Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-05-05, 20:36   #16
no_excess

Stage 2
 
no_excess's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 38
Default

chiar ca a fost o teapa fffff mareeee vaisiamar pacat ca nu au fost bikeri
no_excess is offline  
Old 26-05-05, 23:24   #17
Dodger_

Stage 5
 
Dodger_'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 329
Default

tin minte k mai era o teapa da numi zine acuma
Dodger_ is offline  
Old 30-05-05, 08:23   #18
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"AleXXL\"
Quote:
Originally Posted by \"aiculedtzu\"
si pozele unde sunt ?
precis ca o sa puna cei de pe 4tuning,dar dak vrei sa nu downloadezi o saptamana pe poze imi zici si itzi fac un cd cu pozele care le`am facut eu ......peste 400 ..
Sarumana............daca se poate , stii ca si eu vreau cd (stiu :2 beri+ imi spui cat costa cd). Cum facem sa ne intalnim trimite pm
Apropos nu trebuia sa le pui pozele cu mine pe forum daca ai vazut ca nu prea erau de pus.........ca mi -sa vazut multe si aveam si o fata din aia de ora 3 dimineata defapt cat era,ca atata era ora.
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline  
Old 30-05-05, 10:15   #19
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Pozele care le-am facut eu (mai mult de 400) le-am dat lui Zoliat sa le puna pe site...daca e vreun doritor de cd-u, anuntati-ma , un pm ceva si va fac cu cea mai mare placere.
Cat despre show, parerea noastra de acum nu mai conteaza...a fost super dar trebuia sa fie mai bine decat atat...
Nici macar nu stiu cine a castigat concursu de miss )
Voi stiti?
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline  
Old 30-05-05, 18:48   #20
horguemtuning

Stage 5
 
horguemtuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,454
Default

Multe au fost nemultumirile , asa cum am fost si eu nemultumit , deci fata de ceea ce a fost a fost super , dar daca punem la socoteala ca au venit olandezi sa organizeze zic ca si-au cam batut joc de treaba deoarece cu atat in vest nici macar nu faceau o deschidere . Deci as zice sa mai vizitam \"tarile europene\" sa vedem showuri reale ca de ex. Essen, WortherSee , Bodensee, etc. sa nu zic de showul din Ungaria anuala care este deja la un anumit nivel de organizare mai ridicata ! M-a deranjat ca nu stiai ce se intampla si unde se intampla, a fost un pic haotic, trebuia dat un program oficial cu locatii precise, la ora x Miss , la orele y se da foc la ala cu motoreta etc. , totul se afla ca in povestile populare prin raspandirea vestii pe cale \"Orala\"
__________________

Oferta foarte larga piese si accesorii tuning auto, stocul nostru se improspateaza saptamanal!

Magazinul nou la adresa :Oradea, Matei Corvin 192
Tel: 0747254557 / web: www.horguemtuning.ro www.fk-tuning.ro
horguemtuning is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -