Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-10, 11:36   #31
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Pacat ca foarte multi dintre voi preferati service-urile si fugiti de responsabilitati.
Gycone is offline   Reply With Quote
Old 29-07-10, 03:13   #32
Geo_D

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 12
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by AnduGTR View Post
Il recomand cu incredere pe George (WRC-u') ca mecanic. Service-ul unde lucreaza el se afla dupa depozitul de mobila din spate de la Dragaica (se intra pe langa "Politie - tamponari usoare" si e ultimul service pe dreapta,pana in calea ferata). Eu pt orice reparatie numai la el ma duc, de cand am fost sa schimb uleiul si filtrul. Omul nu ia mult si face treaba f. buna la orice masina, indiferent de marca si fara sa se uite la fata omului. Service-ul e dotat bine d.p.d.v. al sculelor, elevator etc.
nu mai e george acolo
avea o kalibra parca,nu?
baiat bun,lucra bine tare
Geo_D is offline   Reply With Quote
Old 29-07-10, 03:17   #33
Geo_D

Stage 1
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 12
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by ArtaN View Post
Ca mecanic auto mai este bun si David Florin pe transilvaniei pana in bere pe partea stanga langa constam.
eu nu il recomand pe david m`am rugat de el o juma` de ora sa se uite la masina mea (seat ibitza din 96) la partea electrica,nici d`al dreaq n`a vrut.."ce....am mult de munca la ea"
poate stie omu...dar din punctul meu de vedere e magar
Geo_D is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 14:53   #34
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by Geo_D View Post
nu mai e george acolo
avea o kalibra parca,nu?
baiat bun,lucra bine tare
george este super meserias nu mai este demult in spate la dragaica dar are service propiu acum in dorobanti cum intri in curtea la confex a doua strada la stanga si in capat dreapta acolo il puteti gasi. iar ca mecanici buni stiu ca o sa sune aiurea dar mai sunt doi baieti in lipia au un service destul de mare ca scule este cat de cat ok cea mai mare gaura este ca nu au elevator oricum se pricep baietii si sunt super ieftini recomand mai ales daca aveti masini mai vechi.
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 16-12-10, 16:40   #35
stangigi

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2
Default Re: Service`uri si prestari servicii

sigur ai fost norocos!mie mi-au luat cheia de roti si o inchidere de la portbagaj.cand am fost s-o scot de la vopsit........,parbrizul negru!niste incapabili!
stangigi is offline   Reply With Quote
Old 16-12-10, 17:24   #36
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by stangigi View Post
sigur ai fost norocos!mie mi-au luat cheia de roti si o inchidere de la portbagaj.cand am fost s-o scot de la vopsit........,parbrizul negru!niste incapabili!

specificati va rog despre ce service este vorba
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-10, 11:05   #37
stangigi

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2
Default Re: Service`uri si prestari servicii

ala despre care se vorbea(autocom service),bariera brailei,cum urci podul,pe stanga!!niste jeguri!
stangigi is offline   Reply With Quote
Old 01-01-11, 14:52   #38
hashu_1985

Stage 5
 
hashu_1985's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 513
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by stangigi View Post
ala despre care se vorbea(autocom service),bariera brailei,cum urci podul,pe stanga!!niste jeguri!
Eu mi-am facut de multe ori masina la autocom...si trasneli pe asigurare si mecanica si...niciodata nu mi-a disparut nimic din masina.
In general pot sa zic ca-s buni.
hashu_1985 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 16:21   #39
Coma520

Stage 2
 
Coma520's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 34
Default Re: Service`uri si prestari servicii

salutare..daca vreti un mecanic foarte bun duceti-va la nea ion din vernesti..daca vreti mai multe detalii sau nr de telefon contactati-ma pe mine 0766908182 se pricepe la orice tip de masina e meserias omu,va garantez eu ca nu o sa regretati

Last edited by Coma520; 21-02-11 at 16:38.
Coma520 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-11, 19:42   #40
iuly_007

Stage 5
 
iuly_007's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 661
Member of:
[FORD]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

pentru reparatii injectoare si pompe de injectie ce recomandati? autotest sau endor diesel?
iuly_007 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-12, 14:30   #41
Raavi

Stage 2
 
Raavi's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 49
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Am si eu o intrebare.. in legatura cu recarosarea unui Daewoo Cielo ce service imi recomandati ? Masina este destul de avariata.. m-am rasturnat cu ea de 2-3 ori si trebuie recarosata.
Cam la cat pret ma duc actele + recarosarea?
Raavi is offline   Reply With Quote
Old 20-01-12, 20:23   #42
Alyn93

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 474
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Salut! Stie cineva in Buzau un loc pentru reparatii Injectoare/Sistem de injectie!Benzina in special! multumesc
Alyn93 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-12, 01:22   #43
gimsava

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 3
Default Re: Service`uri si prestari servicii

NOTA MODERATOR Continutul mesajului a fost sters

Motivul pentru care am sters post-ul initial ar fi ca acest topic este pentru clienti care si-au reparat masinile in diverse service-uri si au fost multumiti sau nu .
Userii care isi fac clone pentru a-si face reclama ascunsa de obicei sunt banati dar eu am zis sa iti mai dau o sansa.
Momentan am gasit 3 useri care au postat de pe acelasi ip, si culmea al tau coincide cu cel al lui endordiesel caruia incerci sa ii faci reclama .
Nu am nimic cu aceasta firma, nu am de castigat, nu am de pierdut deci sa nu se creada ca cenzurez aiurea pe aici.
Deci, te rog lasa acest topic pentru feedback, nu pentru reclama
O zi buna

P.S. acest mesaj e universal valabil

Last edited by giubau_v8; 17-02-12 at 18:21.
gimsava is offline   Reply With Quote
Old 22-03-12, 23:23   #44
alinworm

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 131
Default Re: Service`uri si prestari servicii

vreau sa imi fac si eu geometria la roti! unde gasesc in buzau un service bun? din ce am citit pe aici ar fi bun cel din zona industriala? ce recomandati?

Last edited by giubau_v8; 23-03-12 at 13:42.
alinworm is offline   Reply With Quote
Old 23-03-12, 13:43   #45
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Service`uri si prestari servicii

Quote:
Originally Posted by alinworm View Post
vreau sa imi fac si eu geometria la roti! unde gasesc in buzau un service bun? din ce am citit pe aici ar fi bun cel din zona industriala? ce recomandati?
Eu am fost pe varianta de fiecare data cand am facut geometria, primul pe dreapta cand vii dinspre dedeman, langa vulcanizarea de tiruri.
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -