Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Oltcit tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 04-05-12, 19:54   #91
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Decapotabila

Masina nu cred ca e decapotabila de mai mult de 2 ani....poate i-a facut itp-u cu plafon si imediat a modificat-o daca omu are service poate are si stand pentru itp...si-si rezolva singur problemele.
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 21:43   #92
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Decapotabila

ia vezi cand s-a postat prima data si masina era in lucru ... pot zice ca au trecut 2 ani deci un itp il are sigur facut cabrio ... cat despre stand ... mai in gluma mai in serios ... eu stiu un tip cu stand itp care si-a luat bulina ca a trecut unul ITP-ul cum se trece pe la noi si la 1 zi dupa aia l-a oprit RAR-ul pe respectivul ... in consecinta ala amenda ..statia itp bulina + amenda parca ... la 3 buline se inchide statia itp din cate stiu + ca masina se fotografiaza ... bla bla

asta sa nu mai pun ca politistii se ia de folie pe geamuri si jante si cauciucuri si ridica certificate pentru asta ... sa fim seriosi totusi ... daca ar circula doar in buzau as zice totusi ca in sfarsit are omul relatii cu cine trebuie ...dara ca sa circuli in toata tara hmmm ... de aia eram curios daca are sau nu omologare sa stiu daca se poate obtine ... si in ce conditii
__________________
DJ-01-KNK
lancer is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -