![]() |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
pentru "reisari" |
Re: Top 100 Posturi TARI !
e tare omu, are si o masina pentru profesionisti 318......vai de capu' lui
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Pacat ca e inchis topicul ca vroiam sa vad cat mai e spaga la testul psihologic sa poti lua permisul cand nu poti distinge nfs-ul de realitate :lol:
https://forum.4tuning.ro/61-provocari...provocare.html |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Atāāāt! :lol:
https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post4476275 Este vorba de o imagine cu o tobă finală, "disecată"! Restul e can-can! :lol: |
Re: Top 100 Posturi TARI !
slab de tot
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Exact la postul tău mă refeream!
El a zis-o sub formă de glumă şi tu ai īnceput să explici gluma sa, de parcă aşa īnāmplare, ar putea fi posibilă! |
Re: Top 100 Posturi TARI !
https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...alimentar.html
primul post este cel in cauza: "M-ar interesa cineva care lucreaza in domeniul restauratiei" |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
=)) =))
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
aia a fost maxima:lol:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Se da si cazare gratis + o escorta de lux pentru fiecare echipa :lol::lol::lol:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Eventual iti dau si niste bani ca le-a placut spectacolul. Ah, am uitat, si masina ti-o dau tot ei.
Tu trebuie decat sa te prezinti. |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Comentariul e amuzant, dar raspunsul care va fi oare?:twisted::shock::lol::lol: |
Re: Top 100 Posturi TARI !
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Mergea mai bine incadrata la sectiunea kitch tuning.:-)
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
De cand am vazut postul tot incerc sa imi dau seama de ce a simtit el neaparat nevoia sa modifice asa brutal cel mai slab motor pus pe un BMW din 90 incoace (dpdv al performantelor).
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Quote:
Topicul : https://forum.4tuning.ro/28-femei/190...i/page-23.html |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Tare asta ! :)))
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Uitati-va la descriere , incredibil :| Sa razi sa nu razi
http://peugeot.anunturi-auto.4tuning...-10423714.html |
Re: Top 100 Posturi TARI !
E ungur ...
Nu stie si nici nu va stii romaneste ! |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Dacă am sta să luăm anunţurile la mānă, fii sigur că am găsi cu sutele! Este plină ţara de inculţi cu maşini "impecabile" şi cu "tuning" făcut! |
Re: Top 100 Posturi TARI !
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
frumos e46, pardon e92 .. e editia aia super limitata
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
E ratatul suprem :D
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Trebuia sa puneti citat, pentru ca acum cel mai probabil un moderator a sters postul...
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Wow, in cazul asta chiar e senzational omul :))
|
Re: Top 100 Posturi TARI !
Cat puteti fi de invidiosi pe om.Ce stiti voi ce-s alea masini , omu a modificat E92-u si i-a tras un exterior de E46 sa nu bata la ochi motoru ala modificat pe pile la brabus in spatele blocului.E UnIkAt in RO.
Si nissanu a uitat sa mentioneze ca e facut de HOMO* Tuning si o sa-l inscrie pe bulgaria ca la romani e prea mare taxa. *presupun ca stie toata lumea duma cu nissan motorsport si honda motorsport :D |
Re: Top 100 Posturi TARI !
Dacă exista aplicaţie de "Like" īn genul Faţăcarte, vă umpleam de "īmiplace"-uri. Unii dintre voi nu sunt sănătoşi... :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning