Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-10, 09:46   #3031
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

pai baaaahhh... la carrefour???? pfoai frate, is satul de el toata ziua...
o gramada de masini aici, lume, forfota, galagie... ce nu va placea la patinoar???

eu raman Pro-patinoar! ...da-l dracu carfur, poti sa mergi oricand
...e zi de intalnire auto, nu de shopping... ce-i cu voi?
__________________
If its got tits or tires... its got problems!

Last edited by calinpetco; 09-04-10 at 09:56.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 10:43   #3032
Daci

Stage 5
 
Daci's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 549
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Din cate stiu eu, parcarea apartine de patinoar, care e subordonat primariei, deci e domeniu public. Am optat pentru Carrefour pentru ca e domeniu privat si nu am ales de unul singur locatia, ci dupa unele conversatii cu alti membrii ai forumului cu care am discutat si despre unele legi. Mai multe detalii dam la intalnire, nu pe forum ca nu suntem singurii care acceseaza forumul.
Daci is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 11:02   #3033
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

mie mi se pare mai ok o intalnire pe domeniu public decat pe privat... la carrefour, daca i se scoala mai pe stanga lu dom' director... ne trimite la plimbare, in schimb la patinoar e domeniu PUBLIC, adica SI AL NOSTRU...


PS: sa nu-mi ziceti ca toate astea din cauza vizitei de gradul 4 de vinerea trecuta?
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 11:14   #3034
Daci

Stage 5
 
Daci's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 549
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Ai dreptate ca e si al nostru domeniul public, dar din cauza unor suspusi...stii tu proverbul "cel mai destept cedeaza". Eu nu vreau ca de fiecare data sa vina politia sau chiar jandarmii sa ne legitimeze, dar pe domeniu privat ne intalnim, povestim, etc. adica stam cuminti si gata. Cine e director la Armonia? Drache cumva? Sau e doar pe marketing?
Daci is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 11:50   #3035
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Sorin Drache e pe marketing...
sunt baieti buni tot staff-ul de la Armonia, ne stim bine... n-ai treaba cu ei.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 12:51   #3036
baubau_arad

Stage 5
 
baubau_arad's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 605
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by Daci View Post
Locatia intalnirii se schimba. La ora 07:00 PM ne vedem prin parcarea Carrefour, parcam, mergem la o cafea/suc/ceai/aripi de pui etc. dupa gust si mai povestim. Deci parcam, consumam, povestim si mergem acasa, atat!
deci sa ne intelegem
eu unu nu am nimic cu nimeni dar nici la intilnire la carefour nu vin
in primul rand am de facut dus intors 24 de km
in al doilea tand sunt liniile de tren de la bariera care iti rup masina in doua
iar in al treilea rand vreau eu sa vad care va mai dati cu masinile si va mai invartiti in parcare
iar de mancat si baut suc si mai stiu eu ce se poate si linga patinoar ca doar mergi iti cumperi si poti sa bagi linistit
ASTA UNAiar a doua
ASA CUM AM ZIS NU AM NIMIC CU NIMENI
dar oare cei care au venit in fiecare vineri sau de fiecare data cand s-a organizat ceva aia nun au vreun cuvant de spus?
cred ca daca continuma asa se duce dracu toata treaba frumoasa care era atunci cand eram multi
In fond si la urma urmei este liber fiecare sa faca ce vrea
Pe mine ma gasiti ca de obicei la ora 19 in parcare la patinoar si mai stiu eu cel putin inca unu care o sa vina tot acolo
O ZI FAINA LA TOATA LUMEA
__________________
i love my car
baubau_arad is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 13:08   #3037
blackk

Stage 1
 
blackk's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 10
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

TOTUSI, UNDE VA AVEA LOC INTALNIREA?
:d
blackk is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 13:10   #3038
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

fiecare unde vrea, eu la patinoar voi merge, se pare ca si baubau la fel.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 13:23   #3039
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

eu nu stiu daca ajung ca pe la 8-9 plec cu masina la expo la timi sa vad...pana atunci va hotarati unde mergem la intalnire


dar cred totusi e mai bine la patinoar....da este totusi discretie cat de cat acolo chiar nu este... lasa fratilor ca, cand ma intorc in tara fac eu o pista in curte si acolo tinem intanirile...

Last edited by rangerxtr; 09-04-10 at 13:34.
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 13:40   #3040
Daci

Stage 5
 
Daci's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 549
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Oricine are dreptul sa spuna orice aici, chiar daca nu participa la fiecare intalnire, dar a pus bazele intalnirilor acu' cativa ani impreuna cu doar cativa forumisti care ne vedeam in fiecare saptamana, deci toti suntem egali, nu contest.
Daci is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 13:45   #3041
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

si eu zic sa ramana intalnirea la patinuar, eu tot acolo o sa merg si azi nu ajung ca sunt la cluj si abia la noapte plec, va rog care mergeti maine la timisoara la show sa imi ziceti si mie ora la care plecati din arad si de unde? ne vedem toti la 10 la petromul de la iesirea din arad? daca da sunati-ma si pe mine unu va rog 0742731342 ca io o sa fiu pe drum si n-am de unde intra pe forum ms mult si sper ca intalnirea sa ramana la patinuar
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 15:58   #3042
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

acuma in jur ma scuzati ca a inceput ploaia si eu am pregatit masina pt timi noroc ca lam bagat repede in garaj......sper sa nu tina!!!!!!batal norocul de ploaie......
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 16:06   #3043
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by rangerxtr View Post
acuma in jur ma scuzati ca a inceput ploaia si eu am pregatit masina pt timi noroc ca lam bagat repede in garaj......sper sa nu tina!!!!!!batal norocul de ploaie......

targe o foli peste masina
se anunta ploi si sambata si duminca
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 14:15   #3044
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

slaba prezenta din arad la Rally cros pe cartodrom........
predescu is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 16:46   #3045
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

pai slaba alex ca toti eram si suntem in continuare si maine la Timisoara unde ii intradevar spectacol
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -