19-01-07, 07:16
|
#706
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
don, cand mai vine tipul cu passtul prin oras da si mie un beep  sa te sun sa vad unde sunteti. o sa mai ies si eu dar poate iese si el mai des. 
ca vad ca s-a mai uscat pe jos si ma omoara curiozitatea
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
19-01-07, 11:37
|
#707
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Da man...
Adica ma facetzi organizator, ai?
|
|
|
19-01-07, 12:41
|
#708
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
te facem sef de trib. e bine?
|
|
|
19-01-07, 13:45
|
#709
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Discutii despre masini
bufon  ))
|
|
|
19-01-07, 13:50
|
#710
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by tre
mda, asa ar km trebui sa facem ku totii, k e naspa knd te fura statu la drumu mare asa, nu?
|
ce se mai aude cu taxa asta de inmatriculare? am auzit k o micsoreaza da' nu vor s-o scoata............ma se kk pe ei atata cu jafurile si cu poluarea,,,,da' pe astia cu rablele astea de camioane nu-i mai vede nimeni....aia nu polueaza?...pey iau o masina din 94-95 care nu polueaza kt polua camionu ala cand era nou.........
|
|
|
19-01-07, 17:01
|
#711
|
|
Mitsubishi Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: Discutii despre masini
In martie cica dispare asa am auzit...
|
|
|
19-01-07, 17:30
|
#712
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by twwety
bufon  ))
|
Mah clovnule  ...
|
|
|
19-01-07, 21:32
|
#713
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by djvibe
In martie cica dispare asa am auzit...
|
adica o sa pot sa imi aduc urs ?
ce marfa ar fii....  vummmmm vummm vumvmm vummv umvuvmm
|
|
|
21-01-07, 10:36
|
#714
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
hoooooooo bai dshockevo2..............calm.......cik a trimis UE o scrisoare lu' Tariceanu in kre cik il someaza sa scoata taxa asta....cik la polonezi statu returneaza banii celor care au platit taxa asta........
|
|
|
21-01-07, 11:44
|
#715
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
echipamentele reflectorizante (vesta) nu este obligatorie conducatorilor auto cu masa mai mica de 3500 kg . A spus acuma la o emisiune pe NationalTV - autoMondial
un site folositor ptr calcularea taxei de inmatriculare http://www.automobiletv.ro/specialTaxes.php
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low 
Euro Corsa C
|
|
|
21-01-07, 11:47
|
#716
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by tng
echipamentele reflectorizante (vesta) nu este obligatorie conducatorilor auto cu masa mai mica de 3500 kg . A spus acuma la o emisiune pe NationalTV - autoMondial
un site folositor ptr calcularea taxei de inmatriculare http://www.automobiletv.ro/specialTaxes.php
|
pai daca se scoate taxa cum fac cei care deja au platit?
|
|
|
21-01-07, 11:51
|
#717
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
statu returneaza banii
|
|
|
21-01-07, 11:54
|
#718
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
or sa scoata taxa asta dar baga alta....itzi dai seama ca romania va ajunge cimitir de masini?
si mie mi-ar place sa o scoata,dar gasesc ei altceva cu care sa te taxeze
__________________
|
|
|
21-01-07, 12:00
|
#719
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
nuj plm.....iti dai seama k o sa se aduk multe masini dupa 90 care ink sunt bune...io unu dak scoate taxa direct Astra F imi aduc sau Golf3.....
|
|
|
21-01-07, 15:04
|
#720
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 706
|
Re: Discutii despre masini
Salut!
Am si eu o intrebare (  ) : Care e diferenta intre becurile cu Xenon si farurile cu Xenon. Tot ce stiu e de la chimie, ca este un gaz "nobil" , adica este foarte stabil .
Multumesc!
~Mihai...
|
|
|
|
|