Sal all.
Baieti am si eu o rugaminte la voi care ma poate ajuta cu site-ul acesta : http://www.carfantasy.nl/index.php?cPath=309_311_57 de tuning ma intereseaza ceva tuning pt un polo 9n3 .
Am vazut o bara fata care scrie k e 49 E si mi se pare prea ieftin .
__________________ >>My Polo GTI <<>>My Polo GTI <<
dar ce vreau sa stiu ei nu arata decat bara fata de ex. arata mai toata masina tunata (park ar fii body kit pe la 300 E) asa o fii? nush ce sa fac k as fii interesat sa-mi cumpar cate ceva polo gti meu dar nush cum .