Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 16 of 16
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
citizenx
Forum:
Iasi
12-03-15, 08:34
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,344
Posted By
citizenx
Re: Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Baga coordonatele astea si ar trebui sa fie direct pe rampa; 47° 8'50.63"N 27°37'4.48"E
Forum:
Iasi
11-03-15, 23:28
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,344
Posted By
citizenx
Re: Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
http://maps.google.ro/maps?ll=47.147233,27.618282&spn=0.001581,0.002642&t=h&z=19&lci=com.panoramio.all
Forum:
Iasi
03-03-13, 09:54
Replies:
13
Montare alarma
Views:
2,761
Posted By
citizenx
Re: Montare alarma
Da..S-a priceput de s-a rupt :) Imi spusese din start ca nu se baga. Multi dau din gura, putini chiar se pricep.
Alarma am montat-o anul trecut la http://www.alarm.ro/ .
Forum:
Iasi
01-03-12, 13:58
Replies:
60
Drumurile Iasiului
Views:
7,314
Posted By
citizenx
Re: Drumurile Iasiului
Orasul arata parca mai prost decat in orice an de pana acum. Tatarasiul este dezastru. Din pacate trebuie sa imi fac ITP-ul pana la sf lunii, ca as mai astepta cu inlocuitul bucsaraiei. Mi-e mila de...
Forum:
Iasi
28-02-12, 10:50
Replies:
13
Montare alarma
Views:
2,761
Posted By
citizenx
Re: Montare alarma
Am aproape o luna de cand am inceput cautarile si poate pe joi o voi monta. Majoritatea celor care se ocupa de montatul alarmelor sunt niste amatori. Dupa ce o voi monta voi face un mic articol cu...
Forum:
Iasi
30-01-12, 11:45
Replies:
13
Montare alarma
Views:
2,761
Posted By
citizenx
Re: Montare alarma
Buna gluma Victor :)
Am dat echivalentul a 500 RON. Este refurbished, cu cabluri si telecomenzi noi....
Forum:
Iasi
29-01-12, 18:01
Replies:
13
Montare alarma
Views:
2,761
Posted By
citizenx
Re: Montare alarma
Pentru Citroen C4.
Forum:
Iasi
24-01-12, 10:14
Replies:
13
Montare alarma
Views:
2,761
Posted By
citizenx
Montare alarma
Salut!
Unde pot monta si eu o alarma Viper 5701 Responder LE? Alarma este cu pornirea motorului din telecomanda. Am trimis mail la cei de la Falcon, dar nu au binevoit sa imi raspunda.
Va...
Forum:
Iasi
13-09-11, 13:25
Replies:
25
Atentie in ce service ajungeti cu masina
Views:
19,558
Posted By
citizenx
Re: Atentie in ce service ajungeti cu masina
La Sermecom am fost si eu. Aveam o problema cu masina: nu imi statea la relanti. Am luat service-urile la rand si am inceput sa sun. Cei de la Sermecom au spus ca o pot face. Imi trimit masina de...
Forum:
Iasi
09-08-11, 16:29
Replies:
1,610
Masini tari din Iasi
Views:
282,366
Posted By
citizenx
Re: Masini tari din Iasi
Morgan Aero Supersports: http://www.morgan-motor.co.uk/carpages/supersports/supersports.html
Forum:
Iasi
24-05-11, 10:49
Replies:
1,610
Masini tari din Iasi
Views:
282,366
Posted By
citizenx
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut azi in Podu Ros. Fain facut, cu geamurile foliate si jantele sunt bine alese. Impactul vizual este mare.
Forum:
Iasi
21-03-11, 21:48
Replies:
48
cea mai buna vopsitorie din iasi
Views:
68,087
Posted By
citizenx
Re: cea mai buna vopsitorie din iasi
Trebuie sa imi vopsesc masina integral. Cei de la Omniasig mi-au recomandat sa ma duc la service-ul de langa TCM. Ce stiti de acel service? Lucreaza bine? Se poate discuta cu ei?
Astept sugestiile...
Forum:
Iasi
18-02-11, 21:14
Replies:
61
Atentie la folie....GARCEA
Views:
11,214
Posted By
citizenx
Re: Atentie la folie....GARCEA
Cand mi-am pus folie am trimis un mail celor de la RAR.
Si acesta este raspunsul primit:
Mai pe scurt, aveti voie sa va puneti pe geamurile laterale fata folie omologata cu opacitate...
Forum:
Iasi
06-02-11, 12:03
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,344
Posted By
citizenx
Re: Unde spalam masina in Iasi?
interior+exteror=30ron + spaga.
Au aspirat pana si la roata de rezerva din portbagaj :)
Forum:
Iasi
06-02-11, 10:17
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,344
Posted By
citizenx
Re: Unde spalam masina in Iasi?
am spalat-o la spalatorie ecologica din incinta parcarii Kaufland Alexandru. A iesit fain + ca baietii o curata foarte bine.
Forum:
Iasi
15-01-11, 20:02
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,344
Posted By
citizenx
Re: Unde spalam masina in Iasi?
Am fost azi pe la spalatoriea de vizavi de Plus. Mi-am adus aminte de ce acum un an m-au pierdut ca si client. Iar au lasat masina cu pete pe ea si dadeau vina pe vopsea. Am curatat eu o pata si i-am...
Showing results 1 to 16 of 16
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -