Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 25-02-10, 16:50   #1186
KELBURTOS

Stage 4
 
KELBURTOS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 222
Member of:
[DACIA]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Asta sigur a zburat din Italia pana aici.
KELBURTOS is offline   Reply With Quote
Old 25-02-10, 17:00   #1187
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Bmw'ul Ca Bmw'ul da de DACIA ce mai zici.. ? )
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-10, 17:02   #1188
KELBURTOS

Stage 4
 
KELBURTOS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 222
Member of:
[DACIA]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Dacia am vazut-o prin Hemeiusi anul trecut.Cred ca imaginatia lui a dat eroare.Sincer sunt curios cat a dat pe jantele albe,stiu ca se aduc pe comanda din germanica.

Last edited by KELBURTOS; 25-02-10 at 17:04.
KELBURTOS is offline   Reply With Quote
Old 25-02-10, 17:28   #1189
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

le-am vazut pe ambele "live", sunt criminale. pozele cu dacia am impresia ca au mai fost postate pe acest topic.
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 25-02-10, 23:21   #1190
kobra_bc

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 91
Default Re: kitsch tuning din Bacău

dacia aia a mai fost postata cu mult timp in urma pe acest topic.si in momentul de fata cred ca e casata de ceva vreme.pacat ca a ajuns pe mana cui nu trebuia si a fost transformata in chestia aia.acea dacie daca nu ma insel a fost cam prima din bacau modificata si pentru vremea in care a fost facuta arata chiar ok.

cum arata masina in 2001 - https://forum.4tuning.ro/80-bacau/603...ml#post1194493 oricum ganditi-va ca acum 9 ani erau alte cerinte in materie de tuning.

Last edited by kobra_bc; 25-02-10 at 23:27.
kobra_bc is offline   Reply With Quote
Old 25-02-10, 23:39   #1191
YOKO28
Dacia Driver

Stage 5
 
YOKO28's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 631
Member of:
[DACIA]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Quote:
Originally Posted by kobra_bc View Post
dacia aia a mai fost postata cu mult timp in urma pe acest topic.si in momentul de fata cred ca e casata de ceva vreme.pacat ca a ajuns pe mana cui nu trebuia si a fost transformata in chestia aia.acea dacie daca nu ma insel a fost cam prima din bacau modificata si pentru vremea in care a fost facuta arata chiar ok.

cum arata masina in 2001 - https://forum.4tuning.ro/80-bacau/603...ml#post1194493 oricum ganditi-va ca acum 9 ani erau alte cerinte in materie de tuning.
Te inseli sigur! Sau a copiat loganu bara fata de la el au fost acum mai bine de 15 ani 2 dacii tunate in bc si destul de dragut mai ales pentru vremea aia una din iele avea la nr BC-xx-NEL si iera copiata dupa cealalta da nui mai stiu numarul baiatu statea prin nord iar cea cu NEL iera prietena lui
__________________
Izolatii exterioare cu polistiren, Amenajari interioare, Rigips, Parchet, Lambriu, Tavane casetate
Inchiriere schela pt fatade si popi metalici pt constructii! Tel:0744.77.48.24

Last edited by YOKO28; 25-02-10 at 23:41.
YOKO28 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-10, 23:42   #1192
kobra_bc

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 91
Default Re: kitsch tuning din Bacău

am vrut sa zic ca printre primele, oricum le puteai numara pe degetele de la o mana pe atunci.si ma refeream cum arata in momentul in care a fost facuta nu ce porcarie a ajuns dupa ce a fost vanduta de primul proprietar

Last edited by kobra_bc; 25-02-10 at 23:44.
kobra_bc is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 15:30   #1193
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,149
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

cel cu bmw parca era intro seara ii tot dadea in gura pe centru
markizu is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 16:57   #1194
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: kitsch tuning din Bacău

e unu la vreo 24-25 de ani.... am vazut masina...undeva prin tache...pe langa remat...
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 20:17   #1195
kobra_bc

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 91
Default Re: kitsch tuning din Bacău

incepe sa o atraga locul ei de veci?
kobra_bc is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 20:26   #1196
KELBURTOS

Stage 4
 
KELBURTOS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 222
Member of:
[DACIA]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Da,la programul rabla.
KELBURTOS is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 21:45   #1197
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,337
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Intradevar multe specimene prin Bacaul vostru. Loganul alb de la pg.13 are pe fatza prelungire pentru logan, ca nu statea bine pe bara asta era din cauza ca nu stiuse so aseze bine..
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 12:34   #1198
r@dy

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 509
Member of:
[Fiat]
[FORD]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

unde v-ati pus folie pe geamuri si cat va costat?;? la o berlina:X
r@dy is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 20:28   #1199
Acc3l3ratoR
Oltcit Driver

Stage 5
 
Acc3l3ratoR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,522
Member of:
[Oltcit]
[Honda]
Default Re: kitsch tuning din Bacău

Quote:
Originally Posted by r@dy View Post
unde v-ati pus folie pe geamuri si cat va costat?;? la o berlina:X
esti OFF-topic...
Acc3l3ratoR is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 12:04   #1200
KisS_a4_b5

Stage 3
 
KisS_a4_b5's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 92
Default Re: kitsch tuning din Bacău

R@dy dute la Topicul Potrivit nu aici.. Dar Depinde ..Poate Tu Vrei Sa Foliezi Oglinzile Retrovizoare... ) de postezi la Kitchi
KisS_a4_b5 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -