Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

View Poll Results: 05 sau 26 august?
05 august 8 20.00%
26 august 32 80.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-07, 22:43   #16
danielrx4

Stage 3
 
Join Date: May 2006
Posts: 163
Default Re: Cand?!

drumul a fost refacut deoarece a trecut turul ciclist al romaniei p'acolo...nu mai sunt portiuni "cu problema"
danielrx4 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-07, 23:34   #17
BT 81 SIM
BMW Driver

Stage 4
 
BT 81 SIM's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 199
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by randomm View Post
Da, fix la parcarea aia nu m-am gandit. Suna bine. Cat despre drum, stiam ca a fost refacut numai pana la limita judetului Iasi, cel putin asa era saptamana trecuta cand am adus Dacia la BT. Singura portiune refacuta din judetul Botosani era la Frumusica, la pod, unde era nenorocire inainte. Daca ai un status mai recent e OK. Oricum pana atunci eu o sa mai vin pe la BT si o sa vad exact starea drumurilor. Poate apar si pe la o intalnire la voi, in functie de cum voi avea timp.
Dar u ce masina ai ..de tre sa verifici starea drumurilor ..ai cumva garda la sol de 2-3cm ??? infine... ok
BT 81 SIM is offline   Reply With Quote
Old 11-07-07, 23:50   #18
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Cand?!

La Dacie cam asa aveam, la asta inca nu . Oricum, la ora actuala, sunt cel putin 2 masini la noi in club care nu pot circula pe orice drumuri.
__________________
Old School MotorSport
randomm is offline   Reply With Quote
Old 11-07-07, 23:53   #19
vLLLad
Seat Driver

Stage 5
 
vLLLad's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 910
Member of:
[SEAT]
[VW]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by BT 81 SIM View Post
Dar u ce masina ai ..de tre sa verifici starea drumurilor ..ai cumva garda la sol de 2-3cm ??? infine... ok
da...buna intrebare...de parca Botosaniul ar fi un sat de la tara
vLLLad is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 13:05   #20
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by randomm View Post
La Dacie cam asa aveam, la asta inca nu . Oricum, la ora actuala, sunt cel putin 2 masini la noi in club care nu pot circula pe orice drumuri.
O luati prin falticeni daca nu gresesc .Apropo stam prost la capitolul voturi...saptamana asta trebuie sa ne hotaram pe ce data sa fie . Doar 14 useri avem interesati de aceasta intalnire .
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 18:27   #21
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cand?!

hai 26......sper sa pot veni alaturi de restul echipei t......
maf is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 19:30   #22
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by maf View Post
hai 26......sper sa pot veni alaturi de restul echipei t......
Deci eu sunt restul(echipei a) Si de venit vei veni sigur iti spun eu sigur ca am nevoie de tine acolo sa ma ajuti la buna organizare..
HOT is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 20:19   #23
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by maD_angel View Post
O luati prin falticeni daca nu gresesc .Apropo stam prost la capitolul voturi...saptamana asta trebuie sa ne hotaram pe ce data sa fie . Doar 14 useri avem interesati de aceasta intalnire .
Am dat si eu cu votul pentru 26. O sa vb maine seara la intalnire cu restul din club sa isi dea si ei cu parerea. Sa vedem ce iese.
randomm is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 14:04   #24
columbeanu_bt

Stage 1
 
columbeanu_bt's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 18
Default Re: Cand?!

ee bn pe 26 k pe 29 plec si eo la mare si asa am ratat expozitia de la constantza ( acu pe 20 ...ufff
columbeanu_bt is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 19:52   #25
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Cand?!

Am discutat aseara la intalnire cu restul clubului si o sa aparem si noi la eveniment. Daca aveti nevoie de ajutor (si va putem ajuta cu ceva), nu ezitati sa spuneti.
randomm is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 23:35   #26
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by randomm View Post
Am discutat aseara la intalnire cu restul clubului si o sa aparem si noi la eveniment. Daca aveti nevoie de ajutor (si va putem ajuta cu ceva), nu ezitati sa spuneti.
Multim ca veniti asta...si asta e un ajutor.Multumim !!!In rest nu cred ca vor aparea probleme, am emotii cu aprobarea de la militie .
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 10:08   #27
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by randomm View Post
Am discutat aseara la intalnire cu restul clubului si o sa aparem si noi la eveniment. Daca aveti nevoie de ajutor (si va putem ajuta cu ceva), nu ezitati sa spuneti.
Am vorbit cu CRYss sa imi trimita pe mess.formularele pentru cererile de la politie si la primarie dar nu l-am mai vazut in week asta pe mess,daca reusesti sa vb cu el te rog sa ii amintesti.
Cu stima.
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 11:47   #28
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

Va salut ..comunitari din Botosani !!
Tin sa va anunt ca s-a pus problema venirii la lansarea comunitatii Botosanene si la noi in club.
Din cate am vorbit cu randomm si restul baietilor din club...ar trebui sa fim liberi pe 26 ca sa ne alaturam voua!
Asadar vom avea cateva masini la intalnirea voastra pentru a va ajuta la lansare.
MaD_angel..daca e nevoie de ceva.. astept un PM de la tine..si..cu ce pot..te ajut ! La fel au facut si cei de la Piatra si a iesit un intalnire destul de mare zic eu.. chiar daca initial s-a vrut altceva.. dar au avut parte de o lansare destul de abrupta... .. so if you need...just ask
Nu-l vad pe Espi.. care-i treaba? e plecat? sau ..ce se intampla ?
Eu cu el dicutam live..sau la tel despre probleme sau intalniri..
In cazul in care mai faceti intalniri saptamanale cum facem noi.. mai dati si voi un semn..ceva.. poate poate..ne vedem

In concluzie .. sper sa terminam si noi masinile pana atunci ca sa avem cu ce veni(la imagine ma refer..k masini avem toti de circulat )

Va urez bafta din toata inima...si sper sa faceti treaba buna.. Old School MotorSport va fi acolo cu reprezentanti de prima clasa
Succes...



cu respect...slip

Last edited by slip; 15-07-07 at 11:49.
slip is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 13:30   #29
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Oook, slip o sa apelez la tine daca mai e nevoi de ceva, sper sa nu fie nevoie. ESPi e plecat din tara, dar ne ajuta cum poate de'acolo. Vreau sa t cunosc, o sa ai o surpriza....restul...Shhhht !!!! Bafta!!!
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 15:34   #30
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by maD_angel View Post
Oook, slip o sa apelez la tine daca mai e nevoi de ceva, sper sa nu fie nevoie. ESPi e plecat din tara, dar ne ajuta cum poate de'acolo. Vreau sa t cunosc, o sa ai o surpriza....restul...Shhhht !!!! Bafta!!!
cum adik o sa am o surpriza? te referi cumva la varsta sau..ce? stiu cati ani ai.. so.. no surprise..
stiu cate ceva despre voi...si pot afla si mai multe daca apelez la 4tuning
bafta
slip is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -