Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 16-05-11, 18:00   #2116
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: My KYS !!

Quote:
Originally Posted by Yackone View Post
Aaaa...asta-i loganul ala colantat de la baietii pastilati care se uita la blitz...foarte misto ti-o iesit colantatare

p.s.: salutari de la baietii care si-au turnat cafea pe masini
nu e colantata masina...
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 16-05-11, 18:39   #2117
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: My KYS !!

Quote:
Originally Posted by B-64-MVP View Post
Bravo Jokere, felicitari pentru participare LCB te saluta, desi ai fost la standul Ghetto !!!
Nu inteleg..."desi ai fost la standul Ghetto" nu merita sau se face de rusine sau cum?
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 16-05-11, 19:11   #2118
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: My KYS !!

) Yackone a glumit si incearca sa ma faca sa zic de Peugeot-ul lui crom-ruginit )
Morphe - imi pare rau ca nu am schimbat 2 cuvinte. Ma bucur ca stilul de tuning adoptat este pe gustul tau!
Premii...poate alta data Deja ma gandesc sa-i cumpar masina lui Dany GGD =))
__________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!
My KYS
Comercializare suspensii pe aer, custom: FB Airride Custom Romania office@suspensiipeaer.ro


LIKE PLS : https://www.facebook.com/pages/Airrid...5062914?ref=hl

www.suspensiipeaer.ro
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 16-05-11, 21:10   #2119
jay_mgs

Stage 3
 
jay_mgs's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 160
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: My KYS !!

Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
) Yackone a glumit si incearca sa ma faca sa zic de Peugeot-ul lui crom-ruginit )
Morphe - imi pare rau ca nu am schimbat 2 cuvinte. Ma bucur ca stilul de tuning adoptat este pe gustul tau!
Premii...poate alta data Deja ma gandesc sa-i cumpar masina lui Dany GGD =))
La unele premii.................NO COMMENT!!!!
Consider ca la best autohton, KYS-ul a fost nedreptatit - ar fi trebuit sa fie al tau premiul!
Este un proiect UNICAT, frumos, cu un aer nou si curat ptr. Logan!
Eu te felicit inca o data ptr. realizari si iti doresc multa bafta la urmatoarele saloane. Te sustinem!
jay_mgs is offline   Reply With Quote
Old 16-05-11, 21:17   #2120
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: My KYS !!

Nu contează premiile ..
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 16-05-11, 21:32   #2121
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: My KYS !!

Premiile intotdeauna sunt blat. Cum poti sa premiezi o masina care a mai luat inca 45r34258452342 premii si de atunci nici o modificare nu inteleg. Efectiv unii au prezenta si cupa, prezenta si cupa. In momentul ala eu mam F@4ut in morti lor pe romaneste si de asta nici nu mam chinuit ca sa'mi aduc fiatul "la expo"...de rusine nu ma faceam sigur...dar ai un sentiment aiurea cand te simti furat pe fata in fata atator oameni. Ce sa mai zic...nu se premiaza pasiunea se premiaza PCR...

merita KYS mai mult. Nu zic ca altu nu merita sau ceva n genu...da altu e la fel de la ultimul best autohton
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 16-05-11, 22:25   #2122
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: My KYS !!

La astfel de show-uri ma voi duce intotdeauna din placere si nu pentru cupe
Am satisfactia ca masina a fost pozata , a fost comentata ( de bine sau rau depinde de gusturi) si ma bucur ca sunt unul dintre putinii care a dat un alt "aer " al tuningului , pe Logan.
Sa auzim de bine!!
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 04:35   #2123
B-64-MVP

Stage 5
 
B-64-MVP's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 829
Exclamation Re: My KYS !!

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
Nu inteleg..."desi ai fost la standul Ghetto" nu merita sau se face de rusine sau cum?
Bogdy nu mai sari asa ars, ca nu am zis nimik de rau, am tot respectul pentru mihai si toti din ghetto, si eu am masina facuta la el, a fost sub forma de gluma.... jokeru stie ca si voi din ghetto si noi din LBC i-am dat sfaturi si uite ce bine a evoluat. Respect si sper sa fi inteles ce am vrut sa zic ...
__________________

The "MVP"
B-64-MVP is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 12:58   #2124
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: My KYS !!

Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
Premii...poate alta data Deja ma gandesc sa-i cumpar masina lui Dany GGD =))
Cosmine, masina mea e in continuare de vanzare ... daca vrei mai negociem ceva pe la pret ... )

@morpheusmaster: nu inteleg care e problema ca am luat cupa la fiecare expozitie? daca masina e complet modificata si nu exista o alta masina care sa-i faca concurenta? Anu asta, juriu a fost format din 4 (cred ca 4) unguri si un neamt.Ungurii au fost comozi si au cerut poze cu masinile, iar neamtu s plimbat impreuna cu 2 romani si a vazut toate masinile si a depunctat la sange. si eu am fost depunctat f.mult ... dar nu a avut cui s dea premiu! a stat un pic si s gandit intre loganul meu si cel de langa mine cu RBG la numar ... dar a ales loganul meu. si dupa ce a ales, a mai venit o data sa se mai uite la masina, el singur.
Fara nici un fel de suparare, masina lu Cosmin arata foarte bine, simpla si de efect. Si mai e de apreciat ca a lui arata asa bine si totusi merge zi de zi cu ea.
__________________
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 13:10   #2125
Andreea13
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Andreea13's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,114
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: My KYS !!

deci pana la urma tot kiturile masive sunt castigatoare in ochii juriului
Andreea13 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 13:18   #2126
RRedman
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 805
Default Re: My KYS !!

Pana la urma ce conteaza?

Parerea unui singur neamt(si 3 unguri)....sau parerea a 1000 de alti oameni, care spun ca masina arata foarte bine!?

Il chish in freza de neamt...masina arata bine.


A....si pe cei 3 unguri.Uitasem.
RRedman is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 13:29   #2127
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: My KYS !!

Ce de detalii din interior, stii Dany ) Sunt curios la a mea cand s-au uitat ( ca n-au trecut pe la stand decat niste romanasi 1 minut maxim ) . Daca s-au uitat la poze , sa nu se fi uitat la cele de anul trecut sau la cele cu tuningul din Vitan )

Repet , nu am nici o problema , nu sufar dupa diplome ptr ca alea nu-mi dau nici de mancare si nici nu ma ajuta sa fac masina si mai frumoasa !

Mersi nenea Dany ptr sfatul cu bara si sper sa apuc sa o rezolv si pe aceea...
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 15:48   #2128
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: My KYS !!

Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
Ce de detalii din interior, stii Dany ) Sunt curios la a mea cand s-au uitat ( ca n-au trecut pe la stand decat niste romanasi 1 minut maxim ) . Daca s-au uitat la poze , sa nu se fi uitat la cele de anul trecut sau la cele cu tuningul din Vitan )

Repet , nu am nici o problema , nu sufar dupa diplome ptr ca alea nu-mi dau nici de mancare si nici nu ma ajuta sa fac masina si mai frumoasa !

Mersi nenea Dany ptr sfatul cu bara si sper sa apuc sa o rezolv si pe aceea...
Cosmine nici eu nu i-am vazut cand au fost. mi-a zis un coleg din NSL ca a fost la stand cand au trecut ... eu am vazut cand au fost sa faca poze la masini pt unguri si l-am vazut pe neamt cand a venit sa mai vada masina o data ... a venit doar pt a mea, ca nu era 100% convins.
Nici pe mine nu ma incanta o cupa ... am vreo 12 - 13 acasa, plus ca pe asta nu au scris nimik singuru lucru care conteaza e expozitia in sine, cand sunt toti pe acolo, e atmosfera, etc. cupe si diplome pot sa-mi fac cu sutele.
Am aflat si eu cateva detalii duminica seara dupa ce am plecat de acolo.
Cat despre sfaturi, stii foarte bine ca ti-am dat si pana sa o vopsesti si acum.

@RRedman: conteaza parerea juriului, ca d`aia au venit. asa imi adun si eu 1000 de prieteni, care ii pun sa stea 3 zile lipiti de masina, sa o admire, sa o pozeze si sa o laude si organizatorii sa se ia dupa ei ...

@Andreea13: probabil ca tot aceste kit-uri sunt castigatoare. probabil ca ei cunosc mai bine.

App, neamtu a venit la noi in tara, dupa 2 expozitii, una din Germania. Si-a pus mainile in cap cand a vazut masinile (unele) de la noi.
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 17:38   #2129
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Default Re: My KYS !!

Duceţi discuţiile într-un loc ciudat şi maşinile chiar nu merită asta!

Ambele abordează stiluri diferite şi ambele arată al naibii de bine! PUNCT!
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 17-05-11, 20:33   #2130
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: My KYS !!

Cat de curand vor aparea pe spate un set de distantiere de 10mm va voi pune poze dupa ce le voi monta..
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -