Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-05-09, 20:10   #676
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by Sofro View Post
Scuzati-ma ca ma bag dar asa cum a zis si YZF`u mai devreme Mazare n-o sa va ajute.Si crede-ma k eu stiu dc zic asta iar multi de aici din Constanta stiu k am dreptate.Pentru domnii organizatori daca va intereseaza un motiv ptr care Mazare nu o sa va ajute cautati in comunicatu` de presa de sambata dupa cursa pilotului de formula 1(declaratia domnului primar) si incercati sa "cititi printre randuri".
Cat despre "faimoasa cursa" care a fost asteptata de multa lume cu sufletu` la gura....regrete...mari regrete....insa cea mai mare suparare a multora din Constanta este ca in loc sa ne lasati pe noi sa facem ceva....veniti voi din Bucuresti va bagati nasu si de fapt ajungeti sa ne faceti orasu` de ras.Zic asta ptr ca asa cum ati facut si akum cursa nu s-a tinut si incepe sa se dea vina pe primar,politie etc etc.Daca nu stiti unde sa vorbiti si nu aveti acces aici cel mai bine stati in banca voastra.Sa nu sariti cu gura akum pe mine ca n-am nik cu voi,Doamne fereste,doar ca nu mi se pare corect.Lasati-ne pe noi sa facem treaba in orasul nostru k stim mai bine cum merg lucrurile pe aici

Io cred ca vorbesti tampenii frate !!! Nici eu nici tu si nici altcineva nu stie cu adevarat care a fost motivul .. nu mai comentati aiurea,faci tu ***u praf,cand va aud asa ma ia capu .. numai viteji dupa razboi
Umpleti iar 1000 de pagini de posturi aiurea acum
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 03-05-09, 20:18   #677
CT-05-UST

Stage 4
 
CT-05-UST's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 218
Member of:
[X-Team Racing Club]
[DACIA]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

cu acest topic se vor aceentua divergentele intre cluburi si atat ......fuse fuse si se duse ...reformulez nu fuse si se duse ata ete data viitoare mai multa atentie organizarea facuta din timp si dupa totul e ok si sunt toate hartiile incepe mediatizarea chiar si cu 3-4 zile inainte ca oricum o sa se vina
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
OCHII CARE NU SE VAD SE UITA DA SE SIMT....
K_gula19@yahoo.com
Vodafone 0730247800
Orange 0745085458
CT-05-UST is offline  
Old 03-05-09, 20:20   #678
Amnesia

Stage 2
 
Amnesia's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 44
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

sincer le dau dreptate celor de la politie !
primul lucru la care trebuie lucrat e siguranta spectatorilor !
ar fii fost prea frumos !
multa lume astepta cu sufletul la gura un asemenea eveniment !
oricum ne vedem la tulcea !
sa dea Domnu' sa fie vreme buna !
Amnesia is offline  
Old 03-05-09, 20:21   #679
aXeL.ZeY
BMW Driver

Stage 5
 
aXeL.ZeY's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 379
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Regretul vine si din partea mea ca evenimentul nu a fost organizat de unul dintre cluburile constantene, poate se vor mobiliza de acum incolo. Pacat ca s-a irosit perioada aceasta, cand stia toata lumea ca sunt legale pe litoral, are dreptate Ursu nu o sa mai dea nimeni aprobare de acum incolo, cel putin pana nu se termina sezonul. O bila alba pentru politie si din partea mea, si-au facut datoria si au fost intelegatori dar unii nu stiu sa aprecieze.
aXeL.ZeY is offline  
Old 03-05-09, 20:27   #680
CT-05-UST

Stage 4
 
CT-05-UST's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 218
Member of:
[X-Team Racing Club]
[DACIA]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

de vina e David Coulthard din cauza lui nu s-a mai tinut drag-ul )
CT-05-UST is offline  
Old 03-05-09, 20:36   #681
LEGAL RACING

Stage 3
 
LEGAL RACING's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 157
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by Amnesia View Post
sincer le dau dreptate celor de la politie !
primul lucru la care trebuie lucrat e siguranta spectatorilor !
ar fii fost prea frumos !
multa lume astepta cu sufletul la gura un asemenea eveniment !
oricum ne vedem la tulcea !
sa dea Domnu' sa fie vreme buna !
Cred ca e urat pentru mine ca sa vorbesc urat si nu vreau sa vorbesc urat despre o institutie insa sunt oameni care... din cadrul lor bineinteles.
Politia a fost perversa si trebuia sa ne incheia un proces verbal pe care l-am cerut in care sa scrie motivarea lor, nu au scris, nu au vrut sa scrie, au fugit de la birou, nu s-au mai intors cat am stat si revenit noi.
Ei au cerut acte de la noi, noi le-am adus ei nu.
Cat despre masurile de siguranta au sunat la Jandarmerie sa blocheze si atunci cum sa avem daca ei blocheaza? Aveam un plan excelent trimis la Jandarmeria centrala, adus la cunostinta la cea locala, prelucrat..., garduri-gradene, banda de demitare, jaloane, distanta mare pana la public, sonorizare... statii , tot poate mai mult ca la demo de f1.
__________________
Campionat National Circuit-Viteza 2016
LEGAL RACING is offline  
Old 03-05-09, 20:39   #682
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by Sofro View Post
Scuzati-ma ca ma bag dar asa cum a zis si YZF`u mai devreme Mazare n-o sa va ajute.Si crede-ma k eu stiu dc zic asta iar multi de aici din Constanta stiu k am dreptate.Pentru domnii organizatori daca va intereseaza un motiv ptr care Mazare nu o sa va ajute cautati in comunicatu` de presa de sambata dupa cursa pilotului de formula 1(declaratia domnului primar) si incercati sa "cititi printre randuri".
Cat despre "faimoasa cursa" care a fost asteptata de multa lume cu sufletu` la gura....regrete...mari regrete....insa cea mai mare suparare a multora din Constanta este ca in loc sa ne lasati pe noi sa facem ceva....veniti voi din Bucuresti va bagati nasu si de fapt ajungeti sa ne faceti orasu` de ras.Zic asta ptr ca asa cum ati facut si akum cursa nu s-a tinut si incepe sa se dea vina pe primar,politie etc etc.Daca nu stiti unde sa vorbiti si nu aveti acces aici cel mai bine stati in banca voastra.Sa nu sariti cu gura akum pe mine ca n-am nik cu voi,Doamne fereste,doar ca nu mi se pare corect.Lasati-ne pe noi sa facem treaba in orasul nostru k stim mai bine cum merg lucrurile pe aici
-Prietene ai 5 (CINCI) LUNI pe acest site si probabil tot atat de cand esti in X. Postul tau este tendentios. Am facut evenimente la Cta si chiar am muncit alaturi de Xteam si....au fost superbe. Acum 2 ani NSL , LR , Midnight si XTeam au facut poate cel mai frumos si curat eveniment de 1 Mai. Acum asta a fost si sunt sigur ca nimeni nu dorea acest lucru dar de la a scrie pe un forum si a organiza un eveniment sunt pasi de netrecut pt multi. Bafta si ne vedem la Pitesti , Tulcea...Buzau......Doamne ajuta !!!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 03-05-09, 20:43   #683
Amnesia

Stage 2
 
Amnesia's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 44
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

asta este ...degeaba mai vb acum ! s-a dus ! sa speram ca pe 31 mai o sa fie ok si ca locatie cel mai bine ar fii ca si anii precedenti la aeroport !
Amnesia is offline  
Old 03-05-09, 20:44   #684
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Prietene ai 5 (CINCI) LUNI pe acest site si probabil tot atat de cand esti in X. Postul tau este tendentios. Am facut evenimente la Cta si chiar am muncit alaturi de Xteam si....au fost superbe. Acum 2 ani NSL , LR , Midnight si XTeam au facut poate cel mai frumos si curat eveniment de 1 Mai. Acum asta a fost si sunt sigur ca nimeni nu dorea acest lucru dar de la a scrie pe un forum si a organiza un eveniment sunt pasi de netrecut pt multi. Bafta si ne vedem la Pitesti , Tulcea...Buzau......Doamne ajuta !!!!
Pai de ce nu ati facut voi? Ce va oprit? Nu e prima oara cand vad posturi din partea constantenilor tendentioase celor ce nu sunt din Ct. POate cumva doriti sa va rupeti de tara SAU CE PLM VRETI? DE CE NU FACETI VOI IN LOC SA AVETI NUMAI COMENTARII??
Ati aparut acum unu mai viteaz ca altu ...pe forum.(Referitor la tanarul domn SOFRO)
Alfa_band is offline  
Old 03-05-09, 20:48   #685
maff_77
Audi Driver

Stage 5
 
maff_77's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,021
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[MERCEDES]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by Alfa_band View Post
Pai de ce nu ati facut voi? Ce va oprit? Nu e prima oara cand vad posturi din partea constantenilor tendentioase celor ce nu sunt din Ct. POate cumva doriti sa va rupeti de tara SAU CE PLM VRETI? DE CE NU FACETI VOI IN LOC SA AVETI NUMAI COMENTARII??
Ati aparut acum unu mai viteaz ca altu ...pe forum.(Referitor la tanarul domn SOFRO)
tu daca te cobori la mintea lui esti la fel ca el...
stai linistit ca majoritatea stim ce s-a intamplat defapt...
dar parca nu stii cum e defapt...cand ceva nu merge cine e tras la raspundere primu?...
__________________
desi nu pare s-ar putea sa te fac
Presedinte T power team


раскрутка сайтов
maff_77 is offline  
Old 03-05-09, 20:50   #686
LEGAL RACING

Stage 3
 
LEGAL RACING's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 157
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Cine nu face nu greseste.
Cine nu munceste nu greseste ...
Asta e e o bila neagra pentru noi desi am facut tot ce s-a putut sa fie bine inclusiv reducerea taxei de la 160 la 50 ron.
La Craiova o alta baragladina a luat banii sau dat 10 perechi de masini si la revedere... noi nu am luat un leu desi e clar ca am pierdut.

Sa speram ca Tulcea revigoreaza putin miscarea.
Apoi Craiova...,

Vreau sa multumesc tuturor celor de acolo, celor care au venit au stat si au parcat in zona.
Astfel autotitatile au venit sa vada despre ce e vorba, altfel stateau ascunsi ca niste ... pe la colturi dand amenzi de folie, si alte cacaturi incercand sa spuna ca nu se mai tine ...
Voi stiti ca o parte din politie pt ordinea publica a venit a vorbit cu noi si au stiut ca se tine? Doar circulatia a fost pe dos.

Last edited by LEGAL RACING; 03-05-09 at 20:54.
LEGAL RACING is offline  
Old 03-05-09, 20:52   #687
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Florica , Sofro a exagerat putin , sau poate putin mai mult , datorita temperamentului si situatiei ca multi au venit mai devreme la cta pt cursa si alte motive , de asta cred ca a avut acel raspuns.
Dupa ce a fost acum X Team s-a mobilizat si usor usor o sa facem ce trebuie ca sa dam drumu la o cursa asa cum erati obijnuiti cand veneati la mare , vei fi printre primii anuntati si invitati asa cum s-a facut mereu!!!
Legat de cursa LR , prefer sa nu mai fac taraboi , eu o spun doar asa , nu doar politia sau mazare si etc sunt de vine , VOI , POLITIA , MAZARE si tot ce tine de cursa ati fost vinovati nu are rost sa aratati cu degetu unu pe altu , pt ca undeva nu v-ati inteles toti capii acestei organizari si din pacate nu a mai iesit .
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 03-05-09, 20:52   #688
tase_astra

Stage 5
 
tase_astra's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 755
Member of:
[VW]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Cineva nu vrut ca aceasta cursa sa aiba loc. Clar!
Puteam sa avem avizele cu 2 luni inainte ca tot degeaba!

Pana la urma suntem noi (cei pasionati) vs autoritati!

Daca ceea ce s-a intamplat azi nu a fost incurajare la curse ilegale...
tase_astra is offline  
Old 03-05-09, 20:54   #689
semjke

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 637
Member of:
[CHEVROLET]
[FOTO]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

In cazul in care azi au fost amanate pentru o data viitoare, se vor mai tine tot la Constanta ? intreb din postura unui pasionat de masini, ca si spectator.
semjke is offline  
Old 03-05-09, 20:56   #690
LEGAL RACING

Stage 3
 
LEGAL RACING's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 157
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by tase_astra View Post
Cineva nu vrut ca aceasta cursa sa aiba loc. Clar!
Puteam sa avem avizele cu 2 luni inainte ca tot degeaba!

Pana la urma suntem noi (cei pasionati) vs autoritati!

Daca ceea ce s-a intamplat azi nu a fost incurajare la curse ilegale...
Domnu Tase cat de din timp trebuia sa ne miscam daca actele sunt urnite de la inceputul lui Martie? Suficient de inainte.

Oribil mod de lucru si fericit pentru ilegale si curse maghiare.
LEGAL RACING is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -