Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-07, 13:01   #1
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Provocari >:)

Loc pentru lansat provocari ....pe cine il tine, sa scrie aici tipul masini si c fel de provocare lanseaza (400m din mers sau de pe loc) Eventual comentarii dupa cursa. !!!!! Locatia si ora curse sa NU fie postata aici !!!!!!
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 18:48   #2
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Provocari >:)

Man treburile astea nu se pot discuta aici.Se discuta numa la intalniri,vrei sa dea nenea garcea peste tine???Stai relax.
HOT is offline   Reply With Quote
Old 05-01-07, 21:56   #3
The Professor

Stage 3
 
The Professor's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 123
Default Re: Provocari >:)

Deja e offtopic, nu inteleg de ce va bagati asa aiurea cu din astea, atata timp cat exista rubrica asta pe forum si e o practica foarte normala, si sunt atatia care se intalnesc pe aceasta cale , va morcoviti aiurea ca "stai relax" cand si asa va intalniti din an in paste in Botosani. Eu consider ca e o buna cale de a ne cunoaste mai bine si atata timp cat modul in care va dati, locul si ora sunt stabilite privat, nu inteleg de ce va impotriviti?
Uite eu lansez prima provocare din pacate nu o sa o pot onora decat la sfarsitul lunii februarie cand voi mai veni acasa, dar astept competitori. Masina mea opel astra bertone 2.0 turbo!!!
Nu mai raspund decat prin mesaj!!
__________________
Astra Bertone 2.0 turbo
Golf 4 1.9 tdi
Opel Vectra B1 2.0 dti
Honda CBR f4i-sport Remus-Hard Line
Lupo 1.4 TDI
Polo 9N 1.4 TDI
Roadster Cabrio
Bmw E39 525d
The Professor is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 01:45   #4
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Provocari >:)

the professor , te-am vazut aseara la linie cu octavia .. frumos frumos bravo
siminelsimi is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 11:13   #5
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Provocari >:)

si eu l`am vazut mai incolo de goldessa tras pe dreapta
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 06-01-07, 18:38   #6
The Professor

Stage 3
 
The Professor's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 123
Default Re: Provocari >:)

Pot sa spun ca intr-o saptamana cat am stat acasa am provocat toate masinile care le-am vazut, atat din mers cat si de pe loc si pot spune ca a fost super frumos!!
Cu RS-ul a fost ultima distractie!! Faza e ca aproape majoritatea cu care
m-am dat priveau de sus masina mea dar s-au convins ca merge destul de bine.
Eu vin foarte rar acasa , ar trebui cei care sunteti zi de zi acolo sa va cunosteti mai bine prin intermediul acestor intalniri care ar trebui facute in fiecare weekend!!
The Professor is offline   Reply With Quote
Old 07-01-07, 01:07   #7
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Provocari >:)

apropo de ce ce ai zis the professor .. ce-ar fi sa bagam intalnire in fiecare duminica la ora 17 ?
siminelsimi is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 10:32   #8
gratzy7

Stage 2
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 58
Default Re: Provocari >:)

Auzi ba simi,tu ai fost la ultima noatra intalnire,de tot vrei sa ne int in fiecare duminica?iar in privinta provocarilor nici nu prea ai unde sa faci asemenea chestii,decat doar daca e ceva organizat,eventual sa fie de acord si politia rutiera
gratzy7 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 15:38   #9
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Provocari >:)

nu am fost gratzy7 , nu am avut cum sa ajung. iar in privinta provocarilor, se face dosar penal pentru ele .. doar in poligon
siminelsimi is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 20:15   #10
The Professor

Stage 3
 
The Professor's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 123
Default Re: Provocari >:)

Nu aveti nici o treaba , trag concluzia doar din posturile de mai sus referitoare la provocari, "dosar penal pentru provocari" si alte ***uri din astea, daca va multumiti sa ramaneti la acest nivel, distractie placuta! Era un loc in care trebuia sa se posteze ceva de genu "masina, cai putere si atat " restul discutiilor urmand sa se desfasoare prin mesaje private, ati venit voi repede cu posturi sa deveniti de-ai casei. Ma intreba cineva de ce nu am venit la intalnirea voastra din vacanta! ce sa fac? sa discutam despre filmul de pe pro-tv sau depre manuta cu ventuza pe care vreti sa o puneti in geam sau plum-ul verde de pe capota ! Oricum cei care au treaba cu masinile nu prea sunt la sectiunea BT, nu vorbesc de toti dar in mare m-am lamurit! Baietii adevarati i-am intalnit pe strada, care stiau ce vor de la masinile lor!
Rog adminii sa stearga acest thread!

E ultima data cand postez la sectiunea Botosani!!
The Professor is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 20:27   #11
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Provocari >:)

Quote:
Originally Posted by The Professor View Post
Nu aveti nici o treaba , trag concluzia doar din posturile de mai sus referitoare la provocari, "dosar penal pentru provocari" si alte ***uri din astea, daca va multumiti sa ramaneti la acest nivel, distractie placuta! Era un loc in care trebuia sa se posteze ceva de genu "masina, cai putere si atat " restul discutiilor urmand sa se desfasoare prin mesaje private, ati venit voi repede cu posturi sa deveniti de-ai casei. Ma intreba cineva de ce nu am venit la intalnirea voastra din vacanta! ce sa fac? sa discutam despre filmul de pe pro-tv sau depre manuta cu ventuza pe care vreti sa o puneti in geam sau plum-ul verde de pe capota ! Oricum cei care au treaba cu masinile nu prea sunt la sectiunea BT, nu vorbesc de toti dar in mare m-am lamurit! Baietii adevarati i-am intalnit pe strada, care stiau ce vor de la masinile lor!
Rog adminii sa stearga acest thread!

E ultima data cand postez la sectiunea Botosani!!
hai ca exagerezi.. tu credeai ca aici o sa gasesti nivelul din bucuresti? sau ce? oamenii nu au mashinile de acolo.. vezi si tu majoritatea is cu mashini normale dieseluri si au o pasiune pt mashini dar poate nu au posibilitatzi.. si tu daca nu ai concurenta de ce mai vii? de ce nu stai in buc si sa te rezumi acolo la liniutze.. pt ca esti muuult prea slab decat cei de acolo.. si ai venit in bt sa ne aratzi cum sta treaba? nu am nimic cu tine dar esti mult prea rautacios
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 20:23   #12
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Thumbs up Re: Provocari >:)

Quote:
Originally Posted by The Professor View Post
Nu aveti nici o treaba , trag concluzia doar din posturile de mai sus referitoare la provocari, "dosar penal pentru provocari" si alte ***uri din astea, daca va multumiti sa ramaneti la acest nivel, distractie placuta! Era un loc in care trebuia sa se posteze ceva de genu "masina, cai putere si atat " restul discutiilor urmand sa se desfasoare prin mesaje private, ati venit voi repede cu posturi sa deveniti de-ai casei. Ma intreba cineva de ce nu am venit la intalnirea voastra din vacanta! ce sa fac? sa discutam despre filmul de pe pro-tv sau depre manuta cu ventuza pe care vreti sa o puneti in geam sau plum-ul verde de pe capota ! Oricum cei care au treaba cu masinile nu prea sunt la sectiunea BT, nu vorbesc de toti dar in mare m-am lamurit! Baietii adevarati i-am intalnit pe strada, care stiau ce vor de la masinile lor!
Rog adminii sa stearga acest thread!

E ultima data cand postez la sectiunea Botosani!!
asta cu nu aveti nici o treaba Kiar e dura nici nu am auzit sa fi castigat undeva o cupa dar nu la 400m ca acolo bate masina mai buna nu soferul mai bun ( poate conteaza si soferul dar in proportii foarte mici ) parerea unuia din cati useri sunt de la sectiunea BT si cum ai zis care nu au treaba cu masinile
TND--TEAM is offline   Reply With Quote
Old 14-01-07, 03:33   #13
energy52ro

Stage 3
 
energy52ro's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 103
Default Re: Provocari >:)

Un lucru care se intampla de fiecare data.....se duce una bucata MANUITOR de SAPA in bucuresti si se intoarce cu impresii de "capitalist"...dar asta e....in capitala se fac bani....ca noi astia mai seriosi si mai familisti ramanem prin zona.....Numa bine a zis espinoza ca sunt cunoscatori, dar nu sunt fonduri ....asa ca mai professor....da-mi 10 minute masina ta sa iti arat ce se poate face...ITI GARANTEZ CA NICI NU AI VISAT!!!
__________________
Grand Tourer
energy52ro is offline   Reply With Quote
Old 14-01-07, 15:51   #14
claude307

Stage 5
 
claude307's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 636
Default Re: Provocari >:)

Quote:
Originally Posted by energy52ro View Post
da-mi 10 minute masina ta sa iti arat ce se poate face...ITI GARANTEZ CA NICI NU AI VISAT!!!
off...
zii si mie ce poti face asa spectaculos
claude307 is offline   Reply With Quote
Old 14-01-07, 16:04   #15
energy52ro

Stage 3
 
energy52ro's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 103
Default Re: Provocari >:)

Ai aparut si tu brutus sa te bagi in seama....... poate vrei sa ma provoci.....eu nu-s ipocrit sa zic ca fac pe cineva cu dacia mea.....dar sigur il fac pe masina lui, ca pana la urma urmei asa se vede cine e cel mai bun..NU?pot sa fiu eu soferu soferilor da fluier la cer cand eu am dacie de vreo 80 de cai si el astra de 200....si fara scoala de soferi ma face...oricum la experienta mea(antrenamente grupa n) pot sa zic ca stiu cate ceva...poate iti pui tu masina la bataie....ce zici?.....si ca o mica demonstratie pun si un filmulet,cu toate ca m-am jurat ca nu le dau pe net,dar il pun asa ca mi-ai facut draci!
Attached Files
File Type: avi indemanare pe gheata.avi (6.28 MB, 122 views)
energy52ro is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -