Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-08, 20:31   #376
diesel_IQ
Daewoo Driver

Stage 4
 
diesel_IQ's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 281
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

nici aia cu cielo nu ie rea
diesel_IQ is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 20:44   #377
diesel_IQ
Daewoo Driver

Stage 4
 
diesel_IQ's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 281
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

cum facem sa stiu si io ce nume ???
ca sa ma duc sa vad ce fac cu imprimarea..
diesel_IQ is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 20:45   #378
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

sami datyi si mie raspunsul cand puteti
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 20:46   #379
Soryn_No2

Stage 4
 
Soryn_No2's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 236
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

Asa e, dar inainte de reguli si altele, eu as zice sa facem cum am facut si cu siglele, sa alegem un lider care sa hotarasca cine intra si cine nu pe acest forum si mai multe.Asteptam
Soryn_No2 is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 20:52   #380
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

in leg cu mine..mai raman pe aici sau nu....ca....cred k osa fiu membru dar cu numele.....deci ...sa stiu daca mai are rost sa stau printre voi sau ma inlocuieste altcineva,...
__________________
All the way up..
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 20:55   #381
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Sunt o groaza de useri pe forumu asta care nu au masini...deci, pe mine nu ma deranjeaza prezenta ta aici. Dar la eventualele intalniri (Doamne ajuta sa facem vreuna) nu stiu ce sa zic.
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 21:05   #382
Soryn_No2

Stage 4
 
Soryn_No2's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 236
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

Mai Donn, ce naiba, ai innebunit...cum sa te excludem, tu ai fost in club de la inceput, ce naiba, chiar daca nu ai masina, nu conteaza, cat timp vi cu idei sau incerci sa ne ajuti sa facem cate ceav la masina, esti bine venit. Si acum, eu imi sustin ideea sa te mai gandest la faza cu datu masinii tatalui tau, ce naiba, esti tanar, o sa ai nevoie de masina si tu, in curabd o sa iti iei permisul. Cum ziceai tu, ca te apuci de munca sa iti iei masina, ia gandeste-te la ce iti scriu eu acum...nu ar fi mai bine sa muncesti sa iti prepari masina decat sa muncesti sa iti cumperi o masina? Gandeste-te la asta..poate te razgandesti si oricum nu uita ca esti bine venit aici pe forum la noi, chiar daca nu mai ai masina.
Soryn_No2 is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 21:37   #383
diesel_IQ
Daewoo Driver

Stage 4
 
diesel_IQ's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 281
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

donn daca ie cazul te poti folosii de caruta mea .
diesel_IQ is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 21:54   #384
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

ms mult...sorun stiu k asa e...dar ma sunat azi si mia zis k o ia...k io imi bat joc de ea si alea...am plans ..toata ziua dar...asta e...e decizia lui..e akm cu una care are aia si copil si.vrei sa o pl;imbe cu dacia/...mai bine la straina..asta e de....dumnezeu le vede pe toate si bune si rele..daca el isi da baiatu ..pe o ......curva...asta e..e viata lui...e a 2a oara cand face asta...e un obicei la el sami dea lucruri si sa mi le ceara...daca el considera k am strikato eu...il las...stii cate vise avea cu masina asta...vroiam iun ziua inc are ridicam permisu sa o ia sa ma opresc la o manastire..curtea de arges,si sa mio sfinteasca ...un preot de akolo sau ceva...si sa dau 2 m,ilioane...dar asta e...o fi mai smeker akm cu 3 masini si io cu niciuna..asta il face fericit pe om`....orikm ..deja miam luat gandu...nu vreau sa mai intru iar intro depresie...
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 21:56   #385
Soryn_No2

Stage 4
 
Soryn_No2's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 236
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

Tu sti mai bine, dar sa stii ca virgula Club Cielo e langa tine
Soryn_No2 is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 21:57   #386
diesel_IQ
Daewoo Driver

Stage 4
 
diesel_IQ's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 281
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

sincer..cam bulangiu tactu...sorry ca iti spun....oricum aci , din partea mea esti bine venit !
diesel_IQ is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 21:58   #387
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

dap mersi ...pt sprijin...orikm la vara sar putea s aplec in italia..si in toamna sa am iar masina...dumnezeu sa ma ajute...otikm tot cielo iau...
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 22:02   #388
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

mie imi spui de el....cand era masina la el..a cumparat cauciucuri si a zis sai dau banii pe el..k e masina mea....dar el se plimba cu ea.....ma certat cxred k o ora...k a vazut pe motor ulei...si io lam facut asa..k am forjato..si chestii dastea....dar el pana sa mio dea sa laudat k afacut dragasani valcea(60km)in 25 de minute,si k ia dat 160 la ora..dar tot io sujt ala care am strikato...dadea cu 100 la ora in toate hartoapele de pe drum de tzara...asta e...dar si io fusai asta seara si luai tot ce era al meu de pe ea....capace,cdplayer,boxe.tot...ce am platit eu..sa vada k sunt si eu al draq...ii dovedesc eu ...care o sa aiba mai buan masina pana la urma...
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 22:14   #389
Fast_wheels

Stage 5
 
Fast_wheels's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 930
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Club Cielo

De masina mea saraca...zburau pietrele de sub roti la 120-130 si culmea ca nu a avut nimic,nici nu are.In concluzie e o masina buna.Si sfatul meu pt Donn este sa isi ia tot cielo.
Fast_wheels is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 22:18   #390
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

da normal...dar nu ma laud inainte sa fac ceva k numi place sa fac asa....dar o sa revin eu pe forumul asta...si eu de obicei..cand cad....sunt la pamant dar si cand revin...orikm ...sa dea dumnezeus a realizez ce vreau si o sa aveti o surpriza....orikm ...cielo asta ..la tata ...o s aajunga cotetz...om trai si om vedea...o sai fac poze peste 2 luni sa vedeti...cum o sa arate
D o n n is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -