Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Top 100 Posturi TARI ! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/82413-top-100-posturi-tari.html)

DEVIL's Style 25-06-11 02:24

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by dj_luchian (Post 4419857)
si tractiunea integrala pentru cine e ? :))


pentru "reisari"

dogy_10 25-06-11 21:46

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
e tare omu, are si o masina pentru profesionisti 318......vai de capu' lui

speed line 26-06-11 15:18

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Pacat ca e inchis topicul ca vroiam sa vad cat mai e spaga la testul psihologic sa poti lua permisul cand nu poti distinge nfs-ul de realitate :lol:
https://forum.4tuning.ro/61-provocari...provocare.html

andi_cimpean 20-07-11 18:36

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Atāāāt! :lol:

https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post4476275

Este vorba de o imagine cu o tobă finală, "disecată"!
Restul e can-can! :lol:

mafiozzo 20-07-11 18:39

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
slab de tot

DEVIL's Style 20-07-11 18:54

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by speed line (Post 4423376)
Pacat ca e inchis topicul ca vroiam sa vad cat mai e spaga la testul psihologic sa poti lua permisul cand nu poti distinge nfs-ul de realitate :lol:
https://forum.4tuning.ro/61-provocari...provocare.html

Omul abereaza in stil penal , isi lauda amicul prea mult , mai cunosc si eu vreo 2 specimene de genul asta cu matizuri si impresii de mare pilot.

eMH 21-07-11 20:40

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 4477215)
Atāāāt! :lol:

https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post4476275

Este vorba de o imagine cu o tobă finală, "disecată"!
Restul e can-can! :lol:

Tind sa cred ca de fapt nu te refereai la postul meu. Omul insista ca acolo e o pisica, ceea ce e foarte clar ca nu era.

andi_cimpean 21-07-11 22:08

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Exact la postul tău mă refeream!

El a zis-o sub formă de glumă şi tu ai īnceput să explici gluma sa, de parcă aşa īnāmplare, ar putea fi posibilă!

poetu_george 22-07-11 04:39

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...alimentar.html

primul post este cel in cauza:
"M-ar interesa cineva care lucreaza in domeniul restauratiei"

eMH 22-07-11 17:00

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 4479735)
Exact la postul tău mă refeream!

El a zis-o sub formă de glumă şi tu ai īnceput să explici gluma sa, de parcă aşa īnāmplare, ar putea fi posibilă!

De fapt nu prea mi s-a parut ca ar fi glumit, tocmai de aia eram asa pornit. Oricum, noi sa fim sanatosi :)

kristi_is 22-07-11 21:18

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by alingb (Post 4481255)
Am o mica intrebare. In competiti la Iasi , Bucuresti etc. vii cu benzina si anvelopele de acasa sau ti le da organizatorii?

https://forum.4tuning.ro/361-drift-se...ml#post4481255

Tazmaniak 22-07-11 22:36

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
=)) =))

B XX ADI 23-07-11 01:26

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
aia a fost maxima:lol:

SAX1987 23-07-11 02:08

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Se da si cazare gratis + o escorta de lux pentru fiecare echipa :lol::lol::lol:

eMH 23-07-11 18:10

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Eventual iti dau si niste bani ca le-a placut spectacolul. Ah, am uitat, si masina ti-o dau tot ei.
Tu trebuie decat sa te prezinti.

DEVIL's Style 23-07-11 18:26

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4481771)
Se da si cazare gratis + o escorta de lux pentru fiecare echipa :lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4482853)
Eventual iti dau si niste bani ca le-a placut spectacolul. Ah, am uitat, si masina ti-o dau tot ei.
Tu trebuie decat sa te prezinti.

Daca ar fi asa , toti ne am face drifteri :))))

Grasu'XxL 25-07-11 11:44

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by costinbv (Post 4485948)
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 4485654)
Nu e cine stie ce,dar m-a facut sa rad :)

frate dar de ce ai numa linkuri cu pompe funebre sus in bara:))?



Comentariul e amuzant, dar raspunsul care va fi oare?:twisted::shock::lol::lol:

sLi4bmw 28-07-11 21:06

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-10306715.html

du0n 29-07-11 00:01

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by sLi4bmw (Post 4493858)

Si-a pus baiatul butoanele pentru "NOS" :))

cruizer11 29-07-11 00:03

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Mergea mai bine incadrata la sectiunea kitch tuning.:-)

eMH 29-07-11 00:05

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
De cand am vazut postul tot incerc sa imi dau seama de ce a simtit el neaparat nevoia sa modifice asa brutal cel mai slab motor pus pe un BMW din 90 incoace (dpdv al performantelor).

sLi4bmw 29-07-11 00:57

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by du0n (Post 4494215)
Si-a pus baiatul butoanele pentru "NOS" :))

da si contact sport inca 5 cai, 2 stickere inca 10 cai , dunga sport inca 15 cai :)))))

Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 4494217)
Mergea mai bine incadrata la sectiunea kitch tuning.:-)

vroiam sa subliniez descrierea din anunt nu neaparat masina ... :)) oricum e prea caterinca contacul sport si butoanele de nos ...mai era unu cu cardan autoblocant... =)

cruizer11 01-08-11 12:17

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Un om nestiutor...

https://forum.4tuning.ro/23-generalit...u-modelul.html

Champion 01-08-11 13:14

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by opia (Post 4499885)
Cumpara-i o masina de tocat si/sau una de spalat vase, si iti raman si bani :lol:

https://forum.4tuning.ro/27-discutii-...ml#post4499885

strada 22-08-11 21:59

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by hack_and_more (Post 4535750)
tipa din dreapta mi-a fost gagica.

Quote:

Originally Posted by 78KLM (Post 4535783)
cu stanga nimic ?

:))

Topicul : https://forum.4tuning.ro/28-femei/190...i/page-23.html

Tazmaniak 26-08-11 11:00

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Tare asta ! :)))

strada 29-08-11 20:18

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
O dilema apasatoare :))

https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...43-dilema.html

Co5m1n eXtreme 15-09-11 03:33

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Uitati-va la descriere , incredibil :| Sa razi sa nu razi


http://peugeot.anunturi-auto.4tuning...-10423714.html

SAX1987 15-09-11 12:41

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
E ungur ...

Nu stie si nici nu va stii romaneste !

andi_cimpean 15-09-11 19:21

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by Co5m1n eXtreme (Post 4586319)
Uitati-va la descriere , incredibil :| Sa razi sa nu razi


http://peugeot.anunturi-auto.4tuning...-10423714.html

Da, dar vezi că topicul se referă la posturi şi nu la anunţuri!

Dacă am sta să luăm anunţurile la mānă, fii sigur că am găsi cu sutele! Este plină ţara de inculţi cu maşini "impecabile" şi cu "tuning" făcut!

Gorby 20-09-11 00:04

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post4595226

manu_96xls 20-09-11 00:07

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by Gorby (Post 4595267)

Da BraBUS ăștia, or modifica și lada? Cānd credeam că a apus era Fast&furious...:cry:

plictisit 20-09-11 00:12

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
frumos e46, pardon e92 .. e editia aia super limitata

manu_96xls 20-09-11 00:13

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4595276)
frumos e46, pardon e92 .. e editia aia super limitata

E la fel de limitată ca și proprietarul!:lol:

SAX1987 20-09-11 00:18

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
E ratatul suprem :D

eMH 20-09-11 15:45

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Trebuia sa puneti citat, pentru ca acum cel mai probabil un moderator a sters postul...

aleks 20-09-11 18:05

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4596318)
Trebuia sa puneti citat, pentru ca acum cel mai probabil un moderator a sters postul...

uite:
Quote:

Buna treaba , dar totusi e un VW . Doar fatza e Dacie , in interior e o bestie germana :wink:!
Sunt nou pe forum, am vazut filmuletul tau pe youtube si am aruncat si eu o privire pe aici !
Sunt un mare fan al masinilor sport am una Germana BMW M3 E92 anul 2005 3.8 v8 supraalimentat 611Hp si una japoneza renumitul Nissan Skyline R34 GT-R 1999 care ati vazut seria Fast Furious stiti despre ce vorbesc , am sa pun si poze cu ele !
şi mai poate:
Quote:

Mda am uitat sa mentionez , eu cand am luat masina neamtul mi-a zis ca motorul a fost facut la comanda la firma de Tunning in Germania Brabus si este de 3.8l V8 supraalimentat !
Bmw-ul !
http://imageshack.us/g/854/bmw1e.jpg/

Nissan-ul !
http://imageshack.us/g/600/skyline1a.jpg/

Inca nu il am inscris pe Romania Nissan-ul, pentru ca numai ce l-am luat !

eMH 20-09-11 18:20

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Wow, in cazul asta chiar e senzational omul :))

Tzzantaru 20-09-11 19:49

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Cat puteti fi de invidiosi pe om.Ce stiti voi ce-s alea masini , omu a modificat E92-u si i-a tras un exterior de E46 sa nu bata la ochi motoru ala modificat pe pile la brabus in spatele blocului.E UnIkAt in RO.

Si nissanu a uitat sa mentioneze ca e facut de HOMO* Tuning si o sa-l inscrie pe bulgaria ca la romani e prea mare taxa.

*presupun ca stie toata lumea duma cu nissan motorsport si honda motorsport :D

Gorby 20-09-11 21:09

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Dacă exista aplicaţie de "Like" īn genul Faţăcarte, vă umpleam de "īmiplace"-uri. Unii dintre voi nu sunt sănătoşi... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning