Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-10, 11:11   #3421
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by cipri-vkt View Post
daca spargi bani de pe tricouri de 1 mai macar cate o bere sa ne aduci si noua
Ciprii stai linistit ca banii sunt in siguranta in seif (adica in bere), glumeam. Ma baietii io nu stiu daca mai ajung deseara avand in vedere ca nu mai am masina si in acelasi timp sa ivit o excursie de 1 MAI. Asa ca daca nu mai apuc le spun la toti DISTRACTIE PLACUTA, si atentie cu berea
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 30-04-10, 11:18   #3422
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

adica seifu sa intelec ca este frigiderul

@Puma ne vedem diseara
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
Old 30-04-10, 12:32   #3423
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

alex, te-ai hotarat sa bei banii de tricouri????
numa monopol d-ala cu 2-3 lei ... da' sa nu te-opresti pana nu termini banii
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 30-04-10, 13:23   #3424
BOGDAN_UWW

Stage 5
 
BOGDAN_UWW's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 864
Angry Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

nu stiu daca pot ajunge azi k taicameo la 4 pleaca in timisoara.....iar nam sofer tragum bagum ......poate reusesc sa dau de vreunu care ma poate duce.....bafta la toti....dak nu vin....va doresc distractie placuta
__________________
Dacia 1610 loading....
my scoot....Yamaha Aerox
BMW e46 320
DACIA Motorsport Arad Member

Nu`ti pune mintea cu prostul! Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!


SST 06 aka shoby13 -MM de Tepar !
BOGDAN_UWW is offline   Reply With Quote
Old 30-04-10, 14:08   #3425
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

UWW, vezi ca ti-am scris ceva(ceva mai mult) in topicul masinii tale

Last edited by calinpetco; 30-04-10 at 14:14.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 30-04-10, 22:17   #3426
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

chiar ce aluneca cu cauciucurile de vara la atrium.....era sa dau un drift cu perete cu tot.....imediat au venit gardieni dar tabla de la opel e totusi tare....si sa ferit...degeaba cu cauciucurile de iarna e mai tare!!!! na ce bine de maine nu mai sunt sofer.....bere la conducere!!!
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 30-04-10, 22:44   #3427
Alin Puma

Stage 4
 
Alin Puma's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Fain a fost astazi dar tot circul la facut ala cu ford sierra
Alin Puma is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 08:13   #3428
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

sincer mi-a creat si mie emotii....noroc ca am parcat bine masina in siguranta......mai apar nebuni din astia.......sincer nu am treaba....dar totusi cand vii la o intalnire....prima data mi se pare normal sa ma prezint sa ma cunoasca oameni care se aduna acolo adica "cumunitatea noastra" daca putem numi asa......asa mi se pare normal si asa am procedat si eu ....daca nu, puteam sa merg la o alta parcare sa ma dau ca prostu ....nu?? asta zic ca e scop intalnirilor noastre "socializarea?"......na bine

P.S. alin puma super ca ai ajuns la intalnire eu negociezi cu ramo timi sa vina la arad si cluj.... la arad e obligatoriu si la cluj negociezi ....iam zis ofer cazare la hotel gtc!!!) cu incalzire centrala!!! na 1 mai fericit la toti!!! si multa bere gratare etc!!!
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 08:32   #3429
realmode

Stage 4
 
realmode's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 274
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by rangerxtr View Post
sincer mi-a creat si mie emotii....noroc ca am parcat bine masina in siguranta......mai apar nebuni din astia.......sincer nu am treaba....dar totusi cand vii la o intalnire....prima data mi se pare normal sa ma prezint sa ma cunoasca oameni care se aduna acolo adica "cumunitatea noastra" daca putem numi asa......asa mi se pare normal si asa am procedat si eu ....daca nu, puteam sa merg la o alta parcare sa ma dau ca prostu ....nu?? asta zic ca e scop intalnirilor noastre "socializarea?"......na bine

P.S. alin puma super ca ai ajuns la intalnire eu negociezi cu ramo timi sa vina la arad si cluj.... la arad e obligatoriu si la cluj negociezi ....iam zis ofer cazare la hotel gtc!!!) cu incalzire centrala!!! na 1 mai fericit la toti!!! si multa bere gratare etc!!!
A ales "show off" in loc de socializare Alex, asa stie el ca se procedeaza cand vrei sa fii primit intr`o comunitate gen a noastra
Vorba ta, nu am stat linistit cu masina nici dupa ce am mutat`o ! Mare norok...
Hai, un 1 mai muncitoresc cat mai placut
__________________
Mazda 6 GTA, 2.5i, 125KW, K&N, OZ Michelangelo2 Schwartz, EBC RedStuff pads, EBC performance rotors, Eiback lowering kit, HEL Performance brake lines.
realmode is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 11:24   #3430
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

hai bah, doar nu v-a fost frica??!!!

dar macar ati invatat niste tehnici? inafara de tehnica mutatului masinii de frica....

Last edited by calinpetco; 01-05-10 at 11:49.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 12:35   #3431
realmode

Stage 4
 
realmode's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 274
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by calinpetco View Post
hai bah, doar nu v-a fost frica??!!!

dar macar ati invatat niste tehnici? inafara de tehnica mutatului masinii de frica....
Frica? nuuu, nu ai observat... s-a mutat masina singura din "respect" ptr "drifter"
realmode is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 16:29   #3432
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

aha, se poate, n-am fost foarte atent...
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 01-05-10, 20:44   #3433
mrrocky89

Stage 2
 
mrrocky89's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 52
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ce sa spun eu? ca am filmat de la 1 m si am incredere in el ca nu prima data face din astea si nici la intalnirea voastra nu prima oara am venit .Prima data am fost cu o alta masina si atunci am facut cunostinta cu voi ,poate din cauza aia nu neati cunoscut pe noi
mrrocky89 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-10, 09:14   #3434
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

cam mare fordanu ala pentru ceea ce incerca el sa faca...
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 02-05-10, 10:43   #3435
Alin Puma

Stage 4
 
Alin Puma's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
Smile Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by rangerxtr View Post

P.S. alin puma super ca ai ajuns la intalnire eu negociezi cu ramo timi sa vina la arad si cluj.... la arad e obligatoriu si la cluj negociezi ....iam zis ofer cazare la hotel gtc!!!) cu incalzire centrala!!! na 1 mai fericit la toti!!! si multa bere gratare etc!!!

se rezolva si sper sa fie de bun augur invitatia ta cu cazarea
Alin Puma is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -