![]() |
Matiz :)
8 Attachment(s)
Ce parere aveti ?
O sa pun si poze din int. O intrebare: Unde gasesc niste prelungiri de plastic/cauciuc (negre) pentru bari si praguri lat? k am mai vaz la masini.. |
Re: Matiz :)
frumos.....nu crezi ca ar fi dat mai bine niste pozitzii rosii si neoane in culoarea masinii?eu sunt in cautare de neoane rosii si sincer nu gasesc....poate nu am cautat unde trebuie....mi se pare ca e prea mare contrastul intre culoatre masinii si luminile albastre ale neoanelor si pozitziilor....important este sa itzi placa tzie....felicitari ptr munca depusa si spor la treaba in continuare..;)sper ca nu te opresti aici..
|
Re: Matiz :)
Sunt bare cu leduri, au si lumina rosie, dar e mai puternica cea albastra. Pozitii am gasit albastre si pe alea le-am luat :) Nu sunt de intensitate mare,asa au iesit de la camera,nush dc. ;)
Insa am o problema, nu am putut sa pun neonul din fata,nu am avut de ce sa-l prind...:( Poate ma ajuta cineva, cine mai are neoane pe matiz. |
Re: Matiz :)
Felicitari pt mashina tzine-o tot asha....
|
Re: Matiz :)
Multumesc ;)
|
Re: Matiz :)
mah,e unu pe la mine prin oras care se lauda k ar avea prelungiri,daca te mai intereseaza...neo_one09 IM e al meu...si io am Matiz,netunat deocamdata...dar e in probe:lol:
|
Re: Matiz :)
Quote:
Ok ti-am bagat id-ul |
Re: Matiz :)
3 Attachment(s)
Inca 3 poze
|
Re: Matiz :)
Ce parere aveti voi de neoane sub matiz ? Unii spun ca nu merita...altii cand te vad pe strada se uita lung sau zic ceva de genul "..neoane pe matiz / Ia uite, are neoane pe matiz ".
Voi ce spuneti? |
Re: Matiz :)
Uuuuuu......?
|
Re: Matiz :)
inafara de faptu ca si-au pus si pe biciclete unii ce sa zic...albastre.... toti isi pun asa ca se vede cel mai tare! daca era rosu era mult mai bine (chiar daca se vad mai putin)
|
Re: Matiz :)
9 Attachment(s)
Sal uite niste poze cu neoane rosii,inainte si dupa ce a fost modificat.:D
|
Re: Matiz :)
Stiam pozele dp topicul tau..oricum..marfa masinutza,ai facut-o misto rau d tot...eu pe a mea cred k am sa o vand sa iau una pe motorina :)
|
Re: Matiz :)
Bine..nu prea curand..dar pana o dau o sa mai pun poze :)
|
Re: Matiz :)
Am pus niste stickere..:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning