul in mare parte din timp si baiatul a stat frumos la coada dupa mine ne-am dus la start si mi-au venit spumele si i-am zis hai sa ne bagam si noi in fata ca rromul ala cu audi se da a 3 a oara si baiatul s a orientat si a reusit se alinieze la start...

Problema e ca multa lume a zis ca daca vine sebastian o sa fie totul super (inclusiv eu), dar iata ca a scapat cursa din mana si s-a facut un dezastru....

Sibiu a fost o alta tara o alta civiliatie altceva...A fost superb acolo...

Cu astfel de curse nu eliminati ilegalele, ci le incurajati...RUSINE
BRAVO FRATE, BINE ZIS
gurau_gury is offline  
Old 29-03-09, 13:48   #619
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Ba nene mie nu`mi vine sa cred cata nesimtire vad aici M`am certat la fata locului eu si cu inca cativa baieti si cu organizatorii, si cu cei care se dadeau si cu garda, cu toti, pana am ragusit. Eu spun pt ca am fost acolo si stiu. Mi s`a spus "ha kalule sa mergem si noi sa ne bagam in fata cum fac astia" si nu m`am dus. De ce? A venit vreun organizator sa`mi spuna sa nu fac asta? NU !!! am stat acolo pt ca si in fata mea si in spatele meu era o coloana pe 2 randuri de vreo 100 de masini care nu se dadusera.....si ca sa nu dau nume ca nu e frumos, unui baiat dintr`un club care tot incercati sa`i luati apararea i s`a spus sa ocoleasca si sa se bage in spate asta dupa ce s`a dat de 2 ori si a fos cu gura mare, 4 persoane urlau la el sa faca ce trebuie si ala NU NU ....si cand s`a dus intr`un final sa ocoleasca a facut dreapta spre start....PAI E FRUMOS? Eu ca sunt presedinte Midnight pe Valcea si Tano era la start ia zi....puteam sa ma dau de mai multe ori? Si eu si ceilalti ai mei? Eu zic ca da....da uite ca n`am facut`o...am stat la coada ca toata lumea cu obraz. Daca e asa spuneti si o sa instruiesc baietii ca data viitoae sa se descurce fiecare cum poate, cred ca asa e mai bine daca vad ca ce fac alte cluburi e frumos...pai hai sa facem si noi, nu?
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline  
Old 29-03-09, 13:48   #620
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Am fost si eu, am stat la rand ca toti baietii civilizati.
Nu m-am dat nici macar o data in afara de prima tura "de recunoastere".
Tot respectul baietilor din Valcea cu slk-ul si corrado rosii care desi se vedea pe ei ca sunt cam agitati si nervosi au stat la rand ca toata lumea si au fost rabdatori, nu ma asteptam.
Cat despre cei care au trecut de 3-4 ori linia de finish...Probabil erau foarte multe masini de aia au trecut de atatea ori linia de finish.
Felicitari pentru cupe.
bluey is offline  
Old 29-03-09, 13:51   #621
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

timpi, poze , filme ? anyone ?
Nemilosu is offline  
Old 29-03-09, 13:51   #622
calibrazor
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Quote:
Originally Posted by Kaluvr6 View Post
Ba nene mie nu`mi vine sa cred cata nesimtire vad aici M`am certat la fata locului eu si cu inca cativa baieti si cu organizatorii, si cu cei care se dadeau si cu garda, cu toti, pana am ragusit. Eu spun pt ca am fost acolo si stiu. Mi s`a spus "ha kalule sa mergem si noi sa ne bagam in fata cum fac astia" si nu m`am dus. De ce? A venit vreun organizator sa`mi spuna sa nu fac asta? NU !!! am stat acolo pt ca si in fata mea si in spatele meu era o coloana pe 2 randuri de vreo 100 de masini care nu se dadusera.....si ca sa nu dau nume ca nu e frumos, unui baiat dintr`un club care tot incercati sa`i luati apararea i s`a spus sa ocoleasca si sa se bage in spate asta dupa ce s`a dat de 2 ori si a fos cu gura mare, 4 persoane urlau la el sa faca ce trebuie si ala NU NU ....si cand s`a dus intr`un final sa ocoleasca a facut dreapta spre start....PAI E FRUMOS? Eu ca sunt presedinte Midnight pe Valcea si Tano era la start ia zi....puteam sa ma dau de mai multe ori? Si eu si ceilalti ai mei? Eu zic ca da....da uite ca n`am facut`o...am stat la coada ca toata lumea cu obraz. Daca e asa spuneti si o sa instruiesc baietii ca data viitoae sa se descurce fiecare cum poate, cred ca asa e mai bine daca vad ca ce fac alte cluburi e frumos...pai hai sa facem si noi, nu?


mai bine zi. un mitshu alb de la anonymous
calibrazor is offline  
Old 29-03-09, 13:52   #623
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Quote:
Originally Posted by VladGti View Post
milivanili, da ma roackere, eu sunt unu din "samantarii" cu masini de fitze de peste douajdemii de euro, care a stat la coada 4 ore ca si tine, mai sunt si din anonymous pe deasupra si da prefer sa vad masini de 300+cp care se dau de 3 4 5 ori decat toate cazanale si masinile de piatza care au la volan soferi ce se cred in supersonice. cat despre cupa ta, pastreaz-o, spala-te pe cap cu ea ca am luat si eu una, dar spre deosebire de tine eu am luat-o pe corect, adica am apucat sa ma dau de 2 ori (incalzirea plus prima tura care a fost si ultima, dupa care am stat 4 ore sa ma bronzez de placere cu voi la coada).
Poftim atitudine de Anonim, sa va fie rusine! Si asa erau si restu de la fata locului cu care m`am certat si au fost cu gura mare.
Kaluvr6 is offline  
Old 29-03-09, 13:54   #624
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Nu citesti ironia... Daca si golful V este masina de fite... ))))
B|shOp-VR6 is offline  
Old 29-03-09, 14:03   #625
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Oricum ideea mea e ca facem pate din niste cluburi respectabile si ar trebui sa dam dovada de respect si sportivitate nu sa facem cum fac toti "romanii" daca intelegi ce vreau sa zic...ar trebui sa dam un exemplu pt ceilalti sa nu apara discutii dup`aia....si cum Tano a venit la finish si impreuna am inceput sa organizam acolo sa se elibereze finishul, daca eram mai multi de acest gen poate aveam o sansa...nu sa se descurce fiecare cum poate.
Kaluvr6 is offline  
Old 29-03-09, 14:07   #626
VladGti

Stage 2
 
VladGti's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 53
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

klauvr6, prietene, eu zic sa te duci sa-ti pui ordine in idei si pe urma sa te apuci de tastat. care e problema cu atitudinea mea de anonym ca nu am inteles? nu-ti convine ca am stat si eu la coada 4 ore degeaba? sau nu-ti convine ca m-am luat de roackeru ala care ma face pe mine samantar? sau esti si tu roacker si te-ai suparat pe mine ca am masina de fitze si mananc semintze? nu reusesc sa-mi dau seama, si cred ca nici tu nu ti-ai dat seama despre ce ai vrut sa scri mai sus esti inca obosit.
VladGti is offline  
Old 29-03-09, 14:09   #627
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Iar eu zic să vă măsuraţi cuvintele şi să īncetaţi să mai folosiţi apelative gen "nesimţit", "sămānţar", etc.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 29-03-09, 14:12   #628
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

si da prefer sa vad masini de 300+cp care se dau de 3 4 5 ori decat toate cazanale si masinile de piatza care au la volan soferi ce se cred in supersonice.

asta e atitudinea care ma deranjeaza. Si nu sunt obosit stai linistit.
Kaluvr6 is offline  
Old 29-03-09, 14:15   #629
VladGti

Stage 2
 
VladGti's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 53
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

pai tu ce intelegi prin "curse de masini", referindu-ne la cele la care participam si noi? vrei sa vezi dacii, tico, matiz, papuci si dube care se dau si mai ocupa si timp si spatiu degeaba (adica cazanele despre care iti vorbeam si mai sunt si altele pe langa ele) sau vrei sa vezi si tu masini care chiar au treaba cu cursele si au ce arata? explica-mi si mie ca sa stiu daca mai are rost sa stau de vb cu tine sau nu. si iti multumesc pentru amabilitate
VladGti is offline  
Old 29-03-09, 14:17   #630
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: 380 m @ Piteşti, 28.03.2009 (PICS INSIDE !!!)

Nu inteleg.. n-are voie sa-si scrie o parere cu ce i-ar placea lui sa vada? Daca lui i-ar placea sa vada doar masini de 300+ care e problema? Crede-ma ca daca ai face un sondaj in randul publicului.. cu siguranta toti ar prefera sa vada masini tari dandu-se si nu masini de posta si curierat rapid cum au fost inscrise la Pitesti... Vorbiti de cat de frumos este la unguri dar eu vin cu intrebarea.. cati dintre cei cu masini de mers la piata se inscriu acolo? Oare ce face frumusetea acelor competitii si ce usureaza organizarea?
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready

Last edited by B|shOp-VR6; 29-03-09 at 14:20.
B|shOp-VR6 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -