Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-11, 21:59   #5026
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ce anume te intereseaza? am eu un prieten la schrot daca vrei te pun in legatura cu el
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 18-01-11, 01:22   #5027
ar06zdp

Stage 1
 
ar06zdp's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 23
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by AlexPGD View Post
Stie careva unde mi-as gasi si eu ceva piese pt golf 3?

imi lasi id in privat si imi zici ce iti trebuie daca vrei asa
ar06zdp is offline   Reply With Quote
Old 18-01-11, 09:35   #5028
Feelings

Stage 4
 
Feelings's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 222
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by AlexPGD View Post
Stie careva unde mi-as gasi si eu ceva piese pt golf 3?
ce anume te intereseaza..?
noi sau sh

pt G3 nu prea are rost sa pui SH.. ca nusunt ff scumpe piesele..!!!
Feelings is offline   Reply With Quote
Old 18-01-11, 12:05   #5029
AlexPGD
VW Driver

Stage 2
 
Join Date: May 2010
Posts: 39
Member of:
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

pai vreau sa stiu si noi si second... mi-ar trebui aripile fata, mecanismu de la trapa electrica, mecanism electric pt geamu de la sofer si mecanism electric geamu dreapta spate.. deocamdata
AlexPGD is offline   Reply With Quote
Old 18-01-11, 13:49   #5030
Feelings

Stage 4
 
Feelings's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 222
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

astea ia-le din schrtt


este unu in bujac care numai cu vw se ocupa..
acolo langa stadion..(defapt intre cele 2 stadioane .. o casa pe colt)
parca marian il cheama..
dar nu am numar..
__________________
Feelings is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 00:04   #5031
91-GRS

Stage 5
 
91-GRS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 311
Member of:
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

vinerea asta mai "apostam" un Petrom sa alimentam cv sa-i dam sa-l julim , ca am inceput sa ma obijnuiesc
91-GRS is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 16:38   #5032
sergiuarad

Stage 3
 
sergiuarad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 86
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ar cam trebui si eu mam cam obisnuit...!!!
sergiuarad is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 22:39   #5033
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Nimeni nu mai misca nimic e seceta?
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 00:23   #5034
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

piese pentru golf 3 sau alt model vw...second hand..0746992300-marian...bafta!..
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 07:53   #5035
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

daca-i marian ala din bujac, in spate la stadion... vaishamar.
am avut si eu cateva tentative sa cumpar ceva de la el... ii era parca lene sa si vorbeasca, daramite sa mai si caute... la ala daca-i place fatza ta te serveste, daca nu, vorbesti singur langa el... am cautat o sonda de marsarier si desi am vazut ca are... zicea ca nu are... si altele si altele... a mai vrut un prieten sa ia un golf3 de la el... atata-l lauda, apai el era tot din bucati facut, o aripa vopsita, alta nu, un far de-un fel, celalalt de altul. Pentru mine omul ala este un... n-are rost...

...ooo si sa nu mai zic de preturi... am gasit piese noi mai ieftine decat alea second de la el...
__________________
If its got tits or tires... its got problems!

Last edited by calinpetco; 21-01-11 at 07:55.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 08:00   #5036
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by calinpetco View Post
daca-i marian ala din bujac, in spate la stadion... vaishamar.
am avut si eu cateva tentative sa cumpar ceva de la el... ii era parca lene sa si vorbeasca, daramite sa mai si caute... la ala daca-i place fatza ta te serveste, daca nu, vorbesti singur langa el... am cautat o sonda de marsarier si desi am vazut ca are... zicea ca nu are... si altele si altele... a mai vrut un prieten sa ia un golf3 de la el... atata-l lauda, apai el era tot din bucati facut, o aripa vopsita, alta nu, un far de-un fel, celalalt de altul. Pentru mine omul ala este un... n-are rost...

...ooo si sa nu mai zic de preturi... am gasit piese noi mai ieftine decat alea second de la el...
haha, pai mah...tu cumperi sonde second hand ?
eu si multi prieteni de ai mei am cumparat o gramada de chestii de la el in decursul anilor....preturi bune...dar intradevar daca vrei ceva trebuie sa te implici putin in discutie...el nu e asa de interesat sa te serveasca ca la magazin.

de ex ultima data cand am fost la el am cautat un pumn de maruntaie...un buton de nush ce...2 stropitori...si era ora 5...si era frig afara...omu mi-a zis clar..vino pe zi...nu ma pune sa caut acuma pe bezna si pe frigu asta pt 5 lei.
morghen is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 11:45   #5037
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

e adevarat caline,e mai "tacut" omu'(marian-piese vw),poate si putin ciudat....dar te serveste daca are piesa pe care o cauti si tre sa insisti putin.....are ff mult de lucru,eu am cumparat de la el in decursul a vreo 2 ani piese,si la inceput am zis ca e nebun,dar cateodata nici nu imi lua bani pe cate un buton clima sau pe vreo alta maruntaie ce mai cumparam eu...acuma depinde si cum il prinzi,dar zic ca preturile nu sunt ff mari..baiatul cu golful 3 poate incerca ,il suna ,intreaba si vede daca e scump sau nu,dar sa insisti,uita f. repede pt. ca primeste zeci de telefoane pe zi....bafta!
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 14:04   #5038
ralphmandl

Stage 5
 
ralphmandl's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 842
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

mai este pe poetului un srot de vw, baiatu cu golfu da-mi un pm dak vrei sa-ti dau nr baiatului, e super calumea
ralphmandl is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 14:51   #5039
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Da,mai e unul pe poetului,gligaso,iar nr.este 0745281754..dani se numeste baiatul de acolo..f.de treaba
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 16:24   #5040
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Unde ne vedem azi?La Patinoar sa Mall?
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -