Sunt bare cu leduri, au si lumina rosie, dar e mai puternica cea albastra. Pozitii am gasit albastre si pe alea le-am luat

Nu sunt de intensitate mare,asa au iesit de la camera,nush dc.

Insa am o problema, nu am putut sa pun neonul din fata,nu am avut de ce sa-l prind...

Poate ma ajuta cineva, cine mai are neoane pe matiz.