salut. acum 2 luni am reusit sa-mi schimb batrana dacie din '87 cu un golf IV din '99...motor de 1.4, benzina 16v-115.000km.as vrea sa-i fac cateva modificari,...ma intereseaza mai mult parte mecanica, sa ii mai dau cativa cai in plus k e cam ''lesinata''. cel care a avut-o innaintea mea a incaltat-o cu jante pe 16'' un filtru sport si evacuare.