Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 23 of 23
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: A X U
Forum: Vanzari Cumparari PIESE Machete 19-06-14, 12:57
Replies: 0
Views: 394
Posted By A X U
Daca are cineva un Mercedes B 1/18 de la Kyosho...

Daca are cineva un Mercedes B 1/18 de la Kyosho stricat sau dezmembrat, am nevoie de stopuri.
Forum: Toyota - Lexus tuning 28-12-09, 05:09
Replies: 13
Views: 12,403
Posted By A X U
Re: Toyota Supra Tri-Turbo

a da .... ai dreptate :) .... combinatia ideala : Toyota Supra , twin turbo , manuala 6 speed-u , targa , lhd .. pacat k nu exista targa si manual (din fabrica)
Forum: Toyota - Lexus tuning 27-12-09, 18:45
Replies: 13
Views: 12,403
Posted By A X U
Re: Toyota Supra Tri-Turbo

Doamne ... Masina viselor mele ... as veni in suceava doar sa le vad... la 18 ani sper sa am si eu una .. au fost 3 tipuri de mk4 .. N/A , un singur turbo si twin turbo ... poti sa scoti cati cai...
Forum: Masini de serie 06-04-09, 23:52
Replies: 37
Views: 2,759
Posted By A X U
Re: Ford Mustang īmplineşte 45 de ani

traiasca mustangul .... cand vezi unul iti ofera o senzatie de unicitate
Forum: Masini tunate 06-04-09, 23:47
Replies: 31
Views: 5,016
Posted By A X U
Re: Dodge Challenger R/T Convertible by West Coast Customs

e buna de vitrina .. bine zis , spoilerul strica liniiile .. dar jante nu strica liniile , doar sunt de neam prost
Forum: Masini de serie 06-04-09, 23:44
Replies: 20
Views: 2,874
Posted By A X U
Re: A treia generaţie de Renault Megane, prezentă īn Romānia

frumusica masina ... liniile aduc a "CORSA" , cel putin asa vad eu
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 06-04-09, 23:41
Replies: 39
Views: 7,855
Posted By A X U
Re: Bătălie īn deşert: Dinan M5 vs. G-Power M6

si totushi ne multumim doar cu un filmulet ... dar foarte misto
Forum: Masini tunate 06-04-09, 23:30
Replies: 31
Views: 5,043
Posted By A X U
Re: Mercedes S-Class by Relux

a zis cineva pe aici si bine a zis : batmobile . cat despre interior ... mi se pare rafinat si se potriveste:D
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 28-03-09, 21:28
Replies: 39
Views: 8,919
Posted By A X U
Re: Chevy Camaro SS vs. Dodge Challenger R/T vs. Ford Mustang GT

nu pot sa zic ca as alege vreuna pentru ca nu am bani de asa ceva dar cel mai frumos e camaro pare o masina dintr-o bucata si aspectul vechi cu unul futuristic e foarte bine combinat:D:D
Forum: AMERICANE 22-03-09, 16:30
Replies: 71
Views: 13,122
Posted By A X U
Re: KNIGHT RIDER Replica - Noua achizitie !

WOW super tare... spun ca toti : sa o stapanesti sanatos ... moama deci nu imi vine sa cred e superrrr daca as avea bani mi-as lua un mustang din KR 2008:)
Forum: Masina mea Mercedes 16-07-08, 04:52
Replies: 31
Views: 5,996
Posted By A X U
Re: Mercedes B Klasse

am si eu acasa un B klasse 200 CDI 140 CP si iti zic ca am studiat pe net exista kituri de la brabus ......
Forum: Masini de teren 4X4 16-07-08, 04:08
Replies: 165
Sticky: De ce un 4x4?
Views: 42,966
Posted By A X U
deci am acasa 3 masini (ale parintilor) un...

deci am acasa 3 masini (ale parintilor) un mercedes A klasse 180 un pajero sport (2.5 turbodiesel) si o mazda 6 (benzina, aspirata) . Cred ca s-a vorbit destul despre consum stabilitate etc etc. Am...
Forum: Masini tunate 08-07-08, 02:03
Replies: 47
Views: 11,035
Posted By A X U
Re: Ford Mustang din Fast and Furious 4

o sa rupa norma si cred k mustangu e doar piesa de baza:D mai sunt si alte masini misto in film
Forum: Discutii generale masini 06-06-08, 00:21
Replies: 297
Views: 44,052
Posted By A X U
Re: Top cele mai proaste masini

noul pick-up esti foarte frumos si cred k il prinde mai bine la aspect decat un logan berlina.
Forum: Generalitati tuning 06-06-08, 00:19
Replies: 631
Views: 82,506
Posted By A X U
Re: Top cele mai proaste masini

fratilor o masina ajunge cum ajunge prin modul in care este tratata . Daca iti bati joc de ea incepe sa o ia gaia , Dar daca o ingrijesti poti sa o tii mult si bine . Sunt de acord ca o masina noua...
Forum: Masina mea Fiat 06-06-08, 00:11
Replies: 127
Views: 24,535
Posted By A X U
Re: Fiat Stilo Coupe Abarth style

super frumoase FIAT-urile stilo si mai ales masinutza ta . Sa o stapanesti sanatos si asfalt uscat
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 06-06-08, 00:00
Replies: 7
Views: 1,956
Posted By A X U
Re: Un corvette fuarte rapid

Frumoasa foc . Io zic ca merita:D
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 05-06-08, 23:55
Replies: 11
Views: 2,124
Posted By A X U
Re: Noul EVO IX Roadster... oarecum :)))

Omu are nevoie de o casca si rupe norma:)). Ar fi tare sa fi trecut si de "RAR" asa :))=))=))
Forum: Divertisment 05-06-08, 23:51
Replies: 1,139
Views: 598,566
Posted By A X U
Re: Numere de inmatriculare

Eu am B XX AXT de la AleXuTz :D
Forum: Alte discutii Mitsubishi 02-05-07, 19:47
Replies: 23
Views: 28,203
Posted By A X U
Re: Pajero Sport

oricum jenovedon daca nu te simti sigur la 140 o fi de la roti.. mergi si centreaza-le ...
Forum: Alte discutii Mitsubishi 02-05-07, 19:45
Replies: 23
Views: 28,203
Posted By A X U
Re: Pajero Sport

dap merge si 170 da ii cam faci motoru de comanda:|
Forum: Alte discutii Mitsubishi 30-04-07, 15:28
Replies: 23
Views: 28,203
Posted By A X U
Re: Pajero Sport

Si mai e o chestie poti sa ii dai 160 fara probleme .. e destul de sigura mashina;)
Forum: Alte discutii Mitsubishi 30-04-07, 15:06
Replies: 23
Views: 28,203
Posted By A X U
Re: Pajero Sport

Am si eu un PAJERO SPORT care are 55000 de km , sunt unic proprietar si nu am avut probleme cu el iar la off road e ca un tanc;) 8). Merita o invenstitie ca asta.
Showing results 1 to 23 of 23

 
- Copyright 2026 4Tuning -