Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Cand?! (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/45889-a.html)

maD_angel 11-07-07 13:40

Cand?!
 
Las la alegerea voastra data la care va avea loc Mega Intalnire :x !

BT 81 SIM 11-07-07 14:20

Re: Cand?!
 
pe 5 sunt la mare ..am impresia :D

BMW-Power 11-07-07 14:35

Re: Cand?!
 
maD_angel eu trec si de 5 si de 26. Vin in ro abia in octombrie.

maD_angel 11-07-07 14:45

Re: Cand?!
 
Quote:

Originally Posted by BMW-Power (Post 992605)
maD_angel eu trec si de 5 si de 26. Vin in ro abia in octombrie.

Imi pare rau ,dar nu se poate... incearca la anu sa ajungi:lol: .Bafta!!!

maD_angel 11-07-07 15:11

Re: Cand?!
 
Am fost intrebat de multa lume in ce consta aceasta intalnire si la ce este buna... E o intalnire 4tuning in ideea de a ne cunoaste intre noi . Este a 2-a intalnire de genul asta in acest an din Zona Moldovei.Este ca si cea de la Bacau si cea de la Piatra-Neamt, o lansare a comunitatii 4tuning Botosani. Acum trebuie sa obtinem aprobarile necesare acestui eveniment, sper sa nu intampinam probleme!!! Spor la vot !!!

HOT 11-07-07 18:18

Re: Cand?!
 
Sunt invitati sa voteze si useri din afara Botosaniului,asa ca toata tara este invitata sa voteze o data din cele doua.....

danielrx4 11-07-07 20:09

Re: Cand?!
 
am votot 26...pe 5 cam toata lumea e in vacanta la mare, la munte......speram sa iasa ceva frumos

randomm 11-07-07 20:20

Re: Cand?!
 
Ma bag si eu in seama, asa degeaba... unde vreti voi sa aiba loc aceasta Super Mega Intalnire in Botosani? Eu tot stau si ma gandesc unde ar putea incapea 50, 60 de masini simultan.....

Boasa 11-07-07 21:25

Re: Cand?!
 
26 e mai bine, lumea mai merge la mare...

HOT 11-07-07 22:01

Re: Cand?!
 
Quote:

Originally Posted by randomm (Post 993099)
Ma bag si eu in seama, asa degeaba... unde vreti voi sa aiba loc aceasta Super Mega Intalnire in Botosani? Eu tot stau si ma gandesc unde ar putea incapea 50, 60 de masini simultan.....

Asta sa fie ultima grija a ta:D Lasa ca gasim noi destul loc unde sa bagam si 70 masini.....;)

randomm 11-07-07 22:07

Re: Cand?!
 
Mai eu am intrebat foarte serios, stateam si ma gandeam la cate locuri sunt in Iasi unde s-ar putea aduna atatea masini, si chiar si pentru Iasi mi-au ajuns degetele de la o mana. La BT..... chiar nu stiu. Si nu spune ca asta e ultima grija, daca vreti sa obtineti autorizatii and stuff trebuie sa va duceti la Politie/Primarie cu un plan foarte bine stabilit (aici se aduna lumea, pe aici se va circula in coloana, etc. etc.) Si ma intereseaza deoarece sunt sanse sa ajungem si noi pe acolo (mai ales ca masina mea e cu numar de BT :D )

HOT 11-07-07 22:11

Re: Cand?!
 
Acuma se pune la cale data exacta iar in zilele care vor urma vom stabili locul de adunare si traseul pe care il vom parcurge.Suntem destui care sa alergam pe la primarie,politie si stuff asa ca si eu vorbesc la fel de serios ca tine.
Iasi-ul este asteptat la intalnire ca doar si noi am fost la lansarea de la Iasi.
Cu stima.

danielrx4 11-07-07 22:15

Re: Cand?!
 
parcarea de la magazinul Botosani ar fiu cea mai buna optiune...sa vedem cum rezolvam cu cei de la primarie d'acu

si inca un lucru foarte important...pt cei care nu stiu inca, DRUMUL DE LA TIRGU FRUMOS LA BOTOSANI A FOST REASFALTAT, REPARAT ...SE CIRCULA PERFECT

danielrx4 11-07-07 22:18

Re: Cand?!
 
lacatia cea mai potrivita este Parcarea de la magazinul Botosani(Elvila)...incap si 100 de masini acolo

P.S. : pt cei care nu au aflat inca, soseau Tirgu Frumos -Botosani a fost reasfaltata, reparata...deci se circul f bine

randomm 11-07-07 22:40

Re: Cand?!
 
Quote:

Originally Posted by danielrx4 (Post 993325)
lacatia cea mai potrivita este Parcarea de la magazinul Botosani(Elvila)...incap si 100 de masini acolo

P.S. : pt cei care nu au aflat inca, soseau Tirgu Frumos -Botosani a fost reasfaltata, reparata...deci se circul f bine

Da, fix la parcarea aia nu m-am gandit. Suna bine. Cat despre drum, stiam ca a fost refacut numai pana la limita judetului Iasi, cel putin asa era saptamana trecuta cand am adus Dacia la BT. Singura portiune refacuta din judetul Botosani era la Frumusica, la pod, unde era nenorocire inainte. Daca ai un status mai recent e OK. Oricum pana atunci eu o sa mai vin pe la BT si o sa vad exact starea drumurilor. Poate apar si pe la o intalnire la voi, in functie de cum voi avea timp.


All times are GMT +2. The time now is 18:03.

- Copyright 2024 4Tuning