Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-14, 16:23   #76
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Am nevoie de conducte noi la instalatia de frana spate si am inteles ca exista posibilitatea ca acestea sa fie si manufacturate, ca exista tevi de cupru si o trusa speciala (in comert nu gasesc piesa). Avem mester pentru asa ceva in Buzau? E o solutie viabila ca si calitate, rezistenta si bani?
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 05-07-14, 01:12   #77
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by DragosT View Post
Am nevoie de conducte noi la instalatia de frana spate si am inteles ca exista posibilitatea ca acestea sa fie si manufacturate, ca exista tevi de cupru si o trusa speciala (in comert nu gasesc piesa). Avem mester pentru asa ceva in Buzau? E o solutie viabila ca si calitate, rezistenta si bani?
O trusa de bercuit si o rezolvi repede. Trusa poate costa de la 50 la 100 ron ceva ,care sa isi faca treaba. Eu cand mi-am facut conducte am fost la un flacau care lucra la un atelier de montaj GPL si el a bercuit conductele. Fiabil este , biune acum depinde de conducta sa nu fie ceva mai special.
__________________
Dacia power
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 08-07-14, 18:28   #78
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Am rezolvat-o.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 03-07-15, 11:15   #79
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Unde gasesc si eu freon ieftin ? O sa folosesc masina doua saptamani si nu are rost sa dau 150-200 de lei la service-uri sa incarc instalatia.

Gasesc undeva in buzau sub 100 de lei ? Daca cunoasteti pe cineva care face asta ''pe bordura'' si la un pret ca pentru 2 saptamani asa , rog sa lasati aici o adresa un telefon ceva :*
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 16-07-15, 20:06   #80
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Alta. Cine stie un electrician care se deplaseaza la domiciliu sau din zona brosteni/dorobanti ? Vreau sa montez o alarma....
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 21-05-16, 12:08   #81
Descult 450

Stock
 
Join Date: May 2016
Posts: 1
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Salutare !

Pentru service Mercedes mai ales pot recomanda pe Ionut [0768404838] in mihai viteazul pe dreptatii aproape de agrosem -mi-a rezolvat toate problemele la vito fara ezitare dupa ce mai vizitasem 2-3 ateliere prin buzau -mai mult decat rezonabil si la pret .service echipat corespunzator cu canal si toate cele
deasemeni dezmebreaza si vinde piese de mercedes .
Descult 450 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-17, 19:54   #82
Floryn2810

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 45
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Imi poate recomanda cineva un service bun in Buzau?Intentionez sa cumpar o masina de acolo si inainte de a banii,imi doresc sa o duc la service pentru verificari amanuntite.
Floryn2810 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -