Re: kitsch tuning din Bacău
Quote:
Originally Posted by turb0
tu te-ai certat cu profa de romana si ai chiulit la ora ei, este ?! sau dai si bacul acum, in toamna 
|
 )...scuze de greseala nu am fost atent  ...in timp ce scriam ma uitam la poza,si aveam impresia ca trebuie sa pun cratima,si bacul inca nu l-am dat...:P
__________________
Mai deştepţi decāt americanii,
Cu masini mai bune ca īn Regatu Marii Britanii,
Romāni sunt mai dotaţi decāt chinezii,
Ştim să ne distrăm mai bine decat francezii.
Cea mai frumoasă ţară cele mai frumoase masini,
Avem cele mai tari discoteci noi suntem cei mai cei,
Vă rog cineva să ne oprească,
Pānă n-ajunge limba oficială romānească.
|