Lasa DON-ule ca si tu faci 1.6-le la consum in sange ! Nu m-oi face io mare

) sa imi pun turbo pe dCi

) >

pana atunci , mai stau p'acasa !
Care e diferenta intre o evacuare normala si una sport ? ca scoate sportiva mai mult zgomot ( desi nu totdeauna ) e ceva , dar alte diferente ?

Multumesc !
...Mihai...