Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-09-12, 22:15   #976
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by .Alex View Post
asta probabil pentru ca nu sunt O..... , nu mai zic nimic ca iar se cearta lumea
Ori suntem OEM, ori nu mai suntem?!
vinyl is offline  
Old 03-09-12, 23:18   #977
gabypiaggio

Stage 4
 
gabypiaggio's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 229
Default Re: Vw bora Edition

Salut si felicitari pt masina , e bomba ! Spune-mi si mie cu ce ti-ai facut numaru' clean ?
gabypiaggio is offline  
Old 04-09-12, 00:28   #978
calin.massive
VW Driver

Stage 5
 
calin.massive's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 517
Member of:
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Votex ii prelungirea de pe bora din a 2-a poza, mai rara decat autostrazile la noi ...

p.s : daca si la aia ati gasit ceva de comentat , numai ma mira ca va legati de topicul colegului. Ia beliti pupila la topicul omului :

http://www.stanceworks.com/forums/sh...ad.php?t=25286

Unde vezi tu lufturi, hombre? Daca stiti ca stati prost cu vederea mai lasa-ti calculatoarele deoparte, sau macar tineti-va papagalul in colivie.
__________________
calin.massive is offline  
Old 04-09-12, 09:07   #979
.Alex

Stage 4
 
.Alex's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 268
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by calin.massive View Post
Votex ii prelungirea de pe bora din a 2-a poza, mai rara decat autostrazile la noi ...

p.s : daca si la aia ati gasit ceva de comentat , numai ma mira ca va legati de topicul colegului. Ia beliti pupila la topicul omului :

http://www.stanceworks.com/forums/sh...ad.php?t=25286

Unde vezi tu lufturi, hombre? Daca stiti ca stati prost cu vederea mai lasa-ti calculatoarele deoparte, sau macar tineti-va papagalul in colivie.

colegul vinyl da des cu bata-n balta , dar de aceasta data imi face placere sa te corectez.

...un screenshot de pe vortex , citeste ce spune proprietarul
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	livinzlyfe.JPG
Views:	186
Size:	98.0 KB
ID:	2543167  

Last edited by .Alex; 04-09-12 at 09:28.
.Alex is offline  
Old 04-09-12, 09:50   #980
calin.massive
VW Driver

Stage 5
 
calin.massive's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 517
Member of:
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Stiam masina demult stai linistit, ti-ai irosit cateva minute din viata degeaba cautand si printscreen-uind. Tipul ii mega tipicar si un obsedat de perfectiune, daca pe voi va deranjeaza la retina asa-zisele "lufturi" ... is curios cum arata masinile voastre haha
calin.massive is offline  
Old 04-09-12, 10:53   #981
.Alex

Stage 4
 
.Alex's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 268
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by calin.massive View Post
Stiam masina demult stai linistit, ti-ai irosit cateva minute din viata degeaba cautand si printscreen-uind. Tipul ii mega tipicar si un obsedat de perfectiune, daca pe voi va deranjeaza la retina asa-zisele "lufturi" ... is curios cum arata masinile voastre haha
eu am postat acea poza ca exemplu , si nu eu am gasit acel "luft" , asa ca nu mai generaliza.
ti-am demonstrat doar ca ai vorbit sa te afli in treaba si ai utilizat si insulte.
edit: masina mea o gasesti la pagina 62 chiar pe acest topic.

Quote:
Originally Posted by calin.massive View Post

Unde vezi tu lufturi, hombre? Daca stiti ca stati prost cu vederea mai lasa-ti calculatoarele deoparte, sau macar tineti-va papagalul in colivie.


soosy, ar trebui sa schimbi numele topicului in vw bora / cancan & caterinca
__________________
You're not cool unless parts of your car hit the ground on flat roads.

Last edited by .Alex; 04-09-12 at 11:03.
.Alex is offline  
Old 04-09-12, 11:45   #982
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: Vw bora Edition

Se deduce,ca iti place sa faci si tu caterinca pe pagina omului?
Cine a avut ceva de zis,a spus-o si s-a retras,dar cine si-o cere,se trezeste devreme si posteaza aici tot ce ii vine in minte.Sincer,cui ii pasa de cine stie ce luft la cine stie ce far la cine stie ce bora din cine stie ce continent?Voi nu vreti cearta,dar tot aruncati paie pe foc,topicul asta s-a dus pe apa sambetei.Atat si reputatia slabuta a masinii aici,pentru unii dintre noi.Soosy,da jos stickerele alea,si tot ce ti-au zis baietii in plus,sa vedem,rezolva asta ceva?Poate nici tu nu ai chiar asa mare nevoie de ele,dar iti place sa le vezi acolo de obisnuinta.
Roly94 is offline  
Old 04-09-12, 14:05   #983
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by .Alex View Post
eu am postat acea poza ca exemplu , si nu eu am gasit acel "luft" , asa ca nu mai generaliza.
ti-am demonstrat doar ca ai vorbit sa te afli in treaba si ai utilizat si insulte.
edit: masina mea o gasesti la pagina 62 chiar pe acest topic.





soosy, ar trebui sa schimbi numele topicului in vw bora / cancan & caterinca
nu trebuie sa fac nimic...am spus-o,va urmaresc din umbra si atat
le multumesc celor care sunt alaturi de mine si sa ne auzim cu bine
Quote:
Originally Posted by Roly94 View Post
Se deduce,ca iti place sa faci si tu caterinca pe pagina omului?
Cine a avut ceva de zis,a spus-o si s-a retras,dar cine si-o cere,se trezeste devreme si posteaza aici tot ce ii vine in minte.Sincer,cui ii pasa de cine stie ce luft la cine stie ce far la cine stie ce bora din cine stie ce continent?Voi nu vreti cearta,dar tot aruncati paie pe foc,topicul asta s-a dus pe apa sambetei.Atat si reputatia slabuta a masinii aici,pentru unii dintre noi.Soosy,da jos stickerele alea,si tot ce ti-au zis baietii in plus,sa vedem,rezolva asta ceva?Poate nici tu nu ai chiar asa mare nevoie de ele,dar iti place sa le vezi acolo de obisnuinta.
da...probabil asta ii cel mai deranjant lucru,stickerul(sau stickerele)daca le voi da jos imediat masina devine OEM + + + si place tuturor,parca nu stiu cat ar schimba masina
chiar nu mai imi bat capul,o sa fac cum imi vine,daca pot urma acest drum cum am ajuns pana acum sunt total multumit cu ceva + sau -
__________________
Custom Bobo al meu "nigar briliant,pe Schmidt Vn line r18"...

Vand Wv Vento 1.9tdi !!
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...0-9975240.html
soosy is offline  
Old 04-09-12, 14:08   #984
geo_gee2005_xxx
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,303
Member of:
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Nu te mai stresa atat! Masina arata foarte bine in stadiul actual, dar scapa macar de porcaria aia de veverita caci iti strica toata munca!
geo_gee2005_xxx is offline  
Old 04-09-12, 14:09   #985
mareo

Stage 5
 
mareo's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,507
Default Re: Vw bora Edition

Pun pariu ca va-ti schimba toti parerea daca ar da jos toate stickerele si ar face o sedinta foto profi,unde chiar sa iasa masina in evidenta,ca pana acuma din pozele postate,niciuna nu reda realitatea. In realitate masina arata mult mai bine,vazuta live.
__________________

I may be slower,but cooler and lower..
MK - Mario Kareta Photography
mareo is offline  
Old 04-09-12, 15:03   #986
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by geo_gee2005_xxx View Post
Nu te mai stresa atat! Masina arata foarte bine in stadiul actual, dar scapa macar de porcaria aia de veverita caci iti strica toata munca!
no stress...poate la inceput si mai de mult bagam botu la toate tampeniile dar sunt peste deja de mult

Quote:
Originally Posted by mareo View Post
Pun pariu ca va-ti schimba toti parerea daca ar da jos toate stickerele si ar face o sedinta foto profi,unde chiar sa iasa masina in evidenta,ca pana acuma din pozele postate,niciuna nu reda realitatea. In realitate masina arata mult mai bine,vazuta live.
ar fi de aur niste poze mai de specialitate,dar nici timp nu am din pacate si cel mai mult ce ma deranjeaza este vopseaua,desi in poze nu se vede pe alocuri a fost umblat la ea,si facut lucru de mantuiala,repezeala....si acum se si vede efectul

daca as avea o vopsea noua pe masina,nici nu mi-as mai bate capul,dar acum urmatorul pas este necesar sa rezolv partea asta....pe urma mai vedem daca mai modific ceva major sau nu
soosy is offline  
Old 04-09-12, 16:18   #987
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Vw bora Edition

Vinde Bora si ia un BMW pisicuta !
vinyl is offline  
Old 04-09-12, 16:49   #988
Renzor

Stage 4
 
Renzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 186
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by vinyl View Post
Vinde Bora si ia un BMW pisicuta !
vinde-ti tu Passatul si cumpara-ti Logan
Renzor is offline  
Old 04-09-12, 18:09   #989
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by gabypiaggio View Post
Salut si felicitari pt masina , e bomba ! Spune-mi si mie cu ce ti-ai facut numaru' clean ?
iei numerele in camera...si te apuci sa freci marginiile la ele...cu diluant
cam atat...

Quote:
Originally Posted by vinyl View Post
Vinde Bora si ia un BMW pisicuta !
mda...asta ar mai urma)
mai ales dupa concluziile din concediu,greu sa ma despart de ea
sunt total multumit

Quote:
Originally Posted by Renzor View Post
vinde-ti tu Passatul si cumpara-ti Logan
cam asa ceva
soosy is offline  
Old 04-09-12, 18:22   #990
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Vw bora Edition

Quote:
Originally Posted by Renzor View Post
vinde-ti tu Passatul si cumpara-ti Logan
Am si un Logan.

Eu eram ironic cu, colegul sossy.

Toata lumea sare-n capul lui...fix degeaba. Are o masina foarte frumoasa, dar luand in considerare ca unele elemente nu se pupa cu gusturile altora...poate vedea toata lumea unde s-a ajuns.

Nici nu se merita sa faci un topic al masinii pe care o detii din simplul motiv ca nu exista respect intre colegii de pe forum, dar in primul rand, nu exista rationament in gandire.

Sfaturile despre cum sa-ti "aranjezi" masina sunt date asemenea unor ordine, iar daca nu le executi, gata...ai tiganit masina !

Pana la urma sunt banii mei, ai lui..etc. Fiecare alege ce sa faca cu ei. Dar asta s-a mai discutat de N ori !

Din cate am vazut, unora "li s-a aprins becul" si au dat la schimb acest forum cu altele straine, unde toate se petrec intr-un mod civilizat.
vinyl is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -