Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-10, 07:53   #4681
NorbyHPF

Stage 4
 
NorbyHPF's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 182
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar75gti View Post
aici ai dreptate realmode,tre sa recunosc....in ceea ce-l priveste pe norbi:stai calm omule!..nu am nimik personal cu tine....dc te ataci asa?..tu ai inceput toata discutia asta cu "cei care au masini tari si nu se dau"...etc,etc...eu doar am facut o completare la ziceai tu..adica ziceai de altii si tu n-ai aparut.nu aveam de unde sa stiu de problemele pe care le ai cu masina si sincer imi pare rau ca le ai,pt.ca vroiam sa te vad in "actiune"cu bolidul tau(stiu ce masina ai si ca e f puternica),din pacate nu toti avem posibilitati sa ni le "lucram" la fel cum ai facut tu.trecand peste toate astea,nu uita ca la fel ca si tine ,sunt si eu fan tuning auto si in loc sa ne certam p-aici,mai bine ne-am intalni odata si sa schimbam pareri despre masinile noastre...totusi sa nu uitam ca suntem pe un site de tuning,nu la lokal combat......bafta tuturor!..si vorba lu' modu real:voie buna!..
frate GTI nu ma atac,am avut niste probleme cu aprinderea,asta e ghinionul meu,mai ales ca am fost la bucuresti pt resoftare si montare ellectronica de M50,pe drum inapoi sau du una dintre bobine,dar se rezolva problema in citeva zile,si atunci sint dispus oricarei provocari,si chiar voi insista sa ma dau cu citeva masini...intelegi...de aia zic daca nu se stie,sa nu se vorbeasca...ca nici eu nu am vorbit niciodata de nimeni,nu ma intereseaza sa vorbesc,daca sint provocat cu cea mai mare placere vin...si credema ca chiar faceam treaba buna pe aeroport...nah asta e..
NorbyHPF is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 10:19   #4682
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Hehe baietii din Bucuresti sunt cam tata BMW-urilor
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 11:07   #4683
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by NorbyHPF View Post
frate GTI nu ma atac,am avut niste probleme cu aprinderea,asta e ghinionul meu,mai ales ca am fost la bucuresti pt resoftare si montare ellectronica de M50,pe drum inapoi sau du una dintre bobine,dar se rezolva problema in citeva zile,si atunci sint dispus oricarei provocari,si chiar voi insista sa ma dau cu citeva masini...intelegi...de aia zic daca nu se stie,sa nu se vorbeasca...ca nici eu nu am vorbit niciodata de nimeni,nu ma intereseaza sa vorbesc,daca sint provocat cu cea mai mare placere vin...si credema ca chiar faceam treaba buna pe aeroport...nah asta e..
sorry....sper sa rezolvi problema cat mai repede si dupa ,poate ne vedem sa-mi arati si mie masina si in special modificarile pe care le-ai facut,daca o sa ai timp(sunt curios ce putere are acum ursu tau).....p.s.-si eu am avut 3 bmw-uri inainte,dar niciunul modificat asa....bafta!
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 13:28   #4684
P I T

Stage 3
 
P I T's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 151
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by NorbyHPF View Post
mah eu nu is curios de orgolii,dar sa nu vorbeasca nime de mine daca nu stie ce e cu masina mea...pina in momentul de fata nu am nici o infringere oficiala in arad asa ca....nu ma intereseaza alte lucruri...cine vrea sa ma scoata la 400 e bine venit oricind....
norby sa inteleg ca eu si bebe nu se pune numa dupa noi....... data viitoare ducem si pressa

Last edited by P I T; 11-11-10 at 13:32.
P I T is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 13:36   #4685
realmode

Stage 4
 
realmode's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 274
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

UPSSSSS
realmode is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 16:22   #4686
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by P I T View Post
norby sa inteleg ca eu si bebe nu se pune numa dupa noi....... data viitoare ducem si pressa
felicitari pit pt duminica trecuta!....mere ca draku fiatu tau.....bravo!
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 16:40   #4687
P I T

Stage 3
 
P I T's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 151
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

multumesc......... pacat ca am plecat mai repede de la start ca altfel ramanea si cv cupa la Arad
P I T is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 16:42   #4688
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Si pe mine m-a impresionat in ce hal pleaca de pe loc. No comment
Lasa ca data viitoare, raman cupele si la noi
Eu nu ma pun in comparatia cu Norbi pentru ca eu nu am dat 400 asa cum se face
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 17:19   #4689
NorbyHPF

Stage 4
 
NorbyHPF's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 182
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by P I T View Post
norby sa inteleg ca eu si bebe nu se pune numa dupa noi....... data viitoare ducem si pressa
mah pitas,am zis oficiala,iar cind mam dat eu cu tine tu aveai slikuri si masina golita la maxim,iar eu eram cu gume pe 14 la sarma,daca tu consideri aia o cusa oficiala si corecta,sincer nu stiu ce sa mai zic...si asa abia mai dat o masina distantza...au fost 20 de martori...in fine nu conteaza...iar cu bebe cind am dat am fost in fata lui,iar cind am vrut sa ne mai dam o data sa spart cuita...dar eu nu am zis ca lam facut pe bebe,asa ca,plm...eu nu ma laud numai sa ma aflu in treaba...
NorbyHPF is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 17:22   #4690
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Ce am facut noi a doua oara nu a fost nimic, eu n-am reusit sa bag in 3...deci am mers putin in 2 si atat. Pana am gasit treapta 3 te-ai dus. Si dupa aceea au fost probleme tehnice la tine Oricum rezultatele astea nu conteaza, important e sa ne mearga bine masinile si sa fim multumiti de ele.

La anul o fi multe curse legale, ca curse ilegale nu face nimeni ca stim ca nu e voie.

Last edited by NEo007; 11-11-10 at 17:25.
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 17:57   #4691
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by NEo007 View Post
La anul o fi multe curse legale, ca curse ilegale nu face nimeni ca stim ca nu e voie.
nice one
morghen is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 18:01   #4692
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Stie cineva mai multe detalii despre ursul galben de la unguri? am inteles ca e aspirat si a scos sub 13 sec.
criss is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 19:18   #4693
P I T

Stage 3
 
P I T's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 151
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ce vrei sa zici norby acum ca ma faci? daca vrei ne uitam pe timpi de la satu mare
P I T is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 19:22   #4694
realmode

Stage 4
 
realmode's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 274
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by P I T View Post
ce vrei sa zici norby acum ca ma faci? daca vrei ne uitam pe timpi de la satu mare
Pitasule, ma intreb cat te mai tine masina aia?! Inuman cum trage... te dai ff bine cu "italianca", bravo, mi`a placut la maxim.
realmode is offline   Reply With Quote
Old 11-11-10, 22:22   #4695
andy_wpo

Stage 5
 
andy_wpo's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,162
Member of:
[RENAULT]
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Cata mancarime .Ce rost are??
andy_wpo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -