30-10-07, 16:11
|
#1
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
jante GOLF GT SPORT - sfaturi :)
apelez la voi ptr a ma decide ce voi cumpara ptr golfu meu gt sport  eu as opta ptr 16 " dar sfaturile voastre sunt bine venite binenteles dak imi argumentzatzi si mie ..

sau
 multumesc anticipat
|
|
|
30-10-07, 16:26
|
#2
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfar
am revenit putzin :P ...  masina este alba
|
|
|
30-10-07, 16:33
|
#3
|
Stage 3
Join Date: Sep 2003
Posts: 164
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfar
__________________
GTI
|
|
|
30-10-07, 16:39
|
#4
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfar
ultimile imi plac dar mai mult imi plac cele enumerate de mine .. ms
|
|
|
14-11-07, 05:51
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad] [VW] [Honda]
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfar
Incercati sa nu mai faceti off topic si abtineti-va de la discutii INUTILE 
SirNenea, cred ca nu ai nimic impotriva..
On Topic: Eu as merge pe ceva mai ... Mmm... Special, exotic...
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
----------

....
Le VTEC est une philosophie de vie
Le VTEC permet une érection sans viagra
Le VTEC n'a pas besoin de turbo
....
|
|
|
15-11-07, 11:07
|
#6
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of: [VW]
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
...pai golful tau vine cu jante de 16 stock,vrei s le schimbi dar tot cu 16???...golful gt sport este proiectat pt 16-18 dar pt romania sa recomandat 16 din cauza drumurilor...si eu sunt in curs de schimbare a jantelor la gt meu,pe 17...apropo,tia venit masina?cum ti se pare?
|
|
|
15-11-07, 13:09
|
#7
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
salut  masina este pe vine ... in jur de 15-20 ianuarie ajunge :/ vroiam si eu sa testez terenu putzin  vreau tot pe 16" din cauza drumurilor  cand o sa vina iti dau un PM si iti zic cum mi se pare
|
|
|
15-11-07, 16:26
|
#8
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of: [VW]
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
eu sunt super mutumit de a mea,super investitie...desi exista si carcotasi care o contesta(dar e vorba de pura invidie)...eu am 1.9 tdi 4 motion,aproape full option...si sunt in curs de modificari(jante de 17,evacuare dubla si pe dreapta ca am doar pe stanga,gps,dvd,si un chip)asta deocamdata pana la primavara...dupa aia vreau o turbina mai mare :X:X:X...c motorizare ai?c optiuni tiai pus pe ea??? poate pana iti vine masina ,ne intalnim sa te dau o tura cu a mea,dar pana de craciun o sa fiu in carje deci abia dupa aia...
|
|
|
15-11-07, 17:11
|
#9
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
hehe frumos :P pai mi-am luat un GT S 1.6 MPI 102 CP asta ptr k nu a vrut maikmea sa imi ia masina mai puternica lol ...  ca cica am 18 ani si bla bla bla ..
dotari in + fatza de standard:
- climatronic
- alarma antifurt "plus"
- cotiera
- mp3 player cu 8 boxe (4 spate 4 fatza ~ 80-160 W in total nuj aici)
- volan multifunctional
- computer de bord plus
|
|
|
15-11-07, 17:24
|
#10
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
eu dupa ce dau bacu o sa ma gandesc la un spoiler fata si spate de la riegger ... k saracii nu au pachetu individual (spoiler fatza spate in culoarea caroseriei) available ...
pana una alta cred ca raman la https://img65.imageshack.us/my.php?image=img1643cx0.gif si mai tre sa vad ce anvelope imi iau
|
|
|
15-11-07, 18:10
|
#11
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of: [VW]
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
da stiu faza cu bara fata/spate...eu mam certat rau cu ei pe tema asta,dar intrun final am constatat ca arata mai bn neagra decat in culoare caroseriei,adica da alta forma masinii,altfel ai senzatia ca nu e terminata...cauciucuri michelin t sfatuiesc...tiai luat optiuni destul de bine...cate tea costat? vezi pozele la mine
|
|
|
15-11-07, 18:19
|
#12
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
pfff imi e lene acu sa ma scol de pe scaun sa ma uit la contract in jur de 18000 ... pe acolo se invarte .. am vazut pozele .. arata marfa masinutza  acu astept sa vad cum o sa fie a mea alba cu spoilerele alea negre :/ o sa ma ajute putzin si jantele sa intru in contrast alb-negru i guess
|
|
|
15-11-07, 18:26
|
#13
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfar
Quote:
Originally Posted by Magos
On Topic: Eu as merge pe ceva mai ... Mmm... Special, exotic... 
|
am la dispozitie in jur de 1000 EURO ptr jante + anvelope ... dak imi aratzi tu niste modele sa intre in categoria asta ti-as ramane recunoscator
|
|
|
15-11-07, 18:52
|
#14
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of: [VW]
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
da,o sa t ajute jantele pt contrast...am vzt vreo 3 albe pe strada(in 2 usi si in 4) si contrastul era ok...orice ar fi s nuti para rau,merita masina,confortul pe care il ai la volan si siguranta...acuma nu stiu cum o sa se comporte a ta,dar a mea are super stabilitate in curbe...eu vreau sa imi iau jante tot de la vw,acelasi model ca astea care le am numai ca mai mari si sa le fac negre dupa aia
|
|
|
15-11-07, 18:55
|
#15
|
Stage 1
Join Date: Oct 2007
Posts: 15
|
Re: jante GOLF GT SPORT - sfauri :)
hmm frumos .. unde le faci negre mai exact ? sa nu imi zici k le faci tu
|
|
|
|
|