azi am renuntat la suportii numere,ajutat de luci-carsx.ro..multumiri..

..si tot azi am intrat in "legalitate",dupa ce mi-a fost retinut talonul masinii,pentru grava infractiune de a avea folii pe geamurile fata..sa-mi fie rushine!..

...tin sa le multumesc domnilor inspectori de la politia romana si de la rar,pt. felul in care si-au facut datoria si au ajutat populatia aradului,amendandu-ma si retinandu-mi talonul ca unui adevarat infractor ce sunt..felicitari domnilor!..si niste poze cu numerele si noile folii,de data asta legale..

..