Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz :) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/21064-matiz.html)

mih21 25-07-06 23:36

Matiz :)
 
8 Attachment(s)
Ce parere aveti ?
O sa pun si poze din int.

O intrebare: Unde gasesc niste prelungiri de plastic/cauciuc (negre) pentru bari si praguri lat? k am mai vaz la masini..

T@zMania 25-07-06 23:58

Re: Matiz :)
 
frumos.....nu crezi ca ar fi dat mai bine niste pozitzii rosii si neoane in culoarea masinii?eu sunt in cautare de neoane rosii si sincer nu gasesc....poate nu am cautat unde trebuie....mi se pare ca e prea mare contrastul intre culoatre masinii si luminile albastre ale neoanelor si pozitziilor....important este sa itzi placa tzie....felicitari ptr munca depusa si spor la treaba in continuare..;)sper ca nu te opresti aici..

mih21 26-07-06 00:02

Re: Matiz :)
 
Sunt bare cu leduri, au si lumina rosie, dar e mai puternica cea albastra. Pozitii am gasit albastre si pe alea le-am luat :) Nu sunt de intensitate mare,asa au iesit de la camera,nush dc. ;)
Insa am o problema, nu am putut sa pun neonul din fata,nu am avut de ce sa-l prind...:(
Poate ma ajuta cineva, cine mai are neoane pe matiz.

Zuky 26-07-06 00:03

Re: Matiz :)
 
Felicitari pt mashina tzine-o tot asha....

mih21 26-07-06 00:05

Re: Matiz :)
 
Multumesc ;)

NEOisme 29-07-06 00:20

Re: Matiz :)
 
mah,e unu pe la mine prin oras care se lauda k ar avea prelungiri,daca te mai intereseaza...neo_one09 IM e al meu...si io am Matiz,netunat deocamdata...dar e in probe:lol:

mih21 29-07-06 11:25

Re: Matiz :)
 
Quote:

Originally Posted by NEOisme
mah,e unu pe la mine prin oras care se lauda k ar avea prelungiri,daca te mai intereseaza...neo_one09 IM e al meu...si io am Matiz,netunat deocamdata...dar e in probe:lol:


Ok ti-am bagat id-ul

mih21 30-07-06 14:34

Re: Matiz :)
 
3 Attachment(s)
Inca 3 poze

mih21 30-07-06 20:26

Re: Matiz :)
 
Ce parere aveti voi de neoane sub matiz ? Unii spun ca nu merita...altii cand te vad pe strada se uita lung sau zic ceva de genul "..neoane pe matiz / Ia uite, are neoane pe matiz ".
Voi ce spuneti?

mih21 06-08-06 15:25

Re: Matiz :)
 
Uuuuuu......?

Eugen_TL 10-08-06 19:40

Re: Matiz :)
 
inafara de faptu ca si-au pus si pe biciclete unii ce sa zic...albastre.... toti isi pun asa ca se vede cel mai tare! daca era rosu era mult mai bine (chiar daca se vad mai putin)

tavisor 13-08-06 09:51

Re: Matiz :)
 
9 Attachment(s)
Sal uite niste poze cu neoane rosii,inainte si dupa ce a fost modificat.:D

mih21 13-08-06 16:37

Re: Matiz :)
 
Stiam pozele dp topicul tau..oricum..marfa masinutza,ai facut-o misto rau d tot...eu pe a mea cred k am sa o vand sa iau una pe motorina :)

mih21 17-09-06 22:28

Re: Matiz :)
 
Bine..nu prea curand..dar pana o dau o sa mai pun poze :)

mih21 17-09-06 22:32

Re: Matiz :)
 
Am pus niste stickere..:)


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning