aveti cielo euro 3 ? io da

asta se intampla azi : vad ca sa fisurat toba su primul catalizator ...asta ie ..
( de la al 2 lea catalizator sunt sherpi de inox..fara probleme) zic : pun si aici inox !!! desfac , dau afara si mauit ca omul in catalizatorul 1 ...TOPIT FRATEEEE !!!! rau de tot! am scos sita aia naspa din iel am facut teava de inox cu racordul ala flexibil am sudat, am pus la loc si am dat cheie !!!
SURPRIZA : motorul mergea ca nou ( f rotund ) iar ca zgomot mmmmmmmmm
delicios !!!!!!!
am zis sa dau o tura ... surpriza nu sa incheiat : am o acceleratie de nu am cauciucuri pt ia !!!!!!
asa ca sfatul meu : aveti cielo ??? PUNETI-VA SERPI SI SCOATETZI CATALIZATORUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!