Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: Ce parere aveti ?
este extraordinara 9 23.08%
e frumosa intr-adevar 13 33.33%
e reusita 6 15.38%
merge 5 12.82%
kitch, nu m-as sui la volan 6 15.38%
Voters: 39. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-05, 21:17   #31
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default

E frumoasa masina,dar dunga aia nu merge deloc pe ea.
Mai era un Golf IV din Iasi aproape exact ca asta numai ca ala era argintiu si mergea dunga super pe el1
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-05, 23:57   #32
EXKID

Stage 2
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 25
Member of:
[Extreme Racing]
Default

bai alde 16 ani voi nu prea aveti nici un drept sa criticati o masina atat timp cat voi nici permis nu aveti si nu va mai dati zmei ca vorba unuia de mai sus sa vedem ce tuning aveti sau o sa aveti voi;
asta este explicatia intrebarii tale stupide....le era adresata lor
get it???
EXKID is offline   Reply With Quote
Old 12-07-05, 23:58   #33
EXKID

Stage 2
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 25
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Trebuia PM....am uitat.Ala de mai sus este citat ...nu-mi apartine...vezi pg 2.
EXKID is offline   Reply With Quote
Old 13-07-05, 00:24   #34
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default

masina de negri. jantele strica tot.
tre is offline   Reply With Quote
Old 13-07-05, 07:34   #35
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EXKID\"
bai alde 16 ani voi nu prea aveti nici un drept sa criticati o masina atat timp cat voi nici permis nu aveti si nu va mai dati zmei ca vorba unuia de mai sus sa vedem ce tuning aveti sau o sa aveti voi;
asta este explicatia intrebarii tale stupide....le era adresata lor
get it???
aia nu am scris eu. eu am fost cat sa putut de diplomatic in tot ceea ce am postat asa ca data viitoare fi mai precis la cine te referi.
__________________
Honda
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 18:19   #36
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: VW GOLF IV

Singura kestie car mi se pare mie ca nu e kiar ok sunt spinerele care de altfel sunt foarte frumoase dar nu shtiu daca ishi au locul pe mashina in rest mashina e foarte frumoasa imi place kitul shi solutzia aleasa pt capota shi bara fatza!
__________________

WHEN TURBO SPINS THE BULLSHIT ENDS!!!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -