Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   My KYS !! (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/68816-my-kys.html)

B-61-KYS 26-02-08 09:01

My KYS !!
 
8 Attachment(s)
Dupa lupte seculare care au durat 30 de ani , m-am hotarat sa imi postez si eu masina. CU inc-o sorcova in plus sau in minus nu e nici o tragedie !
Preferance , 2005 , 30.000 km

Las pozele sa "vorbeste" :

B-61-KYS 26-02-08 09:05

Re: My KYS !!
 
8 Attachment(s)
In timpul "schimbarilor " ...:???:

B-61-KYS 26-02-08 09:08

Re: My KYS !!
 
8 Attachment(s)
muzica....ce mi-a mai venit mie sa mai pun...

B-61-KYS 26-02-08 09:13

Re: My KYS !!
 
6 Attachment(s)
Sa nu fiti invidiosi pe noua mea bara !!! :)) :))

B-61-KYS 26-02-08 09:18

Re: My KYS !!
 
2 Attachment(s)
Intre timp au disparut de pe ea :
- coditza de rechin
- prostiile alea argintii de la usi
- aeratoarele de la stergatoare
- o sa dispara si chestiile cromate
- pozitiile albastre
Intre timp o sa apara :
- in loc de autocolantul bej de pe parbriz o sa pun folie neagra
- va atasez 2 dintre jentile pe care as dori sa le achizitionez
- o sa apara pozitii tip xenon ( sau nu sh cum se numesc )

bolidu' 26-02-08 09:41

Re: My KYS !!
 
frumos ce ai facut pana acum si sunt bune ideile pe care le ai in continuare!!!bafta cu proiectul!!!apropo de jante io as alege Wolfrace-ul.

Cosmin* 26-02-08 09:47

Re: My KYS !!
 
salut frumoas ce i-ai facut pana acum , si eu tot pentru wolfrace ash opta dar gusturile nu se discuta, si celelalte sunt frumoase, depinde de gust :) si de cash :)

LE: spune-mi te rog cat sunt jantele (primele) si pe cat, adica cam cat ma duc unele pe 16:D ms..

B-61-KYS 26-02-08 12:09

Re: My KYS !!
 
Nu stiu cat costa pe 16 dar pe 15 " iti pot spune ca ma duc cam 14 mil , iar Wolfrace-ul cam 1600 ron, dar tot pe 15 . As fi optat ptr 16" si eu,dar chiar vreau sa nu mai merg cu frica in san ca ma mai opreste vreun tablagiu !
Mersi ptr sfaturi si dupa ce i-oi face o baie la "zambilica" o sa revin cu restul de poze : woofer..statie..si ce mai are ea !

Daniel_Toa 26-02-08 13:31

Re: My KYS !!
 
E frumoasa ca oricare Logan , dar al tau este diferit , de ce ? pentru ca este curat ! Pe viitor ai de gand as faci vrun tuning la ea ? vrun body kit ?

lord_hades 26-02-08 13:37

Re: My KYS !!
 
e bine ca ai prins curaj sa iti postezi masina ... arata bine , nu prea imi place autocolantul ala pe faruri sau ce o fi el dar in rest e k ...

B-61-KYS 26-02-08 14:15

Re: My KYS !!
 
Nu e autocolant , sunt pleoape de fibra ! Pe viitor am de gand sa renunt la prelungiri si sa am doar suspensie sport , jenti si atat :)
Body kiturile sunt ok,dar sunt f pretentioase.Mi se par si f subrede..enfin...nu se stie ce-mi va rezerva viitorul!
O sa pun un filmulet cu noua toba de esapament . Eu zic ca se aude bine :)

adi.schumi_tm 26-02-08 19:33

Re: My KYS !!
 
In sfarsit ai postat masina ta,arata bine dar daca tot spui ca ai renuntat la unele accesorii pt care ii criticai si pe altii care le au masinile lor ( si pe mine) de ce nu pui poze cu masina in starea actuala sa ne convingem :P

B-61-KYS 26-02-08 19:40

Re: My KYS !!
 
pozele sunt destul de vechi (cam 1 an ) cand nu stiam ce si cum..apoi fara sa-mi zica cineva le-am dat jos. Astept sa am zi libera si sa fie curatica s-o pot fotografia :)

Dodo_998 26-02-08 20:23

Re: My KYS !!
 
sper ca i-ai dat jos aparatoriile de noroi.. si parerea mea e sa-i iei jante de 16.. de 15 sunt mici si se vad nasol.. ;)

Cosmin* 26-02-08 22:30

Re: My KYS !!
 
sincer am vazut foarte multe loganuri modificate, dar acum vro o saptamana am vazut un logan si avea modificat cam atat: xenon si stopuri , suspensie si niste jentzi pe 17...cu o gramada de spite si vopsite pe spate cu negru, criminala ( bine aici excudem ggd-ul si loganul de la prostreet ) :D


All times are GMT +2. The time now is 18:57.

- Copyright 2024 4Tuning