E frumoasa masina,dar dunga aia nu merge deloc pe ea.
Mai era un Golf IV din Iasi aproape exact ca asta numai ca ala era argintiu si mergea dunga super pe el1
__________________
Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
bai alde 16 ani voi nu prea aveti nici un drept sa criticati o masina atat timp cat voi nici permis nu aveti si nu va mai dati zmei ca vorba unuia de mai sus sa vedem ce tuning aveti sau o sa aveti voi;
asta este explicatia intrebarii tale stupide....le era adresata lor
get it???
bai alde 16 ani voi nu prea aveti nici un drept sa criticati o masina atat timp cat voi nici permis nu aveti si nu va mai dati zmei ca vorba unuia de mai sus sa vedem ce tuning aveti sau o sa aveti voi;
asta este explicatia intrebarii tale stupide....le era adresata lor
get it???
aia nu am scris eu. eu am fost cat sa putut de diplomatic in tot ceea ce am postat asa ca data viitoare fi mai precis la cine te referi.
Singura kestie car mi se pare mie ca nu e kiar ok sunt spinerele care de altfel sunt foarte frumoase dar nu shtiu daca ishi au locul pe mashina in rest mashina e foarte frumoasa imi place kitul shi solutzia aleasa pt capota shi bara fatza!
__________________
WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!