Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 19-07-07, 13:38   #1756
exit0905

Stage 5
 
exit0905's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 483
Default Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by BigDaddy_1112 View Post
oricand oriunde, si o iau foarte in serios !!! cand am nervi poate ajung la 60km/h cu un cadru de fibra de carbon si conditii meteo favorabile, fara vant
gata trebuie sa o pun putin la punct k nu am mai mers cu ea de vre-un an si o cam prins-o rugina...dar cand e gata te anuntz si dam.
exit0905 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 14:22   #1757
Dari

Stage 5
 
Dari's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 557
Member of:
[Opel]
[Honda]
Default Re: AMALGAM

I love you atat de tare
Incat I belive ca mor
You are soo incantatoare
Oh my dear cat te-ador
When I go la brat cu tine
Ma simt foarte magulit
Caci are looking toti la tine
Oh I’m so fericit
All ar fi atat de bine
But you see nu-i chiar asa
Caci I tell ce simt in mine
Dar you smile intruna
And I think ca spui prosti
Please nu face pe nebuna
Si mai look in ochi mei
Understand?
I love you draga
Haw colt sa-ti mai vorbesc
You are totul pentru mine
And I want sa te-ntalnesc
But is difficult vezi bine
Caci you mother e pe faza
Si din 5 in 5 minute
Carefull te controleaza
Maybe sa ajung la tine
Ca in Shakespeare’s Juliet
I Romeo love pe tine
Give me scara din boscheti.
__________________
Dari is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 18:17   #1758
!41!
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,397
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Honda]
Default Re: AMALGAM

oare mai treceam?

https://www.youtube.com/watch?v=Rsf0-QdyQf4

https://www.youtube.com/watch?v=pqXFbkOv5i4
!41! is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 20:30   #1759
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Default Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by exit0905 View Post
gata trebuie sa o pun putin la punct k nu am mai mers cu ea de vre-un an si o cam prins-o rugina...dar cand e gata te anuntz si dam.
da da si eu am ceva probleme cu baia de ulei si cu intercooleru!!!
ba da sper ca n-ai picioare de lance armstrong!!! si io vb serios de faza cu datu chiar ma dau cu cine vrea!!!
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 20:34   #1760
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Default Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by WhiteRaven View Post
nda asa ar trebui sa fie impresia... numai sa nu-l calareasca motoru' in loc de gagici
ha ha ! ce e in neregula ca-m scris ,,domle", vine de la domnule(care e un cuvant care se foloseste in expresii respectuoase) ca io am vrut sa viu politicos si respectuos ca asa am fost invatat!
,, Dom'le" suna mai ,,Jmecher"
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 00:55   #1761
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: AMALGAM

... etc
WhiteRaven is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 01:18   #1762
AR07burta

Stage 2
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 46
Default Re: AMALGAM

am dat de dracu mai e unu ca andrey...gen "postez numa sa fie" ...
AR07burta is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 20:36   #1763
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Thumbs down Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by AR07burta View Post
am dat de dracu mai e unu ca andrey...gen "postez numa sa fie" ...
cum plm sa nu postezi cand eu zic ceva si ei zic altceva si totul devine un mare rahat!!! eu ziceam ca nu-mi plac motocicletele de 125 cmc ei zic ca ar vrea sa ma vada pe una de 6oo cmc fara experienta,pe cand eu puneam accentu pe toba aia cacacioasa si performantele care lasa de dorit, eu zic ca-s bune rollcage-urile si sisteme de securizare pt capota dak vrei sa faci drift pe circuit de D1 ei fac commenturi de genu,, tu crezi ca driftu inseamna numa sa tragi frana de mana?!?'' BUT WTF eu nu am zis asa ceva si nici nu are legatura cu ce am scris EU!!! SI whiteraven nu-ti fa griji pt. mine nu ajung eu cu motoru peste mine!

Last edited by BigDaddy_1112; 20-07-07 at 20:38.
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 23:20   #1764
Alexandru Suedia

Stage 2
 
Alexandru Suedia's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 40
Post Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by BigDaddy_1112 View Post
Tu esti un banc sec in sine!
Tu esti un om sec,un copil idiot cu toate ca ai 15 ani,ai merita un BAN si sters toate posturile care le ai.
Te bagi in seama singur tot provoci pe toata lumea,ca alai sec,ca scuteru merge cu 10.000Km/h si tot din alea...Nu m-am putut abtine !
Alexandru Suedia is offline   Reply With Quote
Old 21-07-07, 01:37   #1765
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Wink Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by Alexandru Suedia View Post
Tu esti un om sec,un copil idiot cu toate ca ai 15 ani,ai merita un BAN si sters toate posturile care le ai.
Te bagi in seama singur tot provoci pe toata lumea,ca alai sec,ca scuteru merge cu 10.000Km/h si tot din alea...Nu m-am putut abtine !
nu te judeca nimeni pt asta .. normal ca nu ai mai putut tine-n tine.. doar vezi ca si kk daca simti ca apasa tre sa-i dai drumul... (hmm .. nush de ce am presimtirea ca omit ceva.. ti-ai dat drumul.. pt ca ceva te apasa de aici de pe forum.. ceva ce poti sa asemeni.. sau poate e exact un.. KK)
noi mai pastram tacerea.. dar mai dam apa la moara vrand nevrand din cand in cand..
WhiteRaven is offline   Reply With Quote
Old 21-07-07, 01:41   #1766
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by BigDaddy_1112 View Post
whiteraven nu-ti fa griji pt. mine nu ajung eu cu motoru peste mine!
mah sti cum ii durerea-n p..cot? pai nici in cot nu ma doare
WhiteRaven is offline   Reply With Quote
Old 21-07-07, 09:31   #1767
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Angry Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by WhiteRaven View Post
nu te judeca nimeni pt asta .. normal ca nu ai mai putut tine-n tine.. doar vezi ca si kk daca simti ca apasa tre sa-i dai drumul... (hmm .. nush de ce am presimtirea ca omit ceva.. ti-ai dat drumul.. pt ca ceva te apasa de aici de pe forum.. ceva ce poti sa asemeni.. sau poate e exact un.. KK)
noi mai pastram tacerea.. dar mai dam apa la moara vrand nevrand din cand in cand..
noah uite cine vb.!!! Chiar dati-mi ban si sterge-ti posturile mele ca dak zic ceva va deranjeaza! da nu ma bagati in seama oameni buni!!! si auzi copil idiot!!! hai bah lasa-ma ca io stiu ce am in cap, oricum mai mult ca tine !!! crezi ca ma doare acuma ca aveti cu nu stiu cati ani mai multi ca mine!!! ca io nu aveam de gand sa se ajunga la asta, eu am vorbit tot timpu frumos cu toti si nu am insultat pe nimeni(numa pe andr3y da el nu se supara ca ne gratulam reciproc)!!! si auzi eu sunt KK pai atunci fa o legatura....eu 15 ani... kk... tu....mai multi ani oricum....egal ceva mai mare!!! pai bah nu mai da pa la moara ca io nu mi-s andr3y care saracu o suportat si el multe pe mine ma doare p...cot(cum zicea cineva, whiteraven parca) eu izbucnesc si zic ce vreau, oricum nu pot scrie ce vreau ca asta e un forum public si nu messengeru'! da ca voi santeti mai tari, mai carcotasi mai tari in...! uite cu ceilalti de ce nu am intrat in conflict, cu criss, cu tristan sau cu tekin sau cu cine mai sunt pe forumu asta...pt ca ei nu au zis nik daca i-a deranjat ceva(si nu cred sa-i fi deranjat ceva)! poate sa-mi inchida id-u nu ma intereseaza ca nu o fost vina mea!!!

Last edited by BigDaddy_1112; 21-07-07 at 09:35.
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 21-07-07, 09:38   #1768
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Default Re: AMALGAM

bah noi suntem toti aradeni, toti de pe acelasi forum, n-ar trebui sa ne certam ca si chiorii! terminati cu instigarile si cu prostiile astea!!! pe mine oricum ma doare undeva de ce ziceti voi despre mine, pt. ca eu ma cunosc si stiu ca nu e adevarat!!! in puii mei asta v-o fost stilu din totdeauna sa faci din adierea de vant un uragan! da mai da-o in plm de treaba ca nu mai intru pe forumu asta(si va scapati de mine), intru pe unu strain ca acol' is oameni mai civilizati si nu umplu douazeci de mii de pagini numa cu insulte si certuri si rahaturi! sper ca, criss o sa stearga posturile de pe bancuri ca-s offtopic si haideti sa ne mutam la Arena dak vrei sa ne insultam si sa ne certam!!!

Last edited by BigDaddy_1112; 21-07-07 at 09:42.
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 21-07-07, 10:08   #1769
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Thumbs down Re: AMALGAM

Quote:
Originally Posted by WhiteRaven View Post
mah sti cum ii durerea-n p..cot? pai nici in cot nu ma doare
saracu, nu stie sa depisteze ironia!!! crezi ca ti-am zis-o cu rolu de a te linisti sau asa ceva!?!
BigDaddy_1112 is offline   Reply With Quote
Old 21-07-07, 10:44   #1770
AR07burta

Stage 2
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 46
Default Re: AMALGAM

ma da nu se poate omu uita linistit pe forum ca tot de posturile tale de rahan da...incearca ceva pt varsta ta .. un http://forum.jetix.ro ...
AR07burta is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -