20-08-09, 20:40
|
#1456
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of: [DAEWOO] [VW] [Opel]
|
Re: Club TICO
ar merge si asa ... ai idee de la ce masina sunt adaptate ??
|
|
|
20-08-09, 22:34
|
#1457
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Club TICO
Quote:
Originally Posted by aikman
ar merge si asa ... ai idee de la ce masina sunt adaptate ??
|
sunt dedicte tico nu sunt adaptate
era un site oglinzitico.ro sau ceva de genul am cautat si eu intr-o vreme si nu am mai gasit
erau la 100 sau 150 de lei daca bine mai tin eu minte
|
|
|
20-08-09, 23:09
|
#1458
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2009
Posts: 252
|
Re: Club TICO
salut!Vreau sa stiu daca mai gasesc eleroan de tico dar pentru partea superioara a hayonului?Incerc sa atasez si o poza sper sa se vada despre ce vorba.  .
Last edited by luciang; 20-08-09 at 23:15.
|
|
|
21-08-09, 11:52
|
#1459
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of: [DAEWOO] [VW] [Opel]
|
Re: Club TICO
Quote:
Originally Posted by luciang
salut!Vreau sa stiu daca mai gasesc eleroan de tico dar pentru partea superioara a hayonului?Incerc sa atasez si o poza sper sa se vada despre ce vorba.  .
|
cred ca oricine lucreaza in fibra poate sa iti faca asa ceva
|
|
|
21-08-09, 12:37
|
#1460
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2009
Posts: 252
|
Re: Club TICO
Totusi cred ca acel model nu este unul facut de cineva din friba acasa.Nu stie nimeni masina ca vad ca are numere de Bucuresti.Sau nu mai are nimeni montat asa ceva?
|
|
|
21-08-09, 17:25
|
#1461
|
Stock
Join Date: Dec 2008
Posts: 9
|
Re: Club TICO
SAL.DEVIEZ SI EU PUTIN SUBIECTUL,AM SI EU O INTREBARE.LEGATA DE TICO SX IN ARIPA DREAPTA AM UN FURTUN FLEXIBIL CEVA PENTRU AER CRED STIE CINEVA UNDE DUCE SI CE STIE SA FACA?SCUZE DE GRESELI.
|
|
|
21-08-09, 18:21
|
#1462
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Club TICO
Quote:
Originally Posted by cosmin_stm
SAL.DEVIEZ SI EU PUTIN SUBIECTUL,AM SI EU O INTREBARE.LEGATA DE TICO SX IN ARIPA DREAPTA AM UN FURTUN FLEXIBIL CEVA PENTRU AER CRED STIE CINEVA UNDE DUCE SI CE STIE SA FACA?SCUZE DE GRESELI. 
|
este de la galeria de admisie a aerului care intra in motor
|
|
|
21-08-09, 19:38
|
#1463
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,531
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Club TICO
am nevoie de un sfat: vreau sa-mi fac in portbagaj o "usa", adica in loc de placa aia neagra care acopera roata de rezerva, sa fac un capac din tabala striata, dar mi-e frica sa nu nimeresc rezervoru cand gauresc pt balamale si incuietori. adica se aude mereu placa aia trancanind, si vreau sa fac fac tot portbagaju din placa, schita imi iese in teorie, dar nush cum e cu gaurile. daca e nevoie pun o poza (acum nu am), ca nu vreau sa intru la belele. daca se poate si fara poza, astept un raspuns. multumesc anticipat
|
|
|
21-08-09, 20:11
|
#1464
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Club TICO
Quote:
Originally Posted by B-99-SAA
am nevoie de un sfat: vreau sa-mi fac in portbagaj o "usa", adica in loc de placa aia neagra care acopera roata de rezerva, sa fac un capac din tabala striata, dar mi-e frica sa nu nimeresc rezervoru cand gauresc pt balamale si incuietori. adica se aude mereu placa aia trancanind, si vreau sa fac fac tot portbagaju din placa, schita imi iese in teorie, dar nush cum e cu gaurile. daca e nevoie pun o poza (acum nu am), ca nu vreau sa intru la belele. daca se poate si fara poza, astept un raspuns. multumesc anticipat 
|
la rezervor nu cred ca ai cum sa ajungi daca dai gaura in porbagaj
placa aia neagra zdrangane doar daca nu ii presata de hayon prin cauciucurilee de pe margine si nu sta prinsa in urechile din lateral. Ce rost are o cutie mare cat porbagajul in portgabajul unui tico?
|
|
|
21-08-09, 22:00
|
#1465
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2009
Posts: 252
|
Re: Club TICO
Deacord cu tine STREET in legatura cu portbagajul.CE ROST ARE??
|
|
|
23-08-09, 18:29
|
#1466
|
Stage 2
Join Date: Jun 2009
Posts: 66
|
rezervoru e sub bancheta asa ca in portbagaj poti sa dai cite gauri vrei
pleoape ma int si pe mine cine are sa ma sune 0766416886
ma intereseaza pleoapele,pretul si cum le obtin
Last edited by Gabi; 24-08-09 at 00:32.
|
|
|
23-08-09, 22:00
|
#1467
|
Stage 2
Join Date: Oct 2008
Posts: 67
|
Re: Club TICO
salutare de la mare :P ...
@ STREET ... ce mai faci? cum merge treaba cu Eleronu? ashtept cu nerabdare poze...
|
|
|
24-08-09, 10:15
|
#1469
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 3,062
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Club TICO
Quote:
Originally Posted by z4pp
salutare de la mare :P ...
@ STREET ... ce mai faci? cum merge treaba cu Eleronu? ashtept cu nerabdare poze...
|
nu mai merge momentan .... trebuie sa mai cumpar materiale
cum ii la mare??
|
|
|
24-08-09, 10:37
|
#1470
|
Stage 2
Join Date: Oct 2008
Posts: 67
|
Re: Club TICO
@street
Inca mai e frumos la mare... Mai e timp d plaja
Spor la treaba si astept poze...
|
|
|
|
|