![]() |
tuning vw
Sal all.
Baieti am si eu o rugaminte la voi care ma poate ajuta cu site-ul acesta : http://www.carfantasy.nl/index.php?cPath=309_311_57 de tuning ma intereseaza ceva tuning pt un polo 9n3 . Am vazut o bara fata care scrie k e 49 E si mi se pare prea ieftin . :?: |
Re: tuning vw
din cate am vazut site-ul nu are suport pt limba engleza
ai nevoie de : *cineva care sa inteleaga ce vor domnii de acolo (conditiile de plata transport garantii... *un cont paypal *o carte de credit bafta Ps: preturile sunt valabile |
Re: tuning vw
dar ce vreau sa stiu ei nu arata decat bara fata de ex. arata mai toata masina tunata (park ar fii body kit pe la 300 E) asa o fii? nush ce sa fac k as fii interesat sa-mi cumpar cate ceva polo gti meu dar nush cum .
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:39. |
- Copyright 2026 4Tuning