nu credeam ca poate fi posibil asa ceva... dar m-am convis ... se poate
cum naiba sa iti bati joc de o masina in halul ala ,inteleg ca nu a facuto cu rea intentie dar totusi ,gandesti putin inainte sa faci ceva mai ceri o parere sau eu stiu ...
oricum cred ca e kitsch ul anului pe sectiunea noastra

)