Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

View Poll Results: 05 sau 26 august?
05 august 8 20.00%
26 august 32 80.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 28-07-07, 17:04   #46
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cand?!

In legatura cu coloana oficiala voi merge direct la seful circulatiei si voi discuta despre posibilitatea aceasta,sper sa il conving sa ne puna la dispozitie o masina de politie in fata(poate chiar a dansului..apropo va place noul S6 al d-lui?)si o rugaminte macar pana obtinem aprobarile lasati-o si voi mai moale pe topicul ala al indragostitilor de politisti...gitlan&co....ca poate se apuca vreo unu dintre ei sa citeasca romanul vostru si atunci mai vedem noi aprobare de la circulatie.....
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline   Reply With Quote
Old 28-07-07, 19:00   #47
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cand?!

HOT, eu nu am vazut niciun S6. Si-a luat ?
siminelsimi is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 23:20   #48
vLLLad
Seat Driver

Stage 5
 
vLLLad's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 910
Member of:
[SEAT]
[VW]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by siminelsimi View Post
HOT, eu nu am vazut niciun S6. Si-a luat ?
nici eo !! inafara de A8
vLLLad is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 23:39   #49
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cand?!

E A8-ul dar i-a schimbat masca, i-a pus de S8 e super
siminelsimi is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 10:10   #50
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by HOT View Post
In legatura cu coloana oficiala voi merge direct la seful circulatiei si voi discuta despre posibilitatea aceasta,sper sa il conving sa ne puna la dispozitie o masina de politie in fata(poate chiar a dansului..apropo va place noul S6 al d-lui?)si o rugaminte macar pana obtinem aprobarile lasati-o si voi mai moale pe topicul ala al indragostitilor de politisti...gitlan&co....ca poate se apuca vreo unu dintre ei sa citeasca romanul vostru si atunci mai vedem noi aprobare de la circulatie.....
Oricum il citesc de mult frumu ...nu-i stres dar fiecare isi poate exprima parerea...
Deci ...vreau o confirmare ...cand aveti toate aprobarile...ca sa stim si noi ce avem de facut ....ca vrem sa dam si noi drumu la treaba ....sa ne organizam din timp...pregatim si noi ceva mare
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 19:13   #51
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

O veste buna si una rea....Incep cu aia rea: pentru a inchiria parcarea ne cere 1leu mp.Deci...vin cu rugamintea sa strangem banii pentru cel putin 150mp.Eu zic cate 20lei de fiecare...dar inteleg ca toti pot avea o gaura in buget..e vara alea alea.Aia buna e ca daca dam banii totul se poate desfasura cum trebuie. Stim foarte bine ca nu o sa incapem chiar toti si de aia rog toti userii care dau peste acest topic sa'si anunte prezenta si sa vedem cum facem...poate o sa ne mai dea 100mp.Multumesc !!!
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 19:17   #52
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Imi las numarul de telefon daca e ceva neclar 075.259.017.5 ...Bani ii pot strange eu sau oricine.Bafta!!!
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 19:18   #53
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cand?!

Politia ? ati fost la ei? Ce au avut de zis?Politia comunitara....sau de proximitate ...cum ii zice....i-ati anuntat?
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 20:41   #54
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cand?!

Nu e mult deloc 20 de lei de fiecare, mai ales pt eveniment, inchiriem toata parcarea.. eu unul cotizez. Cu politia ce se mai aude ?
siminelsimi is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 21:08   #55
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Politia ? ati fost la ei? Ce au avut de zis?Politia comunitara....sau de proximitate ...cum ii zice....i-ati anuntat?
Poi cu aprobarea de la primarie mergem si la politie, ei oricum stiu de eveniment deoarece in aceea cerere am cerut primariei sa fie un echipaj al politiei comunitare prin zona desfasurarii festivitatii.Totul o sa fie bine ...Promit!!!

Last edited by maD_angel; 02-08-07 at 21:12.
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 02-08-07, 22:57   #56
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cand?!

Treaba sta in felul urmator:Azi am vorbit la Primaria Botosani cu d-l Cezar foarte de treaba omul si binevoitor si am stabilit ca putem folosi parcarea dar sa platim o suma de bani cuprinsa intre 100-150 lei adica contravalorea a 100-150 mp spatiu din parcarea respectiva noi urmand sa putem folosi toata parcarea.
Deci rog userii din botosani sa cotizeze si ei macar cate 10 lei(contravaloarea a berici)ca sa nu platim numai eu si cu gaby.Saptamana viitoare ma duc si la politie unde sunt sigur ca voi rezolva treaba ca pana la urma trebuie sa ajute pe unul de-al lor......
HOT is offline   Reply With Quote
Old 03-08-07, 14:17   #57
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by HOT View Post
Treaba sta in felul urmator:Azi am vorbit la Primaria Botosani cu d-l Cezar foarte de treaba omul si binevoitor si am stabilit ca putem folosi parcarea dar sa platim o suma de bani cuprinsa intre 100-150 lei adica contravalorea a 100-150 mp spatiu din parcarea respectiva noi urmand sa putem folosi toata parcarea.
Deci rog userii din botosani sa cotizeze si ei macar cate 10 lei(contravaloarea a berici)ca sa nu platim numai eu si cu gaby.Saptamana viitoare ma duc si la politie unde sunt sigur ca voi rezolva treaba ca pana la urma trebuie sa ajute pe unul de-al lor......
In cazu asta nu au ce zice...no ...anuntati oficial cand aveti toate aprobarile ...si nevedem la BOTOSANI pe 26
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 06-08-07, 16:40   #58
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cand?!

Vreau sa multumesc tuturor userilor de pe forumul botosani care ne-au fost de ajutor in ultimele zile.Va rog ca data viitoare sa nu mai veniti asa de multi la intalnire ca nu o sa mai incapem in parcarea din poligon.Ma bucur ca toata lumea se implica la botosani si da cate o mana de ajutor.Deja am strans vreo 2 milioane.(glumeam)
Revenind cu picioarele pe pamant treaba sta in felul urmator;NU SE IMPLICA CHIAR NIMENI DIN COMUNITATEA BOTOSANI?
Eu lucrez in fiecare zi si nu pot ajunge cand vreau in botosani.Simi,espinoza,lucifer,danilox unde sunteti fratilor ca maine dimineata trebuie sa se discute cu primarul despre parcare si nu se pot duce 2 minori in speta mad angel(gaby)si cu Teo sa vorbeasca cu primarul ca nu o sa ii bage in seama cand o sa le spuna ei ca vor sa faca intalnire de masini.Aveti nr.de tel al lui gaby sunati-l si mergeti careva cu el la primar maine ca eu am fost azi si am cam stabilit ce trebuie de discutat pentru a obtine parcarea aia gratis altfel trebuie sa platim vreo 500 lei pentru ea si .....
HOT is offline   Reply With Quote
Old 06-08-07, 20:12   #59
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Unhappy Re: Cand?!

asa de grav e cu ajutorul ? pfoai..

am o rugaminte.. daca nu se implica lumea si nu se face ceva serios.. am rugamintea sa anuntati.. k sa nu ne grabim degeaba... si in plus de asta.. avem si noi o intalnire de organizat si o facem in functie de a voastra... si ar fi nashpa sa pierdem o luna pentru nimic..

eu sper sa rezolvati si sa ridicati comunitatea voastra din botosani.. dar din cate vad.. lumea nu se implica si deci nu e o comunitate...ci mai mult o mana de oameni care posteaza pe forum si cand e vb de responsabilitati.. cam isi pun palma la fund si pleaca.. nu asa se face treaba...

in fine.. o sa pun si pe botosani anunt cu intalnirea noastra din Iasi..la momentul potrivit..
sper sa faceti treaba buna

spor la treaba si.. noroc cu mainile de ajutor..poate totusi apar..
bafta multa...

cu respect...slip
slip is offline   Reply With Quote
Old 06-08-07, 22:35   #60
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Slip...daca macar o zi eram uniti acu am fi avut toate aprobarile ...da na..asa's unii...comunitatea din sv cum poate organiza o a doaua cursa pe vara asta?
maD_angel is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -