Re: kitsch tuning din Bacău
am vrut sa zic ca printre primele, oricum le puteai numara pe degetele de la o mana pe atunci.si ma refeream cum arata in momentul in care a fost facuta nu ce porcarie a ajuns dupa ce a fost vanduta de primul proprietar
Last edited by kobra_bc; 25-02-10 at 23:44.
|