Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 20-10-07, 21:41   #541
tatarman

Stage 3
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 85
Default Re: Club TICO

...CEL PUTIN asa ar trebui sa arate o intalnire regionala,inchipuiti-va una nationala!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IM000042.jpg
Views:	173
Size:	116.0 KB
ID:	374031  
tatarman is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 22:40   #542
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by ovis View Post
ok aikman, insa ma supara faptul k pana acum toata lumea cu clubu cu clubu, si knd sa ne intalnim pt prima data si poate pt ultima oara in 2007, multi nu vin, decat cei cu adevarat fideli clubului bvoo voua....

sper ca nu ma incluzi si pe mine printre cei pe care te superi ... azi a fost inalnire daewoo club in constanta ... am fost cei cu ticozauri de la tico squad ... treaba e ca eu m-am invoit sa ajung acolo ... daca eu m-am invoit sa ajung la o intalnire in constanta ... pai in brasov o sa fie destul de gre... acum nu ne vedem anu asta .. ne vedem la anu .. poate de 1 mai sau la mare ... ca toata lumea vine la mare
__________________
aikman is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 00:25   #543
ven`u

Stage 5
 
ven`u's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[Opel]
Default Re: Club TICO

io nu stiu ce sa mai zic .... pe bune ... faceti ce vrei .. ma supun hotararii voastre ..
ven`u is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 01:34   #544
mad_mario
Hyundai Driver

Stage 5
 
mad_mario's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,970
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Club TICO

@razvan soferi am o gramda o am pe sormea kre ar fi singura kre ii dau masina pt k e atenta pt k in masina sunt si banii si sacrificiile ei ,in rest poti sa mi-l dai si pe schumi k nu-i dau masina,ultima data knd am dat masina mi-a spart un prag deci.....no comment
@restu io zic mai bn ne vdm la bucuresti in fata la casa poporului dar week-end-ul asta nu pt k va fi concert cu lasere ,asa in fata casei poporului nu vom trece neoservati deci parerile sut impartite si pt baietii din vest ce imi e 400 pana la bv ce imi 520 pana la buc .....dar va zic eu k va merita
mad_mario is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 09:18   #545
ovis

Stage 4
 
ovis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 198
Default Re: Club TICO

mai fratzilor....ati vrut o intalnire si acum....nimic ???
ovis is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 11:14   #546
braconieru'

Stage 4
 
braconieru''s Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 272
Default Re: Club TICO

Eu sunt de alta parere, ce ar fi sa facem o intalnire in cluj..., pt ca vad ca nu e bine in mijlocul tarii (ca sa fie bine pt toata lumea).
As fi foarte curios cine ar veni din bucuresti in cj, ca nu sunt numai ~400km, eu am zis ca vin pana in brasov (sunt cam ~280km, din cj pana in brasov).
Mi-ar place ca la prima intalnire sa fie vreo 15-20 de masini, dar nu cred ca se va intampla asta.
braconieru' is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 11:50   #547
ovis

Stage 4
 
ovis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 198
Default Re: Club TICO

braconiere eu sunt primul pe lista ta cu clujul...
ovis is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 11:55   #548
ovis

Stage 4
 
ovis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 198
Default Re: Club TICO

se pare k pik treaba cu brasovul kci multi nu vin imi paer rau sa vad asta...
ovis is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 14:00   #549
tatarman

Stage 3
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 85
Default Re: Club TICO

Voi cititi ce scriu si eu pe aici sau sunt cumva invisible...
tatarman is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 14:14   #550
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Club TICO

pai ce ai mai scris ??
aikman is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 14:26   #551
ovis

Stage 4
 
ovis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 198
Default Re: Club TICO

tatarmane....nu esti invisible, da eram preocupati de o intalnire nationala de care unii nici nu vor sa auda, dar sa si participe...
ovis is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 14:55   #552
tatarman

Stage 3
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 85
Default Re: Club TICO

In cazul ca ne intalnim de 1Mai la mare, eu mai aduc cel putin inca 5-6 noi membri in club si la intalnire ; daca ne intalnim la munte garantez 2-3...Daca fiecare isi da silinta se pot aduna ceva tico-uri... cred ca in asta sta devotamentul si dorinta de bine fata de TICO SQUAD,nu necesitatea de a pleca de acasa neaparat si rapid...Motto-ul nostru ar trebui sa fie <MICI DAR MULTI!>...Ce parada nationala e aia cu 5-10 masini?Pai ne-am pierde in trafic...Hai sa facem ceva BIG,cu parada ,cu expunere,sedinta foto,televiziuni,reviste....Vreti sau nu?Puteti sa faceti asta?De exemplu la mare de 1Mai este distractie garantat,ieftin si full ,sunt toate televiziunile,nici nu trebuie sa-ti dai silinta sa te bagi in seama;daca am reusi fiecare sa mai aducem membri care sa vina sigur,noi cei de pe aici am pune si ceva afise si fitzuici la stergatoare,cred ar mai veni unii macar din curiozitate...Eu pe traseul casa-serviciu ma intalnesc in fiecare zi cu 5-6 tico-uri in medie,cu riscul de a ma crede aia nebun am sa-i abordez si am sa le dau o fitzuica cu adresa forumului...Voi sunteti dispusi sa faceti asta?
__________________

membru TICO SQUAD romania
tatarman is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:01   #553
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Club TICO

Quote:
Originally Posted by ovis View Post
tatarmane....nu esti invisible, da eram preocupati de o intalnire nationala de care unii nici nu vor sa auda, dar sa si participe...


bai fratele meu .. o intalnire nationala zici tu ... oky dar cu ce ocazie ... multi muncim ... multi nu putem din anumite motive ... tu o dai in continuare cu ca nu vrem ... care e treaba ? o data poti si tu si tot ne omori pe noi ca nu venim ...
aikman is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:35   #554
ovis

Stage 4
 
ovis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 198
Default Re: Club TICO

aikman.....nu maintelege gresit...nu am acuzat pe nimeni DIRECT, insa am vrut sa ne cunoastem mai bine acum pana nu vine frigul....dar dk nu se vrea acest lucru...asta e...ramane pe la anul...pan atunci ne intalnim local...dk asta se vrea...
__________________
Eu nu sunt diferit de ceilalti, Ei sunt diferiti de mine

ovis is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:50   #555
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Club TICO

pai eu zic ca minunat pentru o intalnire nationala ar fi 1 mai ... oriunde la munta sau la mare ... de 1 mai in statiuni e parada de mashini .... atunci zic eu ca e bine ... facem si gratare ... parca daca e si pe la un hotel sa putem sa bem si noi soferii ... deci e minunat ... pana atunci intalnirii locale ... sa ne cunostem intre noi ... si cand ne indreptam spre nationala sa fim squaduri complete ) si partea cu acuzatu ... direct , indirect ... ai acuzat si nu e bine
aikman is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -