Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 28-04-09, 15:45   #1366
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

vtm?cu ce masini?pe ce drum?pentru asta sa nu fie nevoie de niste casti,centuri si rollbaruri

Last edited by julaikos; 28-04-09 at 15:49.
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 16:14   #1367
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Drum este, vino in Campina in imprejurimi (zona muscelului) si ai sa gasesti multe drumuri pentru VTM, chiar acum recent a fost facut unul. In fine, daca vreti sa faceti/facem ceva ... veniti cu idei sau sugestii ajutatoare, altfel nu ajungem nicaieri.

Eu personal sunt dispus sa facem ceva si-mi ofer timpul ... este o propunere, ori incercam sa facem ceva impreuna ori ramane sa ne ducem la Constanta, Craiova, Pitesti s.a.m.d. , doar la noi in Prahova nu.

EaGle is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 21:50   #1368
Griffo

Stage 5
 
Griffo's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 865
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

hai ca de la intrebarea pusa de mine peste o luna organizati...parca v'a venit cheful nebunilor
Griffo is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 22:10   #1369
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

nu stiu dar poate aveti si voi ceva cunostinte prin Sf.Gheorghe,acolo baietii organizeaza fel de fel de curse(legal desigur) printre care si una de indemanare daca nu ma insel prin mai,la care daca ajung poate vin cu ceva idei despre cum ii putem aburi pe ai nostri "mai mari" sa ne lase sa ne facem damblaua
__________________
Julaikos customs

Turbos make torque and torque makes fun!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 22:33   #1370
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

atat de usor vatzi trezit peste noapte ca vretzi sa organizam curse la ploiesti....
catzi dintre voi avetzi habar ce implica organizarea unei curse???
momentan eu zic sa statzi parcatzi si sa nu va agitatzi degeaba,dar daca asta va face placere...nu avetzi decat sa va racitzi gura de pomana
__________________
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 23:04   #1371
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

pana una alta


http://stirileprotv.ro/exclusiv/stir...ul-capusa.html

Vladz is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 23:47   #1372
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Quote:
Originally Posted by T@zMania View Post
atat de usor vatzi trezit peste noapte ca vretzi sa organizam curse la ploiesti....
catzi dintre voi avetzi habar ce implica organizarea unei curse???
momentan eu zic sa statzi parcatzi si sa nu va agitatzi degeaba,dar daca asta va face placere...nu avetzi decat sa va racitzi gura de pomana
Ok, atunci n-o sa ne mai racim gura si o sa ne ducem la curse prin toata Romania si in Prahova ramanem cu [...]. Cum au organizat si toti ceilalti in toata Romania, se poate face si-n Prahova, cu greu, cu un pic de munca de echipa, cu un pic de nesimtire...si se ajunge undeva. Daca tu ai o idee mai buna expune-o, suntem ochi si urechi, cel putin eu.

Important este sa vrem pentru ca daca toti spunem ca Nu, ca sunteti nebuni, cum sa faceti cursa ma...sunteti beti ?

In fine, eu am incercat, am venit cu bunavointa dar vad ca degeaba. DONU' a spus ca se rezolvase aproape tot in afara de loc, s-au mai schimbat lucrurile de atunci ....

Eu recunosc ca nu am cunostinte in domeniu, n-am organizat niciodata vre-o cursa, tocmai de asta v-am cerut ajutorul voua pentru ca aveti mai multe cunostine.

Fie, subiect inchis, daca intr-o zi aveti chef sa facem ceva si noi, stiti unde sa ma gasiti

O seara buna tuturor !
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 23:54   #1373
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Quote:
Originally Posted by EaGle View Post
DONU' a spus ca se rezolvase aproape tot in afara de loc, s-au mai schimbat lucrurile de atunci ....
Nu s-a schimbat nimic de atunci, au trecut cam 5 luni ...

Pana nu o sa avem un "traseu" calumea nu are rost sa organizam.Daca primul eveniment va iesii bine , la urmatoarele lumea va venii garantat.Daca primul eveniment nu o sa iasa bine , lumea nu o sa mai vina , din simplul fapt ca s-au plictisit sa cheltuie banii degeaba.
Cam asa sta treaba din punctul meu de vedere
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 23:56   #1374
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Da, si eu m-am oferit sa caut toata vara traseu ... dar daca caut macar sa caut cu un motiv, nu sa caut iar cand gasesc (daca gasesc) sa raman cu buza umflata.

Eu ma bag la somn, noapte buna
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 28-04-09, 23:59   #1375
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

la un vtm as merge si io cu batrana sper sa nu o dau de gard
Skma is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 00:01   #1376
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

acolo il chemam pe serbica ....A.K.A varu lui vatanen......))
jakal is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 00:01   #1377
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Strada /drumul e de preferat sa fie in oras.Eu de exemplu nu o sa mai merg la curse , la care se face inscrierea in oras si evenimentul se va desfasura intr-o comuna la 10 km de oras, si cred ca sunt mai multi ca mine
Mai asteptam putin , pana se mai schimba conducerile , poate mai ajungem cu vreo pila si mai sus decat suntem acum si o ardem bagabonteste pe vreun bulevard din centrul orasului

Nu trebuie sa ne grabim.
Mai sus ma refeream la 402

La VTM daca gasesti traseu ,e alta treaba.Banuiesc ca ne va ajuta si Fum-ul care din ce stiu eu cunoaste cum sta treaba la astfel de evenimente si sunt sigur ca ne va ajuta
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 17:55   #1378
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

nu am spus-o cu rautate ca va tociti gura de pomana....dar nu vrem sa organizam un eveniment,sa luam banii la lume si sa nu fim in stare sa facem ceva frumos.....
mai bine mai tarziu si mai calculata treaba decat sa facem ceva ca toata lumea vrea acum.stai linistit ca idei sunt destule si nu numai spatziul ar fi o problema,desi se pare ca e ca si rezolvta asta.raman altele legate de ceva acte si la astea mai dureaza ceva timp,nu f mult,speram ca anul asta pana in toamna sa putem face ceva frumos la ploiesti.
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:52   #1379
bobiMOM

Stage 5
 
bobiMOM's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,217
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Quote:
Originally Posted by T@zMania View Post
nu am spus-o cu rautate ca va tociti gura de pomana....dar nu vrem sa organizam un eveniment,sa luam banii la lume si sa nu fim in stare sa facem ceva frumos.....
mai bine mai tarziu si mai calculata treaba decat sa facem ceva ca toata lumea vrea acum.stai linistit ca idei sunt destule si nu numai spatziul ar fi o problema,desi se pare ca e ca si rezolvta asta.raman altele legate de ceva acte si la astea mai dureaza ceva timp,nu f mult,speram ca anul asta pana in toamna sa putem face ceva frumos la ploiesti.
Nu vreau sa te descurajez dar nu cred ca a fost facuta degeaba reclama aia cu `MARMOTA`
bobiMOM is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 22:41   #1380
blondu316

Stage 3
 
blondu316's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 136
Member of:
[VW]
Default Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc

Quote:
Originally Posted by bobiMOM View Post
E21 rechin ma intereseaza
In ce stare te-ar interesa rechinu ???sa stiu dak imi bat capu sa iti las numaru meu sau nu .. am eu unu ...dar nu te gandi ca e tipla
blondu316 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -